Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

dej pa res ne vem;a sm jest tolk nesposobn, al morš bit že res mastercar, da potolčeš čase na one mišn rejsih? nism glih zelenc v tej seriji gt-ja (preigral gt1,gt2,gt3,gt4), sam k je max k se približaš prvemu času zaostanek 1,5 s!! no, vsaj jest! ma še kdo mogoče podobne težave?

mogoče volan kej pripomore h temu? drugače pa igra sama 1A (no skor)!!!

Sm se šele dons spomnu, da mam odkljenjen quick tune!! :doh:

Mogoče bi s spremembo nastavitev kej izbolšu cajte na time misssion rejsih! :crazy:

Link to comment

Na time mission ne moreš tunat.......

Igra je drugače malo težja kakor pišejo nekateri. Najbrž imajo tisti ki vse obrnejo v prvem poizkusu naštiman arcade, TA in vse na full :) Na profi in vse off se zadeva vozi fenomenalno dobro in moreš biti kar dober da si prvi ( vsaj na joypad :crazy: ).....

Draga pa upam da v GT nebo nikoli. Za drag obstaja NFS :tard:

Link to comment
Na time mission ne moreš tunat.......

Igra je drugače malo težja kakor pišejo nekateri. Najbrž imajo tisti ki vse obrnejo v prvem poizkusu naštiman arcade, TA in vse na full :) Na profi in vse off se zadeva vozi fenomenalno dobro in moreš biti kar dober da si prvi ( vsaj na joypad :crazy: ).....

Draga pa upam da v GT nebo nikoli. Za drag obstaja NFS :tard:

Potrjujem!

Če misliš igrati GT kot se spodobi, igraj na professional in vse off...če pa imaš želje kot so drag in ostale šeme, igraj nfs ali katerokoli arkado.

GT5 je kot RBR v rally igrah...ali igraš simulacijo ali jo enostavno ne igraš...

Link to comment

Včer sem začel igrati samo igro, že sama uvodna špica je taka ,da samo :shock: :shock: , no ker ni bilo vozil,je potrebno nabaviti enega, vzel sm jap različico honda Type r cca 200hp+, kr naj prec dodam, da je v parih krogih čutno boljša vozna lastnost vozila, nekak se lepše pelje,zvok vozila res totalno enak,kot pravi avto, pogledi so zelo dobri od notranjosti, do zunannje vožnje, sicer igral sem na anavdnem tv 55cm raven ekran in je slika oz. grafika ubijalska, pa če imaš hd tv ali ne, grafika je nadmočna, ko pogledaš repley vidiš kaj je zmožen ps3 pokazati, čeprav roko an srce me zanima,ker vem da na ps3 pride po vsej vrjetnosti še gt6 in kaj bo šele tam...Žal še nism probal g25 volana, pa vseeno ej obljubljeno da delajo vsi načini prestavljanja, bomo probali.

Replayi so res obdelani že malo filmsko, slika se ob brzini zamegli, pa tudi če voziš progo zelo grdo,je replay fenomenalno lep, brutalen, popravili so recimo kamere v replayu in so na dosti bolj zanimivih mestih,ko se avto pripelje mimo.V GT5p so kr zanimiva vozila,roko an srce jih ej malo,pa vseeno so toliko bolj sladka, ko gledaš avto v garaži ali an prvi strani, res občuduješ kako so modelirali vozila, ja rečeno ni da ni, vse se vidi od malih nalepk, do malega šraufa na odbijaču, do mrežič, do lepega karbona, še posbno mi je všeč Blizz dirkalnih, drfitrski dirkalnih, še sam izpuh so doterali do kraja in se preliva v zakurjeni barvi noro res!.

Notrjanost vozila je lepo modelirana, sicer sam špil kot je meni vidno je anrejen za hd tv večji ekran, pa vseeno ej pravi užitek voziti na manjšem tv in notranji pogled.

Mislim da bo on line način in pač če bo neka shema tekmovanja tunanih vozil recimo do 400 500hp fenomenalno, bo več različnih vozil, vsak bo imel svoj tunann avto in tukaj bo res odlično norenje, naj dodam da že original športni avto se pač pelje zelo vredu, vem pa da ko bo avto predelan od podvozja,bremz, motorja, karoserije...bo občutek fenomenalen,nor, ....javim kaj več kasneje, trenutno v svoji garaži imam le Integro in Micko x-katera je enako proklemano elpo modelirana, ob koncu naj dodam,kdor je dirkač po duši, mu recimo en bo žal odšteti za ps3 cac 400eur in igro cac 30eur, za moje pojme je vredno vsakega 1 evra!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Lej zvok je čist zanič...bolš je že k v gt4, samo to ni to! K ti integro stiskaš, ma da se dere, ne pa da ma en smešn zvok. Veš kak zvok ma Evo k ga ti stisnš, al pa še bolš, STi, samo tle u GT se sliš zvok boxer motorja ama nič no :)

Si že vozil Evota? Js sm in ti pravim da je čist tak obutek v špilu kot v tapravmo EVO.Nism mogu verjet...

pa ne me narobe razumet, da se hočm karkol krega, samo izražam moje nezadovolstvo z zvokom :)

Link to comment
  • N7

ja ampak zvočna kulisa se razlikuje tudi glede na kamero. upam, da to upoštevate. sicer pa tudi meni "prepotiho" deluje vse skupaj.

špil sicer igram vse na off, razen menjalnika. to potem, ko bom povsem osvojil preciznost na gobicah.

špil je konc!

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment

Kupil sem PS3 bundle z GT5 Prouloge in moram rečti, da mi res ni žal nobenega €.

PS3 sem kupil po naključju in kot F1 navdušenec z nekaj ogledi dirk v živo in ko sem videl da bo v GT5 F1 Ferrari nisem več zdržal, zraven sem še vzel F1 RC . No do zdaj je F1 RC bolj ob strani, ker me GT5 res not potegne.

GT5 prouloge:

Grafika itak trga, sploh ne pogrešam deformacij avtov, zelo dobro se mi zdi narejen pogled iz kabine in seveda pogled nazaj je tudi bomba , igranost me je pozitivno presenetila proti PGR3 in Forzi na Xboxu360, ki sem ju full špilal je boljša v tem smislu da res občutiš razlike med modeli avtomobilov, zdaj vem da ne bi nikoli v resnici kupil kakšnega ameriškega muscle car-a ali pa corvete, če bi mel ....... €. No kakšnega močnejšega BMW-a z izključenimi pomagali tudi ne bi priporočal kakemu upokojencu. Danes pride na vrsto S klasa. Čez mesec pa F1, ki si ga šparam za konec.

lp

Še en meni zanimiv kratki filmček F-40 iz pogleda F1:

Link to comment
A slučajno kdo ve kje bi v Mariboru še imeli igro na zalogi??

Hala za odgovor

Lp! Robi

Okson, baje je povsod razprodano in naj bi jo prejeli 14-4-08 ali nekaj takega. Obrni se na uporabnika Koper1973 (www.svet-iger.com), kateri naj bi jih imel nekaj viška.

Mene ta špil tut skos bolj rajca :hyper:

Hehe, pa sem ga le dobil, zadnji izvod igre sem kupil v BB v Slovenski Bistrici. Igra trga gate, kaka grafika :car::car::car:

Vozni model se glede na GT HD ful razlikuje, z ploščkom je jaba špilat, morm nujno volan nabavit.

Link to comment
  • N7

šit. sam res. sem pozabil oznanit!

pred dvema dnevoma mi je po dobri uri igranja pri kameri iz kokpita pričelo texture pacat. jap. prav un ugly "bad vga memory" efekt.

sicer je bilo pri naslednji dirki vse okay, tako da sklepam, da gre za bug. po tistem se pojav ni več zgodil.

sem se pa za trenutek usral, da je šel vga čip oz. da se pregreva.

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.