Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

Temo žegnam pod uradno!

Nekaj fotk je seveda obveznih:

2008-03-28_thumb_gt52.jpg2008-03-28_thumb_gt53.jpg2008-03-28_thumb_gt54.jpg

2008-03-28_thumb_gt55.jpg2008-03-28_thumb_gt56.jpg2008-03-28_thumb_gt58.jpg

Kratka predstavitev:

GT5 Prologue je dobesedni uvod v enega najtežje pričakovanih špilov zadnjega leta, GT5 (Gran Turismo 5)!

Eh, ne gre izgubljati besed; ne glede na to ali ste fan dirkačin ali ne, ta špil je za zbirko špilov nekaj podobnega kot je film Platoon za zbirko filmov!

p.s.

grafika superiorna sploh!

i've got a petrol in my veins! :ninja:

--------------------------------------------------- (edit by ozi)

Nabavite si ta špil jaz sem si ga danes v BB in že nabijam ko nor. Fizika vozil je zelo dobra skorajda prfekta. Sama igralnost pa je odlična. Nabavite si špil pa gremo online!!!

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Gost pingiboy

Kar se tiče izida igre GT Prologue mam zanesljive in formacije, da ga že imajo v skladiščih BIG BANGa ampak ga ne smejo dati na police pred sredo, ko je datum evropskega začetka prodaje. Tk da v sredo V BIG BANG :rock:

Link to comment
Mislim da to drzi, tako da je ta prologue samo nek malo vecji demo od gt 5.. tko da ne vem ce je sploh smiselno kupiti tako pomanklivo igro :bleh:

71 avtov in 7/6 prog se ti zdi pomanjklijo? Meni se ne zdi ravno. Se posebej ne za pol cene.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.