Skoči na vsebino

Wii Zapper


AntiTrax

Priporočene objave

Joj fantje....Wii Zapper niti približno ne podpira vseh iger. Zato pa je napisano katere igre ga podpirajo. Vem, da je to le kos plastike, ampak vseeno. Call of Duty 3 ne moreš igrati z zapperjem, že zaradi tega kar je omenil olimar. Pa primer: Kako boš vrgel granato z Nunchukom, če je fikstiran v zapperju. Pa da bi lahko igral Super Mario Galaxy...se vam blede :tard: ?

Link to comment
  • vrhovni
Živijo dobil sem CoD3 in me zanima ali podpira Wii Zapper!

LP

CoD3 definitivno NE podpira Wii Zapperja.

Wii zapper je kukr vem samo plastični nastavek, tak, danima nubene veze s tem če bo delal(100% dela xD)

z zapperjem bi lahko igral tut mario galaxy al pa bilo kero igro sam občutek bi bil lame(drugač pa v tanovem Jokerju maš opis zapperja pa zgodovino itd.(številka 176))

Po tvoji teoriji bi malo težko igral Mario galaxy. Kako bi ti napadel nasprotnika (sukanje Mariota)? Moral bi stresati celotni Zapper. :ihih:

Ali pa pri CoD3 vreči granato, kjer moraš pritisniti Z in nato skorajda dobesedno "vreči" Nunchuk. :lol:

Če bi uporabljal Wii Zapper v vsaki Wii igri, bi igralnost popolnoma uničil. Ne vem pa kako se obnese pri igrah, ki so kompatibilne z njim, saj si "pištole" ne lastim. Naprimer RE:UC, dela popolnoma lepo brez Wii Zappera. Po moje ni potrebe za nakup.

Pa primer: Kako boš vrgel granato z Nunchukom, če je fikstiran v zapperju. Pa da bi lahko igral Super Mario Galaxy...se vam blede ?

Enako mislima. :beer:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Bemtiš AntiTrax, še enkrat postaš kr eno random vprašanje v topic o nečem čisto drugem in ga popolnoma off-topicaš, pa bom samo brisal vse skupaj namesto ustvarjanja novega topica, kot sem se zajebaval zdele. :tard:

Ja ok sam jaz nisem navajen za vsako stvarco narediti nove teme...OK zdaj vem.

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
No jaz sem kupil Zapper včeraj in me zanima katere igre ki PODPIRAJO Zapper mi predlagate?

The House of Dead 2 in 3, Medal of Honor: Heroes 2, Ghost Squad, Link Crossbow Training, Resident Evil: The Umbrella Chronicles ...

Aha!

MoH pa RE nebom kupil...Link Crossbow že imam, saj je bila zraven igre.

A kdo slučajno ve kje bi našel The House of Dead pa Ghost Squad?

:headscratch:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
No jaz sem kupil Zapper včeraj in me zanima katere igre ki PODPIRAJO Zapper mi predlagate?

The House of Dead 2 in 3, Medal of Honor: Heroes 2, Ghost Squad, Link Crossbow Training, Resident Evil: The Umbrella Chronicles ...

Aha!

MoH pa RE nebom kupil...Link Crossbow že imam, saj je bila zraven igre.

A kdo slučajno ve kje bi našel The House of Dead pa Ghost Squad?

:headscratch:

Muller alpa BigBang..

Wiiha!

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.