Skoči na vsebino

Halo 3 pomoč


K3vin70

Priporočene objave

  • Pred 5 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 1 year later...

Mi zna kdo povedati, kateri je max EXP (ce sploh je) pri ranked Lone Wolfs?

Ali mi bo z izgubljanjem iger padel skill lvl? Namrec, manjkajo mi zadnji trije ranked game achievementi, katere bi veliko lazje naredil z igralci, ki so se bolj zacetniki (kot sem jaz).

V glavnem rabim 2 kill with spartan laser, 10 kills without dying in 3 kille z swordom-ceprav sem tega ze naredil, pa mi ga zaradi glitcha ni stelo :|

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Mi zna kdo povedati, kateri je max EXP (ce sploh je) pri ranked Lone Wolfs?

Ali mi bo z izgubljanjem iger padel skill lvl? Namrec, manjkajo mi zadnji trije ranked game achievementi, katere bi veliko lazje naredil z igralci, ki so se bolj zacetniki (kot sem jaz).

V glavnem rabim 2 kill with spartan laser, 10 kills without dying in 3 kille z swordom-ceprav sem tega ze naredil, pa mi ga zaradi glitcha ni stelo :|

max je 50

2 kill with spartan laser- tega sem dolgo rabil moreš imet res srečo ;)

10 kills without dying - z lahkoto na gurdian mapi

3 kille z swordom - najlažje v oni hali kjer je na sredin sword

meni pa manjka oni z mongosom :doh:

Xbox

Link to comment

lol, tistega z mongosom takoj zamenjam z 2 kills with spartan laser ;) Ze 2x sem bil tako zelo zelo blizu... vceraj sem imel 2 lepo v liniji, pa me je trenutek pred tem, ko bi laser moral streljati, en fentu :|

Ce ne bo slo drugace, se bo treba kaj zmenit, pa naredimo teh par manjkajocih achievementov.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Sem nov član, pa bi rad vprašal kaj naredit pri Halo 3.

Ko izberem kaj za igrat pri Halo 3-ki, mi napiše "Player Failed To Load Content" pa začne ponovno nalagat..

Bral sem, da bi lahko popravlo to da bi zbrisal HDD Cache, zdaj pa kaj naredi to če zbrišem? Sem drgač offline igralec z novim updatom od xbox-a, mislim to pred USB ključka sem updato, ker drgač mi igre niso delale.

Omenit pa še moram to, da imam konzolo odklenjeno.

Pravilnik sem prebral.

Vprašal pa bi, ko zbrišeš hdd cache, takrat bi jas kot offline igralec zgubil profil, gamepointe, savegames.. ali kaj vse? Ker sem bral nekje, da tebi se na xboxu vse to zbriše oz gamepointe pa to, pa se potem ko se prijaviš na LIVE to povrne, sam nisem ziher. :S

Pa če bi mogo potem spet prek usbja updatat xbox360, z microsoftovim updatom za xbox360 al pa še kaj drugega naret polek?

Al pa da bi kaj druga pomagalo pri tem da bi igra delala?

Lep pozdrav :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.