Skoči na vsebino

[multiplayer] Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

  • Odgovorov 129
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Končno sem malo sprobal MP in sicer Team Deatmach in Mafiya Work.. Zanimiva zadeva, vendar mam še malo probleme s kamero.. Drugače nas je blo samo 4 v igri in se ni kaj dosti dogajalo. A ni veliko folka še gor al kako to??

Kul bi blo, če bi naredili en spisek vse kdo igra GTA4 na Live in ga npr. dali v prvi post.

Link to comment

sem ga včeraj nabavo.na presenečenje kar v domačem mestu v mullerju.70 eurov.jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.randi sem že dvakrat mel ampak ko sem jo pa "sekal"pa ni bilo pokazano.sem mislo da je zato nad 18 let.obstaja kaki chet da jo lahko hmmm............to bi rad vido. :lol::lol::lol:

dprulles.gif
Link to comment
miWChe in nemebasat še malo pa si bomo tudi ostali FOTRi nabavli GTA4 pa bomo lahko skupaj nabijali. Miwche kaj si pa včeraj delal v search and destroj v CoD4? Kar po tri tipe en za drugim :D :thumbup: :thumbup: :car:

aaahhh, pa to bo krasno!!! FOTRi na pohodu po Lilberty Cityju: :D :bowdown: :thumbup:

ja včeraj je bilo prav fajn, spet malo Fotrovskega druzenja in igranja.

Link to comment
Te si pa čoko zrihtaj pa jo peli v neko ulico, obrni kamero in se smej....

p.s. Gledu sem tisto na Euro sprtu :lol: đapanci, ki igrajo fifo :car:

andrej!!!!!!!!!!!čuješ tij prejkmurec? da te dobin v rokej si gotov.ovo viljamovko mo po trajtari v tebej lejvo. :lol::lol: kak si?mali tij si car tudi brez "epruvet" . ka neboš kaj zamero!

dprulles.gif
Link to comment
Offtopic: Je san tuj prekmurec, doma san v Ižakovcaj, tou pa lekar znate ge je. :D

A saj jaz ne vem drugače govorit samo lepo slovensko.

Čuj za Ižakovce nejsan nikdar čul. Ke pa te to je. Ge san vačik v Beltincaj doma. Resno san se se preselo komaj pred 5-6 lejti. Znaš ke so Beltinci. Tan od kec je Kreslin.

Za ižakovce pa nejsan nikdar čul? :headscratch::headscratch:

:D:D:D;):beer:

Link to comment

Evo, pregledal sem topic in izpisal tiste, ki so GTA IV MP kandidati za igrat:

MaHe386

Repminister

NitroBlast90

RELIX28

Ronin Hari

peri thehur

Sawyer

NinjaKlan

Unleashxcarnage

Sharksy

Morphea

meho10

miWChe

nemebasat

mumbo360

S53ZO

FLOSKELIC

Travar

AngryBuldog

tozo

dprulles

geparduss

lupson

Muksi

DarySLO

ForecastHorse

teacs

Bartala159

Ljud89

johnnyo99

Mukec

v0jk3c

drko111

urko1

Pri tistih kjer ni pravi gamertag prosim opozorite na to, bom ga popravil. Potem pa damo ta spisek npr. v prvi post..

Kdaj bi se lahko kaj dobili?? Ker z Angleži je bedno igrat oz. včasih naletiš na tečneže in skoz neke žaljivke vn mečejo med sabo, pa se mi ne da tega poslušat. Mute pa ne obstaja še zaenkrat. :lol:

kar dost nas je že. :rock:

Link to comment
Evo, pregledal sem topic in izpisal tiste, ki so GTA IV MP kandidati za igrat:

mesicek7

Maksl

Dodal vse z liste, pr teh dveh pa mi napiše:

The gamertag you entered does not exist on Xbox LIVE. :headscratch:

Lahk bi se zmenil za kak termin igranja, pa udarmo kako partijo. Js predlagam Team DeathMatch, DeathMatch al pa GTA Race.

Bi pa prosu da igramo brez ti. Blink-ov (pike na radarju - kaže kje se nahaja nasprotnik) in pa brez AutoAim-inga. :D

Aja, na listo dodajte še GT: AngryBuldog (uporabnik OldSkul) :sweat:

Link to comment

peri, tista dva imata verjetno drugačen nick na Lajvu kot tukaj.. Naj javita prave gamertage.

Jaz bom vas dodal zvečer še tiste, ki vas nimam. Gremo se zmenit za eno fikso uro da se dobimo gor pa gremo malo špilat?? Recimo danes ob 21.00h? Oz. povejte kdaj bi se dobili..

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.