Skoči na vsebino

[multiplayer] Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

Smo rekli, da se bo tema odprla za te namene (torej dogovarjanje) ... in sem jo.

Škoda, ker sem šele včeraj probal MP, res zakon. :D

P.S.: V tem podforumu je zato, da se ne mešamo s PS3 igralci.

mumbov seznam igralcev:

Evo, pregledal sem topic in izpisal tiste, ki so GTA IV MP kandidati za igrat:

MaHe386

Repminister

NitroBlast90

RELIX28

Ronin Hari

peri thehur

Sawyer

NinjaKlan

Unleashxcarnage

Sharksy

Morphea

meho10

miWChe

nemebasat

mumbo360

S53ZO

FLOSKELIC

Travar

AngryBuldog

tozo

dprulles

geparduss

lupson

Muksi

DarySLO

ForecastHorse

teacs

Bartala159

Ljud89

johnnyo99

Mukec

v0jk3c

drkoo111

urko1

Pri tistih kjer ni pravi gamertag prosim opozorite na to, bom ga popravil. Potem pa damo ta spisek npr. v prvi post..

Kdaj bi se lahko kaj dobili?? Ker z Angleži je bedno igrat oz. včasih naletiš na tečneže in skoz neke žaljivke vn mečejo med sabo, pa se mi ne da tega poslušat. Mute pa ne obstaja še zaenkrat. :lol:

kar dost nas je že. :rock:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Odgovorov 129
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Taki smehi so v MP da pokaš pa potleh valaš:D

mel smo sceno k je en fural policisk avto pa smo bli še 3-je notri pa ker ni znal vozit smo vsi v morju pristali.

Pa enkrat smo vzel helikopterje pa je NinjaKlan fural pa se neki zajebaval pa smo v morju 2km od obale pristal v vodi, pol nas je pa en prišel reševat z helikpterejm pa je isto pristal v vodi, pol smo pa plaval :)

Pa skakal smo z empire state zgradbe.

pa take,

nore dogodivščine

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Dans je blo tole LOLed ja. Prvič sm vidu da je modela v avtu odnesla voda v zrak, ko je zbil hidrant. :bowdown:

Drugač pa itak karnaža epskih razsežnosti. 8 čefurjev nas je zganjalo genocid nad copsi, potem pa šli na Empire State Building in naredili veličasten samomor. :rock:

RELIX28.png
Link to comment

Sem lih kaj naroco kodo od ovega z ebaya.

Btw. vceraj sem pune vozo po cesti pa se zabil v neki avto brez strehe. Tip v avtu se je dobesedno vzgal. Gorel je, potem je stopo iz avta pa me gledo pa se dalje gorel. Cez enih 10-15 sekund je omr in pri avtu padno. Pol se pa je avto explodiro ker je goreci tip lezal pod avtom. wtf je to blo? deluje kot bug.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.