Jump to content

The Last of Us Part II

Ozi doživlja igričarske vrhunce s PRESS izvodom ter obenem v nizkem štartu pripravlja early-preview, ki bo ta petek 12/06
Prvi vtisi o TLOU2
  • Early preview embargo za TLOU2 se konča ta petek
  • Crytek razvijalec izjavil "PS5 nedvomno boljši"
  • Ghost of Tsushima izid potrjen za 17/07
  • Cyberpunk 2077 izid prestavljen na 19/11
Sign in to follow this  
MaHe

[multiplayer] Grand Theft Auto IV

Recommended Posts

Ok ok ill be there in 1 hour!!!! Aja lunco sori da sem staln nabiju invajte sam pač smo vse slovence vabl k smo jih mel na friend listi, kr pojma niam kdo ma gold kdo pa ne. Slasher mi je pa itak posebej lepo obrazložil, da njegova mama še ni dost zaslužla ko je nastavlala ukrajinskim tovornjakarjem na petrolu, da bi si on nabavil gold ;)

Čist tko... na https://www.gamepointsnow.com/ majo avtomatiziran sistem, pa ponavadi je malenkost ceneje kot na ebayu. Jeba je, da ko se registriraš, moraš nekje 1 teden počakat, da dobiš pošto domov, v kateri je koda, da potrdiš account in lahko začneš kupovat. Plačaš lahko s paypalom ali pa s kreditno preko nekega novega guglovega sistema.

Hmja. Samo gold se pa se vseeno splaca preko ebaya za 24 funtov.

Ninja, kaj res nimas kaj druga za pocet za 1,maj kot pa ob 21.00 zvecer gikat ge te a stiri??

pojdi se ga napit oz. malo zurat ven za bozjo voljo :P

Sem joinal zdaj prvi free roam game pa sem opet razocaran. FPS tolko da ni slideshow spet. Jaz nemorem uzivat pri takih niskih fpsjah. Nevem kak lahko vi.

Js sploh ne opazim bistvene razlike med MP in SP v frameratu. In verjemi sem glede prenizkih frameratov zlo občutliv (začne bolet glava, rata slabo).

te pa nevem. Mozno da je moj xbox zanic. Offline fps se gre vendar v dobenem primeru ni 60fps. Online pa more like 24-30fps v najbolsem primeru medtem da sigurno kje rukne na 20fps.

Bi mel kdo danes zvečer čas, da bi šli mal ranked team MP, da probamo par achivementov dobit?

Ok ok ill be there in 1 hour!!!! Aja lunco sori da sem staln nabiju invajte sam pač smo vse slovence vabl k smo jih mel na friend listi, kr pojma niam kdo ma gold kdo pa ne. Slasher mi je pa itak posebej lepo obrazložil, da njegova mama še ni dost zaslužla ko je nastavlala ukrajinskim tovornjakarjem na petrolu, da bi si on nabavil gold ;)

ja tudi mene vabiš.sory,če pa nimam gta4 sicer pa sam veš kak sem jaz dovzeten za invite. :lol: ja bomo nabavili ampak bo spet štala kot pri cod4 ko bote že špil skoraj če že ne obrnili. :rock: :bringiton:

jaz sem dobil zraven igre 1 mesec gold lajva.. ker ga že imam ga prodam tak da če koga zanima naj me ZSja.

drugače pa NinjaKlan zadnjič sem pol igral dalje SP.. Bom pa kmalu kaj več na MP.. Se vidimo pol gor.

alo ninja vidim da si full v gta padel in ne gledaš zs.saj ni blema veš da jaz vse razumem tolko da ti javim da se zadevo rešo.lp :rock:

Bi mel kdo danes zvečer čas, da bi šli mal ranked team MP, da probamo par achivementov dobit?

katere maš pa v mislih ?

jaz lahko okol 8-9h

EDIT:

jaz ne morem ta teden prov velik ka mam štalo z enmu tečajem pa pol tekmovanjem iz tega.

Vi ki imaste gta 4 namrec vecina dobiste 1 mesec live

bi zaprosil vse vas ce me daste krijem jst postnino ker so mi eni

prasci spizdli moj accaunt in se mi je ostalo 5 mescev prejsnega

CE je kdo dobro raspolozen mi lahko prosim da

Hvala in Lp

Ok... shit... lih kar sem nabavil xbox 360 in original GTA IV, live account sem tudi naredil in so mi dal 1 mesec free kot gold user ampak še zmer ne vem kam moram it da igram preko MP. Al sm totaln noob al kaj ampak bi biu res ful hvaležen enmu če mi lahko pove kako se vključim v multiplayer oz. kam moram iti.

Pa kaj je fora s temi gamer tagi?

Hvala lepa tistmu ki se mu da odgovorit, ga pelem na pivo!

V igri ko špilaš klikni ka križcu na kontrolerju gor in se ti bo pokazo mobitel. Potem pa idi malo dol pa maš funkcijo Multiplayer :beer:

To Mini.Shark čim pridem online te pelem na :beer: v strip club!

tudi jaz sem si nabavil GTAIV... ;)

se vidimo kaj online morda... :thumbup: