Skoči na vsebino

[multiplayer] Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

  • Odgovorov 129
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ok ok ill be there in 1 hour!!!! Aja lunco sori da sem staln nabiju invajte sam pač smo vse slovence vabl k smo jih mel na friend listi, kr pojma niam kdo ma gold kdo pa ne. Slasher mi je pa itak posebej lepo obrazložil, da njegova mama še ni dost zaslužla ko je nastavlala ukrajinskim tovornjakarjem na petrolu, da bi si on nabavil gold ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Čist tko... na https://www.gamepointsnow.com/ majo avtomatiziran sistem, pa ponavadi je malenkost ceneje kot na ebayu. Jeba je, da ko se registriraš, moraš nekje 1 teden počakat, da dobiš pošto domov, v kateri je koda, da potrdiš account in lahko začneš kupovat. Plačaš lahko s paypalom ali pa s kreditno preko nekega novega guglovega sistema.

Hmja. Samo gold se pa se vseeno splaca preko ebaya za 24 funtov.

Link to comment
Ok ok ill be there in 1 hour!!!! Aja lunco sori da sem staln nabiju invajte sam pač smo vse slovence vabl k smo jih mel na friend listi, kr pojma niam kdo ma gold kdo pa ne. Slasher mi je pa itak posebej lepo obrazložil, da njegova mama še ni dost zaslužla ko je nastavlala ukrajinskim tovornjakarjem na petrolu, da bi si on nabavil gold ;)

ja tudi mene vabiš.sory,če pa nimam gta4 sicer pa sam veš kak sem jaz dovzeten za invite. :lol: ja bomo nabavili ampak bo spet štala kot pri cod4 ko bote že špil skoraj če že ne obrnili. :rock: :bringiton:

dprulles.gif
Link to comment
Bi mel kdo danes zvečer čas, da bi šli mal ranked team MP, da probamo par achivementov dobit?

katere maš pa v mislih ?

jaz lahko okol 8-9h

EDIT:

jaz ne morem ta teden prov velik ka mam štalo z enmu tečajem pa pol tekmovanjem iz tega.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ok... shit... lih kar sem nabavil xbox 360 in original GTA IV, live account sem tudi naredil in so mi dal 1 mesec free kot gold user ampak še zmer ne vem kam moram it da igram preko MP. Al sm totaln noob al kaj ampak bi biu res ful hvaležen enmu če mi lahko pove kako se vključim v multiplayer oz. kam moram iti.

Pa kaj je fora s temi gamer tagi?

Hvala lepa tistmu ki se mu da odgovorit, ga pelem na pivo!

Muksi.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.