Skoči na vsebino

[multiplayer] Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

  • Odgovorov 129
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Evo, pregledal sem topic in izpisal tiste, ki so GTA IV MP kandidati za igrat:

mesicek7

Maksl

Dodal vse z liste, pr teh dveh pa mi napiše:

The gamertag you entered does not exist on Xbox LIVE. :headscratch:

Lahk bi se zmenil za kak termin igranja, pa udarmo kako partijo. Js predlagam Team DeathMatch, DeathMatch al pa GTA Race.

Bi pa prosu da igramo brez ti. Blink-ov (pike na radarju - kaže kje se nahaja nasprotnik) in pa brez AutoAim-inga. :D

Aja, na listo dodajte še GT: AngryBuldog (uporabnik OldSkul) :sweat:

meho10 je moj GT

Link to comment
Pike pri majn ko 8 igralcih obvezno, ker ni ga hujšga kot bit pri treh igralcih sred mesta in se spraševat v kateri smeri bi kdo bil.

Če je pa 8 igralcev ali manj se pa lahko izbere manjšo mapo al pa v nastavitvah naštimaš Blink: Far (Only) oz. Medium (Only) (oz. neki tazga) in ti pol kaže samo tiste, ki so nekolk oddaljeni od tebe. Ker ni je večje gluposti ko pa da veš kje se nahajajo igralci. Vsaj men... :roll:

Pa AutoAim-ing je tut brezveze, ker ne rabiš druzga ko sam dva gumba tiščat in upat, da bo nasprotnik prej crknu ko ti.. :wasted:

Link to comment

Thx. Sedaj sem malo bolj raziskal zakaj se gre pri NATu. ;) Tukaj piše o tem: http://www.xbox.com/en-US/support/conne ... estnat.htm

Drugače pa ko sem naredil test sem prvo imel NAT na Moderate, ko pa sem odprl porte na routerju je sedaj Open. Tak da vsi ki imate routerje odprite naslednje porte:

The following ports must be available for Xbox Live to operate correctly:

• UDP 88

• UDP 3074

• TCP 3074

For information about how to configure port settings on a firewall, router, or gateway, see the documentation that came with the device. If you are using an Xbox Live certified device, and the NAT status in the Network Status area of the Dashboard is "Moderate" or "strict," verify that the device has the correct firmware. For information about Xbox Live certified devices, including the correct firmware version for the device, visit the following Xbox Web site:

http://www.xbox.com/en-US/support/connecttolive/

vir: http://support.microsoft.com/kb/908874?sd=xbox

Link to comment

Meni pri mojem wrt56gl in dd-wrt firmware ni bilo dovolj, da sem odprl navedene porte. Prej sem imel na xbox 360 nastavljen statični IP. Šele ko sem dal Ip na avtomatsko, torej prek dhcp in ko sem v dd-wrt omogočil upnp je stvar začela avtomagično delovati.

lp

S

Link to comment

lp

ker je tole moj prvi post bom probal bit čim bolj kratk in jasn.

need GTA 4, need it now. :lol:

upam da koga ne bo motilo ampak dans ko pridem z šihta dam vas bom vse ki ste na zgornjen seznamčku dodal pod friendse al kar kol je že tista zadeva. pa da mal probam ta MP.

doma bom od 18:00 dalje. lp

Link to comment
Meni pri mojem wrt56gl in dd-wrt firmware ni bilo dovolj, da sem odprl navedene porte. Prej sem imel na xbox 360 nastavljen statični IP. Šele ko sem dal Ip na avtomatsko, torej prek dhcp in ko sem v dd-wrt omogočil upnp je stvar začela avtomagično delovati.

lp

S

Jaz, mam tut težave z MPjem. Mam odprte vse porte in mi piše da je NAT open, a me vseeno kickne po par minutah... :(

bral sem da res pomaga če vklopiš UPnP, a ga moj ruter ne podpira :/

A je kaka možnost da bi mi delovalo brez tega?

Mojster.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.