Skoči na vsebino

The World Ends With You


RogueX

Priporočene objave

the-world-ends-with-you-20080306072235178_640w.jpgthe-world-ends-with-you-20080314040014815_640w.jpgthe-world-ends-with-you-20080314035950862_640w.jpgthe-world-ends-with-you-20080416035559394_640w.jpgthe-world-ends-with-you-20080314040009362_640w.jpgthe-world-ends-with-you-20080314035949831_640w.jpg

Za vas ne vem, ampak zadeva meni že stilsko izgleda čisto besna. Je pa RPG, ki naj bi se vrtel okoli mladeniča po imenu Neku in njegovih sotrpinov, ki se izvršujejo misije od skrivnostne skupine, ki se imenuje "The Reapers" in sicer po Shibuyi (predel Tokia, menda). Povrhu vsega pa, kljub temu da so v sredi najbolj nagužvanega dela mesta, jih zaradi neznanega razloga nihče ne vidi. In zakaj to počnejo? Ker če prej omenjenih nalog ne končajo v zahtevanem času, se bodo morali soočiti z dogodkom, ki se preprosto imenuje "izbris". Zadeva me po zgodbi zelo spominja na anime po imenu GANTZ in mi je že samo zaradi tega všeč.

In še ta boljši del: ta igra naj bi že bla v Evropi (izid je bil 18. april). Je pa spet vprašanje, če je to prišlo v Slovenijo. Je kdo že zasledil kje v štacunah?

Še trailer.

Link to comment

jaz jo ravnokar igram..

saj ni slab špil sao kontoli mi niso všeč..zgodba je napeta in zanimiva,kar sem tudi pričakoval saj je izdelek square enixa, mati vseh RPG-jev ( FF, dragon quest, kingdom hearts,...)

grafično je prav tako lepo.

jaz bi jo rate-o z 8/10..predvsem kontorli so me razočarali( moreš dva igralca usmerjat, pri enemu res da pritisneš samo na kombinacijo tipk, vendar vseeno je težko gledat na oba ekrana naenkrat, lahko sicer nastaviš da karakter na zgornjem ekranu izvaja akcije avtomastko, vendar je potem zelo težko naredit combo, al pa sync) :D

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 6 meseci ...
  • 1 year later...

Igra je res edinstvena, mogoč nekatere zmede s tem, ko moreš bit pozoren na oba ekrana, pa hkrati kontrolirat dva lika (na zgornem in na spodnjem ekranu) sam ko se navadiš čist lepo zlavfa, kar se pa zgodbe tiče pa...tisti ki ste gledali bleach, vam bo mogoč en mal slična. Grafika je preprosta, mene spominja na animeje, opcij je malo morje (kar se tiče pinov, s katerimi izvršiš razne napade, pa oblačila, s katerimi si status nadgrajuješ) Plus za tiste, ki hočete mal Japonsko spoznat, kar se tiče kraja (Tokio). Ja kokr js vem je Shibuya tisto središče mesta, tam je tud scramble crossing (mislim da najjvečje križišče na svetu), pa mogoč če kakšni prostori, ki temeljijo na resničnih delih te mestne četrti...skratka moja ocena je čista 10.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.