Skoči na vsebino

Kaj trenutno poslušaš?


Priporočene objave

Vceraj sem si na ulici kupil 2 CDja od cestnega bluz kitarista Tony Lee Kinga. Poslusal sem ga ze veckrat in je res enkraten slowhander. Vsem, ki imate radi blues muziko mocno priporocam, da se kdaj pa kdaj ustavite in ga poslusate. Te dni se ga veliko vidi v Ljubljani, drugace pa mislim, da igra se po okolnih vecjih mestih. Nekoc vem, da sem ga videl v Mariboru, je pa drugace hrvat in menda igra tudi po Zagrebu, celo do Graza gre baje.

Prepoznali ga boste takoj, po stratocaster kitari, clapton like slow hand stilu igranja in urejenem izgledu s soncnimi spegli.

2 CDja za 10 evrov je res dober offer. Kupte, tip je kralj (kitare in ulic :) )!

EDIT: V tem trenutku je na Prešercu, ce koga zanima in je blizu doma. :)

Link to comment
  • Odgovorov 290
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Megaman 2: Dr. Wily Stage 1 & 2 (za NES)

Ena najbolj legendarnih konzolnih pesmic vseh časov. Megaman 2 (Rockman 2 v JAP) že itak velja za eno najboljših iger sploh (je res huda, če mi dajo to za VC na WIIju, plačam tudi 20 EUR), s tem da tudi njene vesele pesmice veljajo za eno najboljših glasbenih podlag sploh. Ta je pa še najhudejša. Ko sem jaz to igro preigraval do onemoglosti, se spomnim, kaj mi je ta pesmica delala, sem bil čisto bogi. Sem nekoč zakurblal Megamana 2, pa se ga celo popoldne samo s poslušanjem te pesmice zadeval.

Sem pa nekaj dni nazaj slučajno skapiral, da nisem edini tak čudak, da obstaja po svetu cel kup ljudi, ki so s to legendarno pesmico totalno obsedeni.

Kar vtipkajte v Youtube "Okkusenman" ali pa "Okusenman", vam zelo priporočam. Pod tem imenom obstaja na tone različnih remakov originalne pesmice, od rockersko kitarskih, do raznih dance zadev, ki jih pojejo vesele japonske deklice. V ozadju pa so še lepi Megaman 2 prizori. So pa zraven tudi še razni Okkusenman rock koncerti in še cel kup raznih filmčkov, vrednih ogleda. (Pa ko ste že tam, obvezno poglejte še tistega psiho Pink Power Rangerja, ki nekaj densa na to muziko.)

Evo, malo za pokušino, Okkusenman v izvedbi ene vesele deklice:

Okkusenman! Okkusenman!

Potegaman.jpg
Link to comment
Megaman 2: Dr. Wily Stage 1 & 2 (za NES)

Ena najbolj legendarnih konzolnih pesmic vseh časov. Megaman 2 (Rockman 2 v JAP) že itak velja za eno najboljših iger sploh (je res huda, če mi dajo to za VC na WIIju, plačam tudi 20 EUR), s tem da tudi njene vesele pesmice veljajo za eno najboljših glasbenih podlag sploh. Ta je pa še najhudejša. Ko sem jaz to igro preigraval do onemoglosti, se spomnim, kaj mi je ta pesmica delala, sem bil čisto bogi. Sem nekoč zakurblal Megamana 2, pa se ga celo popoldne samo s poslušanjem te pesmice zadeval.

Sem pa nekaj dni nazaj slučajno skapiral, da nisem edini tak čudak, da obstaja po svetu cel kup ljudi, ki so s to legendarno pesmico totalno obsedeni.

Kar vtipkajte v Youtube "Okkusenman" ali pa "Okusenman", vam zelo priporočam. Pod tem imenom obstaja na tone različnih remakov originalne pesmice, od rockersko kitarskih, do raznih dance zadev, ki jih pojejo vesele japonske deklice. V ozadju pa so še lepi Megaman 2 prizori. So pa zraven tudi še razni Okkusenman rock koncerti in še cel kup raznih filmčkov, vrednih ogleda. (Pa ko ste že tam, obvezno poglejte še tistega psiho Pink Power Rangerja, ki nekaj densa na to muziko.)

Evo, malo za pokušino, Okkusenman v izvedbi ene vesele deklice:

Okkusenman! Okkusenman!

Men je pa najboljši Mega Man komad on iz Cutmanove sobe :)

http://www.youtube.com/watch?v=5bcPXgqIZVQ

Zakon :D

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.