Skoči na vsebino

Kaj trenutno poslušaš?


Priporočene objave

  • Odgovorov 290
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jaz sem mojega technicsa kupil na bolhi za par evrov pa zraven še nekaj LP-jk, zdaj sem kupil še novo iglo in pa z wd-jem sem malo pošprical in dela kot urca ni ravno neki top ampak za na vikend in nostalgijo je super. Na kaj moraš pazit pa nit ne vem, nisem neki ekspert, pač, da je ohranjen, iglo in trak/gumico lahko zamenjaš, če pa hočeš kako pro zadevo je pa imo predrago.

Smo imeli ravno v soboto en piknik in so špilal Eaglesi na gramofonu :D

BessieSABU.png

Link to comment

Ohoho, Bessie. Kakšna čast! *blushie-blushie*

Kar se pa tiče samega rokovanja z vinylkami in temi pizdarijami je pa tko. Če se nam res gre za tisto avdiofilsko izkušnjo, potem lahko govorimo o opremi za nad 1000€, če pa je tu razlog v samem rokovanju z vinylom, potem pa zadostuje tudi osnovnejša oprema. S tem, da tu ne gremo preko kvalitete CDja. Da pa ne smetim po temi, pa se gremo še malce rokenrola!

>http://www.youtube.com/watch?v=gV6noHEd6XE

Jackobi_SI.png

Link to comment

Ma ne, itak se nimam za nekega audiofila, samo so se mi vedno zdele vinilke in gramofoni nekak posebni. Z MP3ji je pač tako - stisneš par tipk in maš muziko. LPji so drugačni, nekak nostalgični, večja izkušnja. Prav mogoče si kdaj kakega omislim.

No, kar se tiče poslušanja. Ravno sem pisal nekaj v eni drugi temi in mi je na misel padla ena prava štajerska.

>http://www.youtube.com/watch?v=yAAAQu0e95M

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

To je samo za ta video, se jih ne vidi v celo faco, da je malo bolj misteriozno vse skupaj. Maske so njihov zaščitni znak.

Sicer pa ne vem kaj se z njimi dogaja odkar jih je tragično zapustil basist Paul Gray. Na turneju naj bi ga zamenjal prejšnji kitarist Donnie Steele, ter 1.11.11 bo izdan album ob 10 letnici Iowe z studijskimi in live komadi.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Kako kul tema. Prav mi je všeč to randomsko objavljanje glasbe. Vsake toliko časa se zgodi, da mi je kak komad res všeč in potem grem iskat album in najdem še več podobnih izvajalcev in kr naenkrat poslušam čisto neko drugo glasbo. Nekaj takega se je zgodilo danes na Facebooku - poglejte si to.

>http://www.youtube.com/watch?v=kIQq1j1-AQU

In spodaj je nekdo napisal "notice how everybody on stage has got some kind of talent... that's very rare these days..."

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.