Jump to content
totalg33k

Kaj trenutno poslušaš

Recommended Posts

Vceraj sem si na ulici kupil 2 CDja od cestnega bluz kitarista Tony Lee Kinga. Poslusal sem ga ze veckrat in je res enkraten slowhander. Vsem, ki imate radi blues muziko mocno priporocam, da se kdaj pa kdaj ustavite in ga poslusate. Te dni se ga veliko vidi v Ljubljani, drugace pa mislim, da igra se po okolnih vecjih mestih. Nekoc vem, da sem ga videl v Mariboru, je pa drugace hrvat in menda igra tudi po Zagrebu, celo do Graza gre baje.

Prepoznali ga boste takoj, po stratocaster kitari, clapton like slow hand stilu igranja in urejenem izgledu s soncnimi spegli.

2 CDja za 10 evrov je res dober offer. Kupte, tip je kralj (kitare in ulic :) )!

EDIT: V tem trenutku je na Prešercu, ce koga zanima in je blizu doma. :)

EDIT: V tem trenutku je na Prešercu, ce koga zanima in je blizu doma. :)

Trenutno pa na Čevljarskem mostu, 20m stran od mene, tako da ga lahko poslušam čez okno. :D

My Dying Bride - My Hope The Destroyer

ne, nisem spet zajadral v depresijo, samo jutri je na vrsti najbolj pomemben kolokvij letos, Dr pa se raje sprijaznjuje z rezultatom :yuck:

[pred eno uro] Vlado Kreslin - Preko Mure Preko Drave

[pred pol ure] Igral Silent Hill 3, in tako poslušal tisti napet soundtrack in gledal krvave zajčke.

[sedaj] Poslušam samega sebe kako mrmrljam nekaj o zgodovini slovencev med 2. sv.v.

:rockbrow:

[pred eno uro] Vlado Kreslin - Preko Mure Preko Drave

[pred pol ure] Igral Silent Hill 3, in tako poslušal tisti napet soundtrack in gledal krvave zajčke.

[sedaj] Poslušam samega sebe kako mrmrljam nekaj o zgodovini slovencev med 2. sv.v.

:rockbrow:

omg mi jutr pisemo slovence med WW2 :tard:

Barry Manilow - Mandy

ja, kr smejte se. Zelo fino je bit odjeban od dveh deklin v roku 15 minut. :? :crybaby:

V listi mam trenutno:

1.) Nine days - Absolutely (Story of a girl)

2.) Travis - Closer

3.) Beyonce - Listen

EDO MAAJKA - Sretno dijete

EX-YU muzka prekaša vse :beer:

EX-YU Rap pa razstura :beer:

Trenutno poslušam: Frenkie- Rat savezu

Mile Kitič

Zdravko Čolič

DJ Krmak

Edo Maajka

Rap & Gangsta music Underground

in seveda sve narodnjake ko jih ima :plan:

haha Gangsta narodnjaki

Megaman 2: Dr. Wily Stage 1 & 2 (za NES)

Ena najbolj legendarnih konzolnih pesmic vseh časov. Megaman 2 (Rockman 2 v JAP) že itak velja za eno najboljših iger sploh (je res huda, če mi dajo to za VC na WIIju, plačam tudi 20 EUR), s tem da tudi njene vesele pesmice veljajo za eno najboljših glasbenih podlag sploh. Ta je pa še najhudejša. Ko sem jaz to igro preigraval do onemoglosti, se spomnim, kaj mi je ta pesmica delala, sem bil čisto bogi. Sem nekoč zakurblal Megamana 2, pa se ga celo popoldne samo s poslušanjem te pesmice zadeval.

Sem pa nekaj dni nazaj slučajno skapiral, da nisem edini tak čudak, da obstaja po svetu cel kup ljudi, ki so s to legendarno pesmico totalno obsedeni.

Kar vtipkajte v Youtube "Okkusenman" ali pa "Okusenman", vam zelo priporočam. Pod tem imenom obstaja na tone različnih remakov originalne pesmice, od rockersko kitarskih, do raznih dance zadev, ki jih pojejo vesele japonske deklice. V ozadju pa so še lepi Megaman 2 prizori. So pa zraven tudi še razni Okkusenman rock koncerti in še cel kup raznih filmčkov, vrednih ogleda. (Pa ko ste že tam, obvezno poglejte še tistega psiho Pink Power Rangerja, ki nekaj densa na to muziko.)

Evo, malo za pokušino, Okkusenman v izvedbi ene vesele deklice:

Okkusenman! Okkusenman!

Megaman 2: Dr. Wily Stage 1 & 2 (za NES)

Ena najbolj legendarnih konzolnih pesmic vseh časov. Megaman 2 (Rockman 2 v JAP) že itak velja za eno najboljših iger sploh (je res huda, če mi dajo to za VC na WIIju, plačam tudi 20 EUR), s tem da tudi njene vesele pesmice veljajo za eno najboljših glasbenih podlag sploh. Ta je pa še najhudejša. Ko sem jaz to igro preigraval do onemoglosti, se spomnim, kaj mi je ta pesmica delala, sem bil čisto bogi. Sem nekoč zakurblal Megamana 2, pa se ga celo popoldne samo s poslušanjem te pesmice zadeval.

Sem pa nekaj dni nazaj slučajno skapiral, da nisem edini tak čudak, da obstaja po svetu cel kup ljudi, ki so s to legendarno pesmico totalno obsedeni.

Kar vtipkajte v Youtube "Okkusenman" ali pa "Okusenman", vam zelo priporočam. Pod tem imenom obstaja na tone različnih remakov originalne pesmice, od rockersko kitarskih, do raznih dance zadev, ki jih pojejo vesele japonske deklice. V ozadju pa so še lepi Megaman 2 prizori. So pa zraven tudi še razni Okkusenman rock koncerti in še cel kup raznih filmčkov, vrednih ogleda. (Pa ko ste že tam, obvezno poglejte še tistega psiho Pink Power Rangerja, ki nekaj densa na to muziko.)

Evo, malo za pokušino, Okkusenman v izvedbi ene vesele deklice:

Okkusenman! Okkusenman!

Men je pa najboljši Mega Man komad on iz Cutmanove sobe :)

http://www.youtube.com/watch?v=5bcPXgqIZVQ

Zakon :D

Sank Rock - Metulj, Delam kar pase mi

Siddharta/Dan D - Male roke/voda

šemsa suljaković

zašto si se napio