Skoči na vsebino

Zelda-spet [GBA]


Priporočene objave

  • Odgovorov 112
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Igram prvič to igro, zato mi še ni vse jasno- vem, da moraš vse zbrat( rešit se Kinstonov, polovit 10 kur, zbrat figure, vse srčke, vse Tiger scrolls..) PREDEN greš na Vaatija na koncu, drugače igraš brezzveze.

Cel kup je enih fint- tretja bejba sploh ne rabi hiše, samo charm ti da( vsak ti da več moči za določem čas),-v srednji hiši(zraven čevljarja) bi moral dobiti butter, pa tega sploh ni(povedal mi je frend, ki že dolgo pozna to igro),- ena skrivna soba je, ki ima ime po enem Nintendovem nagrajencu in jo najdeš samo po sreči ( sem jo, pol pa nisem bila dovolj hitra, zdaj je pa ne najdem več) itd.

V bistvu sem igro že obrnila, a bom šla še enkrat, bolj relax, da še malo uživam, prvič sem se samo sekirala in par stvari nisem dokončala, ker se mi je preveč mudilo na konec.

Zdaj mi pa ti povej- kaj ti da Minish v sodu, ki dela experimente z rožami, kdaj se odprejo vrata v prnočišču, da greš lahko na streho in kaj je s tistimi čebelami v Mount Crenelu- če jih poliješ z vodo, rastejo, kaj pa pol?

Link to comment

Tistra vrata...vpalit moraš lampo pa zakurt tisto žerjavco(dobiš sam en kinstone).Tisti z experimenti konča vse(z mlekom,z zeleno vodo,in red potionom.Potem pa reče de se bo lotil delat cyber,hyper in še ne vem kakšne cvetove(skratka neč ne dobiš :( ).Glede čebel pa nism vedu grem probat

One and only...

...me.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.