Skoči na vsebino

Zelda-spet [GBA]


Priporočene objave

:sweat: Ej, sorry-ponižno prosim odpuščanja :bowdown: - včeraj nisem imela igre odprte, ko sem napisala, da imam 999 puščic in bomb, danes pa pogledam in- katastrofa- 99 jih imam. Upam, da mi nisi (in vsi ostali, ki to berejo) preveč zameril- res oprosti :puppy: .

Če me kljub temu še vedno hočeš poslušat-potem, ko si že dobil bombe pri vili v Mont Crenelu, pojdi še enkrat k Minishu, ki ti je dal bombe, fusaj Kinstone in odpri skrinjo- noter jih je 99. Puščice dobiš v Castor wilds, blizu wind fortress je hišica z Minishem, fusaj Kinstone in zrastel bo fižol, na vrhu je skrinja.

Sorry!!!

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
  • Odgovorov 112
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

:sweat: Ej, sorry-ponižno prosim odpuščanja :bowdown: - včeraj nisem imela igre odprte, ko sem napisala, da imam 999 puščic in bomb, danes pa pogledam in- katastrofa- 99 jih imam. Upam, da mi nisi (in vsi ostali, ki to berejo) preveč zameril- res oprosti :puppy: .

Joj kok ti zamerim

:D

Wiiha!

Link to comment

Hvala za pomilostitev- :love:

Ja, mislila sem, da imajo tisti Minishi, ki hočejo drugačno barvo kape kaj opraviti s charmi, pol pa sem videla, da charmi v bistvu koristijo meni- tako, da je to slepa ulica, nič, nada...

Sem pa pogruntala finto tistega klinca, ki prodaja Pycolite- a veš, ko si nosil mleko, vodo in Red potion Minishu, ki je experimentiral z rožami? No, vsakič, ko si kaj odnesel, ti je prodal enega (Pycolite) več- drugo barvo, prej pa ni hotel. Vsaka barva je za nekaj- ena, da lažje najdeš srčke, ena za shells, ena za Kinstone itd.

A že veš, kaj bi rade čebele?

Link to comment

Za Vaatija sem imela v vsaki flaški nekaj- mleko in red potion, pol sem pa probavala, kaj je v tistem trenutku boljše- odvisno od tega, kaj ti je boljše, pa seveda kup rupies za rezervo. Zato se mi je čudno zdelo, ko si rekel, da imaš preveč rupies.

A si našel vse Kinstone- če nisi ziher, pojdi k belemu (roza) Tinglu v Lake Hylia, vedno ti pove, koliko ti jih še manjka( drugi stavek).

Kje sploh si?

Kaj hudiča je s frdamanimi čebelami?

Link to comment
Ti moraš biti pa fajn zaljubljen, da vse pozabiš :ihih: , že drugič- ena luknja v Mont Crenel, ena Eastern hills, ena Trilby higlands in dve Lake Hylia

A obvladam, a? Veš, da -pišem si :chicken:

Pa kej mi pomaga če napišeš jaz tistih lukenj preprosto ne najdem nism pozabu.

P.S.nism zalublen to ti zamerim :x

One and only...

...me.

Link to comment

Dej, nehi no- a ni fajn bit zaljubljen :love: ?

Ne boš več zameril, ker bom prijazna punčka in ti bom pomagala. Ecola- v Lake Hylia do ene letiš (to si mi TI povedal, ko greš po srček na otoku), druga takoj zraven- v Mont crenelu greš čisto na vrh,ne na desno proti gobi, total na levo in po štengah dol, do jame- vTrilby highlandu na levi strani gradu, prideš iz vode, v Eastern hills pa tam, ko dva kopljeta po njivi

A je ratalo?

Link to comment

Zate sem šla še enkrat v jamo, zdaj pa sodeluj- pojdi v Eastern Hills, tja ko dva modela kopljeta na njivi (pri ograji si dobil 2. flaško od dedka). Z Mole mitts koplji naravnost dokler ne prideš do trdne stene, obrni se desno, koplji do konca v to smer (spodaj sta dve rdeči rupies, pusti jih, ker lažejo) ali pa razrij kar celo jamo. Čisto v zgornjem desnem kotu na steni je krog svetlejše barve, na sredini ima razpoko. E, to je to- s tem krogom moraš fusat.

Če ti lahko še kaj pomagam, piši še danes in jutri, za vikend sem v Kranjski gori. Čao :rock:

Link to comment

Imam občutek, da me že malo zajebavaš :tepen: - saj ravno o tem sem ti že zgoraj pisala. OK, podrobno- v Mont Crenelu najdi Crenel wall ( beri table). Ko jo najdeš- ne moreš zgrešit, največji zid za plezat- plezaj gor in se drži leve strani. Proti vrhu boš videl na levi ploščad, votlino in stopnice, splezaj na vrh, se obrni spet na levo in dol po stopnicah. Tam je jama za kopat in odprta jama, s tipom noter lahko večkrat prideš fusat Kinstone, če so ti ostali. V jami ( levi) koplji naravnost po špuri, da prideš do srčka, pol pa se pribori na skrajni desni konec- čisto na koncu zgornje stene je krog.

A druge že imaš?

Povej mi , prosim, kje je že tista vila, ki ji moraš vse prav odgovoriti, sem pozabla :doh:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.