Skoči na vsebino

Domačezvarčni izbljuvki [homebrew]


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 132
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

A kdo kej ve, se slučajno kaj dela na kakšnem tunnelling proggiju za DSja? Včeri sva namreč z dečvo špilala Meteos multi - ki seveda nima špilanja preko neta - in sem se spomnu na progije za xboxa in GCja, ki so omogočali špilanje preko neta tudi offline-only špilom ..

Se pri DSju tudi dogaja kaj na tej fronti? :headscratch:

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Nov kul program, Image Viewer 0.5 [beta]....torej program za gledanje slik, IMo najboljši program za gledanje slik. Mapo z slikami je treba najprej z priloženim programom spremenit v . file da ga program zazna....

Nekaj slik [sorry za ne najboljšo vidljivost]:

img5451qpsv.jpg

Mapa z Andurilovimi slikami [ gor sem jo dal za hec ].... Levo ena naključna slika iz mape....desno vse mape v ipk filu.

img5452qpsw.jpg

Še ena mapa....

img5453qpsx.jpg

Tako zgleda, ko dvakrat kliknete na mapo....mapa se odpre...izgleda pa takole...klik na sliko odpre sliko, dvokratni klik na sliko jo poveča, z gumbon na enkranu sliko še dodatno povečate.

img5454qpsy.jpg

Če slika ustreza bolj "brain age" pogledu preprosto se dotaknete enega znakeca in ekran in vse se obrne....

No zame definitivno najboljši in najpreglednejši program za slike, je v programu tudi veliko nastavitev, za slide shove itd.

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Danes sem si nabavil DS lite in me zanima kaj moram nabavit ce zelim gledat na DSju filme pa poslusat mp3 pa imet homebrew stvari gor. Ce mi nalimate kaksen link kaj moram kupiti.

Tenkju :hyper:

http://www.supercardstore.com/sh/buynow/buy1gEU.php (najboljsa stran za ds/ds lite/gba homebrew)

Najboljsa resitev je(vsaj menda):

- supercard lite (desna stran, ko je vec razlicnih moznih barv, pa utripajo........najboljse za ds lite, ker sploh ne gleda ven)

- superkey

- kartica kot je recimo 1Gb Sandisk Micro-SD (odvisno kako velikost potrebujes, mora pa bit micro kartica, ce bos ubodel SC Lite)

Pol pa seveda se rabis usb reader-ja (nvm ce dobis s kako kartico zravn, al mors posebaj dokupit...)

Ko mas vse to, priklopis kartico s usb readerjom na compa, pa nalozis filme, mp3-je ..

In to bi blo v osnovi to, seveda pa me lahko popravijo tisti, ko majo s tem vec izkusenj. :beer:

EDIT: Pardon... ampak saj tega nisn izpostavo.....samo povedal sem mu, kaj vse pac lahko pocnes, poleg tega pa tud nena spodbujam piratstva. :(

Godlike_ ce rajis se kaj ZS me.... ;)

Link to comment

No ja kakor koli ze. Rabil bi kartico ki ima veliko spomina(lahko nadgradljiv spomin) in ima popolno podporo za homebrew programcke ter moznost gledanja filma in poslusanja glasbe. Ce bi bil en tok prijazen in mi nalimal link te kartice. Aja pa se da bi dajal podatke(filme, glasbo...) na DS preko WIFI kartice.

David

Link to comment

Godlike, grdo so te nasrali. Tole ni vredno pol cene, ni združjivo s homebrew in ne deluje pravilno. :roll:

BTW, ker opis, hahahah:

"- kompatibilen z tretjo skupino homebrew ( nalaganje in uporaba različnih programov, kateri krožijo po internetu, internet browserji)"

Sicer sem sam včeraj dobil tega lepotca:

Dscf0008.jpg

M3 Lite je za homebrew namene še vedno odličen, ampak za glasbo in podobno pa raje uporabljam tegale, zaradi manjše porabe energije.

I <3 it! :love:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.