Skoči na vsebino

ofsajd.com - nov nogometni portal


Priporočene objave

Citiram taglavne:

"OFSAJD.COM je nov nogometni portal, ki svojim obiskovalcem ponuja kakovostne novice, zanimive in zabavne vsebine ter vse, kar si pravi nogometni navdušenec želi vedeti o nogometu. Pri nas skrbimo za

vselej sveže novice, interaktivnost in stremimo k prijaznemu odnosu z bralci. Z nami sodelujejo priznana imena iz slovenskega nogometnega prostora."

No, ofsajd.com je torej stran za vse nogometne fane, koliker sm jst gledu, je bila super, tko d fuzbalerji pejte gor, pa registrerat...

Najdete jo na: http://www.ofsajd.com/cgi-bin/Ofsajd

416.jpg

Link to comment

Dobro potem pa povem svoje osebno mnenje: skratka moje mnenje je da je stran sicer povsem uredu in da so novice zelo dobre ampak moti me pa nekaj in to je LOGOTIP nekako je prov grd, ne enakomiren in ne precizen ..tako da se mi zdi da taale logotip ne more dobiti pohvale iz moje strani... žal :sweat:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

I mean like who cares kakšen logotip imajo. A ste prišli logotipe gledat. Če ste taki eksperti v tem, pa ga sami narišite pa jim ga dajte.

Kar se tiče strani pa končno ena prava slovenska fuzbalska stran. NZS je sicer solidna, a preveč pomanjkljiva. Kar se tiče vsebine me veseli to, da je zelo podrobno vse skupaj opisano.

Link to comment
tole tvoje zagovarjanje mi izgleda kot da ti sodeluješ pritem. torej nemorš podat komentarja :D

Sem daleč od tega, da bi sodeloval pri tem, ampak kot vsakodnevni fuzbaler, mislim da moje mnenje glede te strani šteje malenkost več kot tvoje.

Ah, vsakomur svoje pravijo...

Link to comment
tole tvoje zagovarjanje mi izgleda kot da ti sodeluješ pritem. torej nemorš podat komentarja :D

Sem daleč od tega, da bi sodeloval pri tem, ampak kot vsakodnevni fuzbaler, mislim da moje mnenje glede te strani šteje malenkost več kot tvoje.

Ah, vsakomur svoje pravijo...

hehe, to je torej vic. mi ki smo bolj nedeljski se nam pa jebe za portal ane :D

drgač se pa strinjam z Meskom, logotip prvo.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
tole tvoje zagovarjanje mi izgleda kot da ti sodeluješ pritem. torej nemorš podat komentarja :D

Sem daleč od tega, da bi sodeloval pri tem, ampak kot vsakodnevni fuzbaler, mislim da moje mnenje glede te strani šteje malenkost več kot tvoje.

Ah, vsakomur svoje pravijo...

hehe, to je torej vic. mi ki smo bolj nedeljski se nam pa jebe za portal ane :D

drgač se pa strinjam z Meskom, logotip prvo.

:doh: Pamet...A ti si na določeni strani sam če majo lep logotip :no_no:

One and only...

...me.

Link to comment

Tako je logotip je pac prva stvar ki jo opazim na strani in če pač vidim da je logotip crap strani preprosto ne ubiskujem, ker se mi zdi malo nečimerno da vsak dan gledam v nek grd in ne utesan logotip ki se ga je en spovnu ki sploh nima smisla o delanju logotipov se manj pa ima smisev o delanju dobrih strani oz tako imenovanih logotipov. :D

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.