Skoči na vsebino

Izgubljeni save game


NoWii

Priporočene objave

No, tokrat pa jast potrbujem pomoc :D

Zamenjal sem spominsko kartico, in iz tastare na tanovo skopiral shranjene igre (na komp sm jih dal, pa na drugo kartico). Pol, k sm pa hotel spilat GTA: LCS, mi ni naslo shranjene igre...loh kdo pomaga?

Ce grem med shranjene, jih najde....

Drgac mam sezmeraj fajle njeke na kompu....

Pri ostalih igrah, koker sm jih dozdaj spilal (wormsi, fifa, tenis) dela zadeva normalno...Za ostalih 50 spilov pa nevem...

No pomagajate, ce znate :beer:

Link to comment

Nekatere igre, kot so DJ Max (1 in 2), Mortal Kombat, mislim, da Tekken: DR in verjetno se kaksna, imajo kriptiran save file na eno konzolo, kar pomeni, da jih ne mores kopirati in uporabiti na drugi konzoli. Spet pa, to, da jih na isti konzoli ne mores z drugo memory kartico, mi je malo cudno. Razen ce nisi tudi konzole zamenjal. Potem je pa cisto mozno, da je to problem. :razzy:

Link to comment

Mislm d to ni...ker sm ze prev veckrat formatiral kartico, pri cemer sm obdrzal save od Tekkena, tokrat pa ni nic drugace, le da sm zamenjal se kartico....

Bom sprobu seenakt koperat. :tepen:

EDIT: nc nov :(

Aja, a je mozno d nedela, kr spilam iz druzga "vira podatkov igre" :tepen:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.