Skoči na vsebino

Pokemon Pearl & Diamond


MaHe

Priporočene objave

  • Odgovorov 539
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 6 meseci ...

Diamond & Pearl has over 400 Pokémon obtainable within it, making it the biggest Pokémon game to date

Vseh pokemonov skupaj je točno 493. Od tega je v D/P novih "le" 107 pokemonov.

Diamond & Pearl also brings a whole new thing into the Pokémon World; online battling & trading. Using the critically acclaimed Nintendo WiFi Connection, you are capable of sharing Friend Codes with your friends and battling with them. You can also trade with them across the WiFi Connection. Diamond & Pearl also have a Trading Station that allows you to put up a Pokémon that you have, state what you want and have someone trade it with you. A very efficient system indeed.

Tole še bo zanimivo :bringiton:

http://www.serebii.net/diamondpearl/newpokes.shtml <---- Vsi novi pokemoni. Dialga & Palkia :mwahaha:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

yihaaa, ravnokar preigravam Diamond. ful dober špil. čisto novi pokemoni z pridihom starih (seveda old-timer Pikachu ne manjka :razzy: ). Zgodba je ful dobra, dosti pripomočkov, pa še realno časovno poteka dan v sami zgodbi. kul ko imaš na spodnji strani uro, kalkulator (WTF??), števec korakov, prikaz live bara pokemonov in še nek iskalnik dobiš sčasoma. Igro totalno priporočam :rock::mirror: :ihih:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

No jaz pa sem danes začel igrati Pokemon Pearl. Imam 5 ur igralnega časa in enega gym leaderja sem premagal do sedaj. Igram lepo počasi...zdaj bom verjetno si vse pokemone spravil vsaj na lvl. 12 da jih imam za trejdanje potem. Sem si že danes nagledal na GTS (general trading system) enih par dobrih (Onix lvl. 70) Nasploh mi je špil zelo všeč. Grafika ni nič posebnega, zvoki so mi že po 5 urah malo nadležni, menjavanje časa v igri kot v realnosti dobro izpade. V igri je več dobrih kot slabih stvari, zato tiste male napake odmislim =D

:bringiton:

EDIT: Mislim, da je to ena izmed najbol zasvojlivih iger :drool: . Ne in ne morem nehat, zdaj bom počasi končal ampak it will be hard ! Mislim, da še nobene igre nisem preigral toliko v enem dnevu ! 8 ur 11 minut

followmeontwitter.png
Link to comment

S punco sva naročila (vsak svojo verzijo) iz movietyme.com, ampak se je zatakanlo pri plačilu, tako da še čakam, da dobim.. Ampak nič hudega, če še ni, ker itak mam gužvo na faxu ^^

Glede novih pokemonov, pa sva zračunala, da jih bo okoli 2010 že kakih 1000, če bo šlo tako naprej :amazed: Ampak trenutno je bolj zanimivo ugibanje, kako ob naslov tretji igri te generacije in kateri pokemon bo igral osrednjo vlogo :)

3DS FC: 5284-2745-9963

Link to comment

A kdo ve, če se že kaj govori o event pokemonih? Fajn bi blo, da zdaj, ko je wi-fi povezljivost, bi se dalo tako dobit evente, brez obiskovanja tourov. Ker, razen če se komu da potovat kam v tujino, smo še vedno ostali brez in slogan "gotta catch 'em all" postane "gotta catch 'em almost all" :/

Sem že parkrat pisal na NOE glede tega in nisem dobil odgovora. Edino enkrat od intaljanskega, da se jim da nekam poslat kartušo FR/LG in dobit neke event predmete...

3DS FC: 5284-2745-9963

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Mi kdo proda Diamond??? :puppy: Kreditne kartice nimam, debitnih pa ne sprejemajo, nevem kje še iskati... zato me res zanima, če se je že kdo naveličal ali pa če še kdo pozna kakšno trgovino(ali kaj podobnega), ali pa če mi celo kdo zaupa pa mi jo naroči in pošlje preko pošte... :china:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jst se tut to sprašujem že neki cajta...

Sej da pride prej na Japonskem je razumljivo, tam pač nastane. Ampak da pol naprej pride najprej v Ameriko in šele nato k nam... Če se slučajno zgovarjajo na vse evropske prevode, pa naj se organizirajo in prevajajo v vse jezike hkrati. Al pa da bi v državah, kjer tako ali tako prodajajo angleške verzije, prodajali ameriške...

3DS FC: 5284-2745-9963

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.