Skoči na vsebino

Zanimive in smešne slike


Priporočene objave

jah veste kaj??

jst pa mam fotkiča Sony DSC-W120,, ki je trenutno najbolj prodajan v BigBangu :P

http://www.bigbang.si/?kat=10-fotoaparatov

tam ga vidite, na 1. mestu, takega mam jst :)

sem zelo zadovoljen.. :rock: :bringiton:

sony_dsc_w120_05.jpg

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Odgovorov 97
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

A čmo zdej začet limat še dolžine naših tamalih? Dejte se držat topica folk... ;)

ja samo res.... :lol: ....raje slikajmo naravo, kot pa svoj digitalec .... :headscratch::lol:

pa z ke-kit-ovim velikanom se tk ne mormo it al? :ihih:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
jah veste kaj??

jst pa mam fotkiča Sony DSC-W120,, ki je trenutno najbolj prodajan v BigBangu :P

http://www.bigbang.si/?kat=10-fotoaparatov

tam ga vidite, na 1. mestu, takega mam jst :)

sem zelo zadovoljen.. :rock: :bringiton:

http://www.jjmehta.com/images/sony_dsc_w120_05.jpg

To je lih nekaj tazga, kot bi jast rd mel.

Zej mam neki podobnga: malo bol debel je, z mansim zoomom (3×) in baterije niso za filat. Ta tvoj fotkic ma pa lih vse tist k jst pogresam.

Kej bl profesionalnega pa men ne potegne, nemors dat u žep

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ok, drgač sm pričakoval kako grdo besedo od nekoga, ker so super slike, jst pa hvalim fotoaparat....

Drugače ma pa popolnema enakega (ali pa le kako isto serijo) moj stric...res super zadevca. Posebej ekran je lepa zadevica.

Toel bi bil pa moj:

http://katalog-fotoaparatov.sk/img/sony ... lver-1.jpg

Res sranje :D. Ampak meni je bolj pomembno da ga zbasem u zep, kakor pa da dela kvalitetne slike.

Anyway...bi se dalo šesto rožico (oz trojček) in deveto dalo dobiti v polni resoluciji? Všeč bi mi bilo novo ozadje, zaj ko je konces solskega leta, nerabim več urnika na ozadju :)

Link to comment

Videla sem 7 štorkelj naenkrat, cela jata....ena fotka za pokušino, ostale še pridejo :)

storklje-prava1.jpg

EDIT: kvaliteta fotk slaba, sem jih morala slikati od daleč (100 m), žal...so mi že začele krila dvigovat, da bodo odletele, pa sem se umaknila. Jih pa še nikoli nisem videla 7 naenkrat :)

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment

20062008255.jpg

Tole smo zbiral zadn mesec šole. Notr je okol 200 pepsi pločevink(na dan smo spil po tri) pa 4 smo redno pil dva pa še bol tko tko. Sej bi jih še več zbral samo ker uni k so filal avtomat so premalkrat ga polnil pa smo vedno ta drug al pa ta tred dan spraznl ga.

Beat That in 1 months ^^

20062008263.jpg

Evo teli smo redno pil pepsije(tole je blo pa posnet po tekmi z hrvaškom ko so spušili-veselije na vrhuncu)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
  • vrhovni
Tole smo zbiral zadn mesec šole. Notr je okol 200 pepsi pločevink(na dan smo spil po tri) pa 4 smo redno pil dva pa še bol tko tko. Sej bi jih še več zbral samo ker uni k so filal avtomat so premalkrat ga polnil pa smo vedno ta drug al pa ta tred dan spraznl ga.

Beat That in 1 months ^^

Hehe, namesto pepsik bi raj pili bavarijo. :beer: Če bi šlo za stavo, bi se dalo veliko prej napolnit, z lahkoto! Ker silili pa se ne bomo za brez veze. :beer:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.