Skoči na vsebino

Nakup telefona


Priporočene objave

  • vrhovni
Khem... In zdej si ti full frajer, ker obvladaš osnovnošolsko matematiko? :lol:

Razlika v velikosti zaslončkov se precej pozna imo...

Neee... nisem osnovnošolski frajer, ker znam pač nekaj malega matematike. :beer:

Kot sem že napisal, se po moje teh 0,5cm ne pozna tolikor, kot če bi zaslonu povečali resolucijo.

Imel sem Nokio N80, ki je nekakšne predhodnik N95. Imela pa je 2,125" ekran z resolucijo: 352x416 in ko sem prvič vklopil mobitel, sem se skoraj vrezal na ekranu, zaradi ostrine. :roll: Nokia N95 pa ima resolucijo ekrana: 240x320

Nekako če bi primerjal, bi rekel, da je N95 HD, N80 pa Full HD. Vsaj takšno je moje mnenje, ko sem oba telefona primerjal v živo. :china:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Odgovorov 70
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

1. js nisem niti računu kuk je 0.2" ampak sem prebral na strani od nokie kjer je pisal da je ekran večji za 1cm njihova napaka ne moje zato se njim prtožte ne men.

2. un ku govori da je telefon sam za klicat in da se ne splača da tuk dnara za telefon je fouš ker nima dost dnara :eviltongue::eviltongue: luzerji.

3. če nisi skup primerju oba TELEFONA NE GOVOR DA SE RAZLIKA NE POZNA sploh pa je tudi od n95 8gb zaslon veliko lepši in ostrejši zato ne pametuj you fucking anoying son of a bitch.

Link to comment
1. js nisem niti računu kuk je 0.2" ampak sem prebral na strani od nokie kjer je pisal da je ekran večji za 1cm njihova napaka ne moje zato se njim prtožte ne men.

2. un ku govori da je telefon sam za klicat in da se ne splača da tuk dnara za telefon je fouš ker nima dost dnara :eviltongue::eviltongue: luzerji.

3. če nisi skup primerju oba TELEFONA NE GOVOR DA SE RAZLIKA NE POZNA sploh pa je tudi od n95 8gb zaslon veliko lepši in ostrejši zato ne pametuj you fucking anoying son of a bitch.

Ja verjetno da res ne bo zbral nebo nekdo zbral 200€ tako hitro, ker si ga bo mogel on prislužiti...Ne pa kakor ti k bi reku:"Fotrček mi kupiš mobitel?"...Pol pa itak da si se začel jokat ko majhen froc k ti ne bi hoteli kupiti česa...In pol smo drugi "luzerji"...Sebe poglej razvejenec mali.

Malo lepši besedni zaklad?

Se vid da so te starši slabo vzgajali!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Khem... In zdej si ti full frajer, ker obvladaš osnovnošolsko matematiko? :lol:

Razlika v velikosti zaslončkov se precej pozna imo...

Neee... nisem osnovnošolski frajer, ker znam pač nekaj malega matematike. :beer:

Kot sem že napisal, se po moje teh 0,5cm ne pozna tolikor, kot če bi zaslonu povečali resolucijo.

Imel sem Nokio N80, ki je nekakšne predhodnik N95. Imela pa je 2,125" ekran z resolucijo: 352x416 in ko sem prvič vklopil mobitel, sem se skoraj vrezal na ekranu, zaradi ostrine. :roll: Nokia N95 pa ima resolucijo ekrana: 240x320

Nekako če bi primerjal, bi rekel, da je N95 HD, N80 pa Full HD. Vsaj takšno je moje mnenje, ko sem oba telefona primerjal v živo. :china:

To je tudi res. Ampak dejstvo ostane. Pri pol centimetra daljši diagonali se dejansko pozna razlika. Ne moreš rečt, da je zanemarljivo...

lp,

k_k

Link to comment
  • vrhovni
3. če nisi skup primerju oba TELEFONA NE GOVOR DA SE RAZLIKA NE POZNA sploh pa je tudi od n95 8gb zaslon veliko lepši in ostrejši zato ne pametuj you fucking anoying son of a bitch.

OK, sej se da brez žaljivk tudi povedat... ali? Če tako praviš, potem bo že veljalo, ampak jaz še vedno ostajam pri mojem mnenju, da bi bila večja razlika, če bi povečali resolucijo ekrana, če ga že oglašujejo kot neki multimedia telefon. :beer:

To je tudi res. Ampak dejstvo ostane. Pri pol centimetra daljši diagonali se dejansko pozna razlika. Ne moreš rečt, da je zanemarljivo...

Se strinjam da je razlika... to je definitivno, ker je kot sam praviš, je večji ekran.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Zanimiv telefon je ta SE X1. Ma pa izredno močni procesor, tako da bi moral biti precej odziven. Vredu je da ima Win Mobile, edino me zanima kako bo z baterijo.

Se pa vidi, da je HTC res vodilni pri dlančnikih. Celo X1 bodo izdelali v firmi HTC. Kapo dol za HTC ker imajo res dobre dlančnike.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Pa kaj tud o telefonih se ne da brez debilov? Kelih nobenga ne zanima kake pleničke maš ti zato spoki.

Hehe dobra :beer:

Drugače pa če kdo hoče pocen mobitel in bi rad naročil naročniško razmerje naj gre k Simobilu nabavait Orto Smart in SE k770i za 40€!

Moj prijatelj ima ta telefon in je odličen(3.2mp fotoaparat, lučka, modri zob in podobne odlične stvari)

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

A k850i se mi splača vzet? Ima vse, kar rabiš:

-5 MP kamera, z xenon flash, auto focus, image stabilisator...

-Walkman 3.0 player

-Auto-Rotate

-3D igre

-hiter internet

-podpira flash

in še bi lahko našteval... dobi se pa ga za 600€ vse skupaj še z micro sd m2 kartico za 4gb. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.