Skoči na vsebino

Nakup telefona


Priporočene objave

  • Odgovorov 70
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni
Kake mate, res je pomemben kaksen telefon mas.. pa btw.. telefon naj bi bil namenjen klicanju in posiljanje sms sporocil ne pa da na njem slikamo, poslusamo musko in ne vem kaj se... skratka za telefon jaz osebno ne mislism odsteti vec kot 200e ..lol :D za musko si kupi ipod. ;)

Aja, po tvojem razmišljanju bi še zdaj bili v kameni dobi. xD xD xD

Primarna funkcija je res komuniciranje brez žic, vendar pa gre tehnologija naprej. Če bi imel na razpolago 2 mobitela in bi imela podobno ceno (na primer 30€ razlike) in bi prvi imel samo komunikacijo, drugi pa komunikacijo + fotoaparat + predvajanje glasbe + ... katerega bi kupil? Kljub dražji ceni bi se večina ljudi odločila za drugi mobitel.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Meni se zdi da je bolš en dober drag telefon z vsemi funkcijami kupit kot pa:posebej digitalca,kamero,iPod...itdcenovno se splača pa še vse maš na kupu ne da vlačiš vse ne vem kaj v torbi k lohka maš v žepu en telefon.

@ManBearPig:brez zamer ampak iPod sux mojemu frendu je iPod padu na kavč iz 2 metrov pa je počla šipca ne predstavljam si ga v svojem žepu :thumbdown:

Link to comment

Am... fora je v tem, da se mi zdi nesmiselno vlagat ne vem koliko denarja v telefon, ker roko na srce vsak mesec pride boljsi telefon in ces leto dni imas telefon spet najslabsega.Skratka jaz telefona za slikanje ne potrebujem ceprav imam 2 mp fotoaparat in itudi ce bi imel 5 mp slikal nebi, ker se mi zdi nepotrebno. ;) (boljsi ko imas telefon slabsega luleka imas. :lol: )

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
  • vrhovni
Am... fora je v tem, da se mi zdi nesmiselno vlagat ne vem koliko denarja v telefon, ker roko na srce vsak mesec pride boljsi telefon in ces leto dni imas telefon spet najslabsega.Skratka jaz telefona za slikanje ne potrebujem ceprav imam 2 mp fotoaparat in itudi ce bi imel 5 mp slikal nebi, ker se mi zdi nepotrebno. ;) (boljsi ko imas telefon slabsega luleka imas. :lol: )

Mobiteli so res ja slaba investicija, ravno danes sem prodal Nokijo N80 za 100€, pred dvema letoma pa sem v "akciji" zanj dal še starih 99.990 tolarjev. Tudi to je res, da vsak mesec pride novi telefon, vendar v različnem rangu, telefoni istih rangov prihajajo ven nekako na pol leta. Fotoaparat je definitivno v mobitelih slabi v primerjavi s kakšnimi DSLR fotoaparati, vendar imaš mobitel res vedno pri sebi, težkega in nerodnega DSLR pa ne... in tu se kaže prednost mobitelov in zakaj imajo mobiteli vedno več funkcij, ki pa so tudi vedno boljše in napredne.

PS: Eni resda imamo boljši telefon in po tvoje zato slabšega luleka. Kaj pa ti pomaga boljši lulek, če ga ne znaš koristi. =P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jz ti priporočam nokio/SE, karkol druga sem meu sm biu razočaran...Pa tole da se odpira mi tut ni všeč, ker sem meu eno nokio in sem jo v enem letu uniču (to za odpirat, tak je bla že razmontirana da nism mogu verjet da še deluje).

Zdajle nimam časa, bom poisku kak fajni telefon kasnej če boš nucu =)

bassivity.jpg
Link to comment
1.js ne bi dal za telefon niti 50€ sej mi ga starši kupjo.

2.tist zaslon ku je večji za palčji kurac (1cm) se fejst pozna sm n95 8gbin 95 postavel skup pa je bla taka razlika v zaslonu da je bla groza ne govor neki če nisi niti vidu.

Eh, razvajenci.

Jaz sem si kupil ravno Samsung E210 in sem za njega skupaj z 2gb micro SD kartico dal 123€.Kartica je bila 13€, telefon 110€. Telefon mi je kar kul, za to ceno(ni vezan na omrežje).Ima 1.3 megapiksla fotoaparat,Bluetooth,Micro SD režo,mp3 predvajalnik,radio in podobne dobre zmožnosti.To zame zadostuje!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
1.js ne bi dal za telefon niti 50€ sej mi ga starši kupjo.

Ko si boš enkrat kupovau sam stvari se pa jav. Nimamo vsi takih staršev da nam vse kupjo. Pa sej lahk ga tut kupjo, sam da nisi razvajen, kar pa ti ziher si. Pa zej boš verjetn uletu da ne morem govorit ker te ne poznam, ampak se vidi to že po tem stavku...

Vem pa da telefon ne kupim več nč druga kokr SE al pa nokia, pa to bolj SE. Sprobam tko velik telefonov, pa ni primerjave med firmami v 95%.

bassivity.jpg
Link to comment
Gump style: MY mooma just to say mobile phones are just for phoneing cause you never know who phones you. :lol: true so true... drgač pa js mam walkmana w810i in je vse kar rabm muska, 2mp kamera, internet... na bolhi ga dobiš za 90€ takoj.

jst sm k sm gledu ga je vecina prodajala za 150+ €

markolepisig1.png
Link to comment
1.js ne bi dal za telefon niti 50€ sej mi ga starši kupjo.

2.tist zaslon ku je večji za palčji kurac (1cm) se fejst pozna sm n95 8gbin 95 postavel skup pa je bla taka razlika v zaslonu da je bla groza ne govor neki če nisi niti vidu.

pejt mal žgancov še pojest.Kaj si slep, da rabš met za 1cm večji zaslon?Proklet razvajenc.

xbox360 > all

Link to comment
1.js ne bi dal za telefon niti 50€ sej mi ga starši kupjo.

2.tist zaslon ku je večji za palčji kurac (1cm) se fejst pozna sm n95 8gbin 95 postavel skup pa je bla taka razlika v zaslonu da je bla groza ne govor neki če nisi niti vidu.

pejt mal žgancov še pojest.Kaj si slep, da rabš met za 1cm večji zaslon?Proklet razvajenc.

Ti neveš kako je, ko svoj telefon uporabljaš kot media center. Vsak cm se pozna ko gledaš filem na zaslonu diagonale 5 cm... Verjemi...sicer ne govorim iz osebnih izkušenj, ker tega ne počnem.

Moj telefon je zelo patetičen... vse kar zmore je klicat in pošiljat SMS... še fotoaparata nima... Sem bolj pristaš stand alone komponent... Fotke delam s fotaparatom, surfam in berem mejle na kompu, filme gledam na televizji, glasbo pa poslušam na ipodu/zvočnikih. Veliko raje kot pa da imam vse to v telefonu v okrnjeni obliki.

Telefon je za klicat... vsaj tako so me naučili.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
1.js ne bi dal za telefon niti 50€ sej mi ga starši kupjo.

2.tist zaslon ku je večji za palčji kurac (1cm) se fejst pozna sm n95 8gbin 95 postavel skup pa je bla taka razlika v zaslonu da je bla groza ne govor neki če nisi niti vidu.

pejt mal žgancov še pojest.Kaj si slep, da rabš met za 1cm večji zaslon?Proklet razvajenc.

Ti neveš kako je, ko svoj telefon uporabljaš kot media center. Vsak cm se pozna ko gledaš filem na zaslonu diagonale 5 cm... Verjemi...sicer ne govorim iz osebnih izkušenj, ker tega ne počnem.

Moj telefon je zelo patetičen... vse kar zmore je klicat in pošiljat SMS... še fotoaparata nima... Sem bolj pristaš stand alone komponent... Fotke delam s fotaparatom, surfam in berem mejle na kompu, filme gledam na televizji, glasbo pa poslušam na ipodu/zvočnikih. Veliko raje kot pa da imam vse to v telefonu v okrnjeni obliki.

Telefon je za klicat... vsaj tako so me naučili.

Kot prvo jest nisem telefona kupu, da bom na njemu filme gledu, ker je to zame idiotizem prve klase.Pač telefon sem kupu zato, ker mi je bil ful všeč in za to ceno je bil pa še tok bolj odličen.Musko poslusam kokr kdaj, slikam pa kadar je kej zanimivga.Da bi pa jest zdej filme gledu ne hvala za to imam TV.

xbox360 > all

Link to comment
Gump style: MY mooma just to say mobile phones are just for phoneing cause you never know who phones you. :lol: true so true... drgač pa js mam walkmana w810i in je vse kar rabm muska, 2mp kamera, internet... na bolhi ga dobiš za 90€ takoj.

jst sm k sm gledu ga je vecina prodajala za 150+ €

če rabš ti ga js prodam za 100

Link to comment
  • vrhovni
2.tist zaslon ku je večji za palčji kurac (1cm) se fejst pozna sm n95 8gbin 95 postavel skup pa je bla taka razlika v zaslonu da je bla groza ne govor neki če nisi niti vidu.

1.) če ne znaš izračunat razliko med 2,6" in 2,8" zaslonom, bodi raje tiho in sploh ne komentiraj! 2,8"-2,6"=0,2" ---> 1"=2,54cm ---> 0,2"=0,5cm... kar je daleč vstran od centimetra.

2.) povej mi kako je bila lahko takšna razlika med ekranoma, ki imata v diagonali 0,5cm razlike (še 1× 0,2"=0,5cm in NE 1cm!) IN imata ENAKO resolucijo??? Ne vem, kako ti gledaš na razlike v ekrančkih, ampak če je resolucija enaka in je razlika samo v 0,5cm, potem je to MINIMALNA RAZLIKA.

3.) oba mobitela si primerjal skupaj in je res žalostno da govoriš takšne stvari...

Vem da obstajajo še marsikatere razlike v ekranih (vidni kot, svetlost, kontrast, barvna pravilnost...), ampak tukaj se gre za velikost ekrana. :beer:

PS: kelih, pojma nimaš :mwahaha:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.