Skoči na vsebino

Christmas came early this year :)


sebek1

Priporočene objave

24052008093.jpg

Ne samo to, še 2 tedna nazaj sem imel rojstni dan. Včere še vse lepo danes pa to. Vržem not gta 4 nakar zaloadam špil in se pojavi mreža tisočih kvadratov čez ekran, takoj sem vedel zakaj gre, naslednji vklop se je že svetil v vsej svoji rdeči lepoti. Zanimivo, da je delal skoraj 2 leti brez problema na sdtvju, zdej pa, ko sem šel na hdtv zgleda ni zmogel napora. No whatever, upam, da ga bo xclamp rešil, drugače pa pač po tretjega.

Ps: Happy Birthday to me :beer:

Link to comment

Ne samo to, še 2 tedna nazaj sem imel rojstni dan. Včere še vse lepo danes pa to. Vržem not gta 4 nakar zaloadam špil in se pojavi mreža tisočih kvadratov čez ekran, takoj sem vedel zakaj gre, naslednji vklop se je že svetil v vsej svoji rdeči lepoti. Zanimivo, da je delal skoraj 2 leti brez problema na sdtvju, zdej pa, ko sem šel na hdtv zgleda ni zmogel napora. No whatever, upam, da ga bo xclamp rešil, drugače pa pač po tretjega.

Ps: Happy Birthday to me :beer:

Link to comment

Ahaha, in jaz, ki odpiram neke emo threade za 5 pixlov, Sebku pa se medtem skuri box, car pa mi še pomaga za moje jamranje o pikah. :lol: ... :doh: :petting:

Happy Birthday, pa na sto novih boxov. :beer: ... :fiufiu:

Humm, bad, bad. Jaz samo upam, da tudi moj, kupljen v italiji, ima 3-letno garancijo, ker z vsem, kar slišim, zgleda da so večini mašin orenk šteti dnevi od tedaj, ko jih prvič zakurblamo. :yuck:

Link to comment
alexs

dve lučki pomenita pregrevanje. Mogoče sta šla ventilatorja v maloro. zdrkaj ga do te mere da bo dal od sebe rrod pol pa zamenjat.

Hvala, bom naredil kot si povedal. V ponedeljek pa grem v Grac in upam da dobim novega in da ne bom čakal na popravilo.

Link to comment

Ahaha že dela spet, xclamp in 12V mod ftw. Zdej odkar imam ta 12V na ventilatorjih se zadeva sploh ne greje, po par urni seansi ninja gaidena je mlačen.

Edini problem je, da ruži, kot helikopter, predstavljajte si od xbox 360 dvd pogon na 24 kratni hitrosti, hehe.

Ve mogoče kdo za kakšne dobre ventilatorje za 360, učinkoviti in tihi?

Link to comment
Ahaha že dela spet, xclamp in 12V mod ftw. Zdej odkar imam ta 12V na ventilatorjih se zadeva sploh ne greje, po par urni seansi ninja gaidena je mlačen.

Edini problem je, da ruži, kot helikopter, predstavljajte si od xbox 360 dvd pogon na 24 kratni hitrosti, hehe.

Ve mogoče kdo za kakšne dobre ventilatorje za 360, učinkoviti in tihi?

Kolk so pa velki? Ce so 80mm je par dobrih resitev....hey za 70mm tudi...

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.