Skoči na vsebino

Izbirne vsebine in z njimi povezani problemi.


Priporočene objave

Torej, zamudil sem rok za oddajo potrdila za izvensolske dejavnosti in me zanima ali je mozno dobiti vse potrebne ure samo z solskimi dejavnostmi (izleti in podobno). Sem na elektro soli SCV in sem bil na vseh izletih v tem solskem letu, kmalu pa grem tudi na celodnevni izlet v Munchen.

Je mozno, da bom imel zadostno stevilo ur? Ali pa bom zaradi tega ponavljal celotni letnik! BAH!!!! :x :annoyed:

Link to comment
Torej, zamudil sem rok za oddajo potrdila za izvensolske dejavnosti in me zanima ali je mozno dobiti vse potrebne ure samo z solskimi dejavnostmi (izleti in podobno). Sem na elektro soli SCV in sem bil na vseh izletih v tem solskem letu, kmalu pa grem tudi na celodnevni izlet v Munchen.

Je mozno, da bom imel zadostno stevilo ur? Ali pa bom zaradi tega ponavljal celotni letnik! BAH!!!! :x :annoyed:

Kaj ko bi ti to na vaši šoli povprašal? :headscratch:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Lol, nisem spraseval kako dobiti ure. saj jih tudi imam, a sem pozabil pravocasno prinesti potrdilo. tak, da sedaj mislim, da ce se mi zgodi, da sole ne bom naredil se grem obesit (ampak skrajno neverjetno lol :D ) ali pa bom pustil solo in sel prosit na cesto.

Kk me to znervira, da se tk matram zadnje case za to solo, pol se mi pa kej takega zgodi haha! :china:

Link to comment

Če si dober v šoli in se dobro razumeš z razrednikom, se bo vse uredilo. Pojdi v tajništvo in tam povprašaj o tej zadevah in ne tu na forumu.

Malce me spominjaš name, ko sem bil v prvem letniku (samo igre in punce po glavi, potem sem pa test za testom pozabil in enice so padale). Zdaj sem se malo zresnil in je perfect :) .

Link to comment

lol, to si pa mimo usekal. problem je bil sploh v tem, da sem bil v bolnjisnici zadnje case, potem je pa danes izjavila, da je jutri zadnji dan.

Zenska je nora in ima resne probleme, tako, da mislim, da sem kar v K.

Sem hotel cimprej zvedet, kaj vi mislite o tem, ker sem mislil, da se mi bo zmesalo. Se kri se mi je z nosu ulila zarad pritiska, in to se mi nikoli ne zgodi. :wasted:

Link to comment

MI smo tud nek list dobil, pa sploh ne stekam. Gor naj bi napisal vse dejavnosti v okviru teh izbirnih ur, stem d je placa sam za 3 dejavnbosti. Kva, jst sm mel ene 5 tamalih stvari k stejejo po 20h (bralna znacka itd.), kko nej jst zej to ustimam?

Drgac pa pomoje d ne ponavlas letnika, če nimas teh ur. Pomoje d sam med poletjem u knižnci šolski zastonj delaš, al pa kej podobnga....

Link to comment
  • vrhovni
Drgac pa pomoje d ne ponavlas letnika, če nimas teh ur. Pomoje d sam med poletjem u knižnci šolski zastonj delaš, al pa kej podobnga....

Hehe, točno to sem jaz delal v prvem letniku, ker sem čisto pozabil na te OIV. :beer:

2 dni sem v največji vročini v knjižnici urejal knjige. It was soooooo cool! :P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.