Skoči na vsebino

Rock Band


Lunco

Priporočene objave

  • Odgovorov 84
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ma že kdo? In kje ste kupili...

Dobi se ga samo v Angliji,Nemčiji in Franciji.

Sem bil v Grazu in sem upal da bodo tam imeli bobne :( da bi sprobal , pa jih nimajo niti igre trenutno ni .

Tako da boš moral naročit iz Anglije !!

Alexs1 si je naročil cel komplet instrumentov iz ANG za 110+ptt funtov.

Xbox

Link to comment
Ok, me prav zanima v kakem stanju bo priso paket.

Pa so ti ze odposlali paket?

EDIT:Stari samo se mi zdi, da igre nebos dobil zraven v tem kompletu :headscratch:

Ne, jutri jih moram poklicati in potrditi svoje naročilo ker baje prvič pri njih kupujem in je večja vrednost zato moram potrditi da sem to res jaz naročil.

:headscratch:

Bomo videli :fiufiu:

Link to comment

Saj ni problem za špil. Mislil sem da je zdraven, ker sem enostavno prebral drums, kitar,....... in sploh nisem več naprej bral ampak sem si predstavljal sebe za bobni in z-5500 na full par hladnih pirov, familijo poslati na obisk k tašči in upati da bodo vsi sosedi ki mi slučajno grejo v okolici na živce takrat doma.

Drums me and laško we will rock you :rock::rock::rock::rock::rock:

Link to comment
Danes sem dobil spil iz Anglije in sem igral z Guitar hero kitaro in dela bp. :rock:

Jaz igram že par dni in mi je špil 100x boljši kot GH3 , mislim predvsem na komade Nirvana :rock: REM :bowdown: in se mi predvsem dopade ko od odzadaj začnejo pet komade filing je enkratn

Sam še bobne si moram nabavit , bom pa prvo stestiral pri alexsu da vidim kak to kaj zgleda , pol pa še Laško zraven ...I'm gonna be a fucking Rock Star ! :rock::fiufiu:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.