Jump to content

Lego

Bessie

Recommended Posts

Zanima me kateri lego set se vam zdi najboljši, za mulca od kolega sem kupil

zdaj sem pa v dvomih če sem prav izbral. Malo sem poguglal in so bile kritike tega nekako najboljše, pa še zanimivo se mi zdi ker ima daljinca in motorčke, da se lahko porabijo še za kaj drugega.

BessieSABU.png

Lego! Ena boljših stvari mojega otroštva poleg Nintenda in Asterix stripov/risank :>

Kompletov je toliko, da bi težko rekel. Kot mulo sem si zelo želel ono tavelko piratsko ladjo pa eno podvodno bazo. Imel sem pa en grad z zmajem pa "Merlinom" pa ene vesoljske ladje pa tak. Tele ta nove so tudi ql, sploh Star Wars pa Vikings, samo jih ne kupujem več (predrago).

Starwars lego so epic čeprav si jih ne lastim. Sem pa kot majhen imel polno setov. Veliko vesoljsko ladjo nekih žužkov, Lego Raiders, neke viteze, polno Lego Tehnicsov in še ogromno ostalih setov, ki se jih ne spomnim. To so bili še časi, ko pri meni še ni bilo sledu o nobeni konzoli. Good times :P .

Starwars lego so epic čeprav si jih ne lastim. Sem pa kot majhen imel polno setov. Veliko vesoljsko ladjo nekih žužkov, Lego Raiders, neke viteze, polno Lego Tehnicsov in še ogromno ostalih setov, ki se jih ne spomnim. To so bili še časi, ko pri meni še ni bilo sledu o nobeni konzoli. Good times :P .

Heh...To je blo ko sem bil jaz star okol 6 let, pa sploh nisem vedel kaj je računalnik...Pol pa vedno ko je fotr dal exit to windows gumb pri igrici Fifa 2000 sem vedno jokal da tale "Exit to Windows" uniči igrico :lol:

Jah... :beer:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Sicer lego so zakon, sm kaj ko sm jaz namest lego dobil dilce pa žeble pa gasaa...tak je blo, takrat so bile žafransko drage, recimo cca 20+let nazaj..., ko pa trenutno pridem do nečakov, pa v hišo ne morm , tolk jih majo.

Bessie: s tem dinozavrom/robotom nisi čisto nič zgrešil. Mali bo verjetno navdušen.

/quote]

bi še dodal, da bo tudi fotr mogoče še mal bolj navdušen, sej je prav!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Ne moreš zgrešit s tem, ki ga nameravaš kupit,to ga bo zaposlilo še pa još. Najbolje je kupovat robote, rakete in letala, ko jih razdreš, imaš miljon možnosti za drugačne kombinacije, ker vse paše skup, pri nas jih je polna bajta. :thumbup:

Heh, najbolj smešno je bilo, ko mi je oče prinašal Lego kocke iz Nemčije...

Cariniki so vedno iskali kavo, pa cigarete, pa žgane in druge vrste alkoholnih pijal, medtem pa Lego kocke sploh niso preverjali.

In tako sta meni in moji sestrični moj in njen oče (torej moj stric) prinašala Lego kocke vredne več sto mark :lol: