Skoči na vsebino

Unreal Tournament 3


Repminister

Priporočene objave

Sm mal pobrskal pa sm vidu (oz. nism vidu) da ni nobene teme glede tega špila.

kako kj pričakujete ta port na X360 ? Jst kumi čakam, mal bo treba še na kkšne ocene počakat, pol bom pa kr prednaroču.

Na pc-u sploh nism probal, ker odkar sm igral PC/CoD4 in potem X360/CoD4 in potem spet PC/CoD4 je zadeva na pc smrdela.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Jst sem 2 leti kar redno igral UT 2k4, pred halo3-jem men tanajbulši MP špil. Poln pričakovanja sem snel demo UT III za PC, a bil več kot razočaran. Hitri gameplay iz 2k4 se je izgubil, prav tako žive barve, orožja se mi zdijo dost bolj švoh... Capture the flag je bil res epic v 2k4, v 3jki mi je bil pa le bledo povprečje. Najbrž sem samo pričakoval preveč od naslednika ene najbolših špil :no_no:

Bom vseeno počakal na kakšen review, pa poskusil demo, če pride na live

Link to comment
Sicer pa ni dosti za povedat... another generic shooter pač :D

Haze je generičen shooter, Quake Wars je generičen shooter, Frontlines je generičen shooter (če odštejemo par cool gadgetov), itd......

Tole je daleč od generičnosti tako po grafični, kot po igralni plati. Je pa res da okoli špila ni čutiti nobenega hypa in težkih pričakovanj, kot je bilo npr. pred izidom GoW, Halo 3 in CoD4, ki se relativno veliko igrajo še danes (tako SP, kot tudi MP).

Sam bom špil defenitivno sprobal, za naprej bomo pa še vidli.

RELIX28.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Mah tole je jajc, sem gledal zdej nek stream, gameplay je ql, ampak ni nobenega matchmakinga. Z playeri te poveže tako kot v Gears of war, kar je čisto za časom. Kot zgleda sploh z grupo ne moreš it v ranked igre. Joj kaj bi dal za halojev matchmaking za vse dobre multiplayer igre, hvalabogu ga bo Gears 2 imel.

Link to comment

Pa sej je gameplay kr kul, razn pač tega, da ni glih neke taktike. Kar se tiče pa vsega ostalega, vlka bedarija je matchmaking, kjer sploh ni nekega pravega lobbyja, map rotation je tud zjeban, ker skozi igraš eno mapo. To se da menda nekak nastavit, ampak vseeno. Nazadnje, voice chat je zjeban do amena. Za govor je treba skozi držat desno na D-padu, kar pa je pri tak hitri igri next to impossible.

Škoda, da niso tega malo drugače naredli, ker bi bil kr kul špil drugače.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Mah kva je to od špile?

-Fpsji 30, kar je premalo za tak špil definitivno

- kr eno pospeševanje premikanja, tko zlo čudn filing k pr miški tist accelaration, skratka kr neki

sensitivity ubistvu ful teško nastaviš, ubistvu ga jest sploh še nisem tako kot sem hotel.

- včasih se kr zatakne, naprimer spustiš vse in on kar teče še naprej v levo

- split screen je totalno beden, ker gre samo ekran na pol in ni sploh tako kulsko kot pri halo 3

- vidni, kot mi je dost majhen, ok to je subjektivno.

+Grafika je pa dobra k swina.

Link to comment

Meni tece igra zelo tekoce in si niti ne zelim, da bi tekla hitreje.

pospesevanja se je treba nauciti. Jaz sem si takoj nastavil custom in deluje zelo super.

Meni se zdi zelo zabavna in komaj cakam, da porihtam internet! :rock:

Sigurno nekaj cisto drugega, kot BF in CoD4, kar sem vedno do sedaj igral. :bringiton:

Link to comment

Pizda mi gre na kurac ta sensitivity pa to ni res.

Če tm premakneš slider za look sensitivity ti itak samo spremeni za verticalen pogled, če pa daš look accelration ti pa spremeni pospeševanje za horizontal.

Skratka KR NEKAJ, edina stvar k mi gre na kurac pr igri, pa taje tako pomembna, da ima igra totalno bedna rata.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.