Skoči na vsebino

Prey


DrMiha

Priporočene objave

Jap tale špil je mene čist potegno, daje nek občutek nonstop akcije in qlskega alienskega okolja.

Da ne omenjam kaki potencial ma tole v multiplayeru, portali, hojo po stenah, gravitacija, zdaj si na steni, drugo sekundo nekomu za hrbtom, noro. Skoraj zagotovo bom ta špil nabavo, upam le da ga niso zajebali in izkoristili potencial multiplayera.

Btw, od dans naprej je demo na liveu.

:bowdown:

Link to comment

Ok če potegnem črto, singleplay je zanimiv in všečen ampak vprašanje je če se človek po par urcah že ne naveliča vedno istih hodnikov in situacij? Poleg tega SP nudi samo 6 uric če seveda to res drži...kajti multiplayer je zelo zanič. V vsako sobo ko sem prišel mi je vedno lagala do nezavesti.

Ok pol sm upu da to še ni final build pa da še majo kej cajta da spremenijo slabosti ampak fak zj vidm da špil prie že čez 1 tedn ven!

Res škoda tazga potenciala, študiram da bi popolnoma opustu ukvarjanje z igram ker sem res vedn znova razočaran...

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.