Skoči na vsebino

Nova slovenska trgovina z igrami WOTAM


Priporočene objave

Statusi naročil

Sprejeto: Vaše naročilo je bilo uspešno izvedeno.

V obdelavi: Vaše naročilo je v obdelavi, preverja se zaloga oziroma dobava opreme.

Potrjeno: Vaše naročilo je bilo potrjeno s strani prodajalca. Odposlano oziroma pripravljeno bo v najkrajšem možnem času.

Odposlano: Vaše naročilo je bilo odposlano s paketno dostavo TNT Express.

Zaključeno: Vaše naročilo je bilo uspešno zaključeno s strani podjetja AGT Računalniki d.o.o.

Zavrnjeno: Vaše naročilo je bilo zavrnjeno s strani prodajalca.

Stornirano: Vaše naročilo je bilo stornirano s strani kupca.

Pripravljeno: Vaše naročilo je pripravljeno na osebni prevzem.

wtf

men nč ni jasno, poštar al kdorkoli ni nč zvoniv za prevzem, listka pa tud nism dobu da bi šu (če je) na pošto iskt!?!??

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
oni ti prpeljejo na dom nekaj cajta cakajo inpol grejo pol se pa cudis da nisi dobil

ne moj bad, je biu tist je le cela legenda kr sm prlimov, sam majo pa tud oni eno napako pisal je že da je pred 1 tednom zapadlo (predolgo cajta čakalo na pošti) ampak fora je da do ke še pršlo ni ker je 2 tedna blo za počakat da so sploh špilo dobil in zj bojo oni šele men to sendal :beer:

pač tm piše čas dobavlivosti: 1-2 tedna

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Ma kaj so fukjeni al kaj od prej-prejšnjega četrka sm naročo action replay za nintendo ds http://www.wotam.com/ds/lite-action-replay.html torej pred 11-timi dnevi pa še je vedno v obdelavi!!!mislim tak se pa ne bodo igrali :a_a::a_a::a_a: tak da WOTAM :cough: Sorry ampak preden sploh kako stran brez da use naročite odprete lahko kar zaprete ker z tako dolgo čakalno listo zgubljate VELIKO kupcev mislim...v tej trgovini nikoli nebom več kaj naročil razen če bo kaj FUL FUL pomembnega ko bi moral v nevem kero državo it da bi dobil... T_T

Link to comment

aja btw... ko sem naročil battlefield 2... ni navadna edicija ampak je una z vsemi booster packi tako da se splača počakati 10 dni :beer: Vsaj MENI so tako poslali, če bojo vam drugačno jaz nisem kriv.

aja pa še to... na igabibi imate zdajle crysis in orange box za 14.50EUR stalkerja pa za 11EUR... poglejte jih je še ene par za tako ceno.

js ne vem no

Link to comment

ja ej men je mimo več kot 10 dni tak da...lej 2008-09-04 21:48:32 V obdelavi Paketna dostava - plačilo po povzetju 4.9 2008 ZEJ pa polej kater je dans pa še vedno je v obdelavi T_T omg...pa men zihr ne bodo nek booster packe sebo dali taq da...po eni strani mrzim trgovino po drugi pa jo ljubim kr ma puno stvari k se tu ne da dobit

Link to comment

drugač pa so dans oz. pred 20 minutami na naš domači telefon poklicali (wotam) se je moj bruder javo menda so vprašali če "še" raim ovi action replay sm mu reko da raim paaa...torej menda so poklicali ker so bli prepozni

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.