Skoči na vsebino

Airsoft


Priporočene objave

  • Odgovorov 55
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

Nebo, nebo zato bi rabil natančno moj silence mp5 z inrergiranim dušilcem, no škoda da je tema malce zamrla, zanimam se za te replike (vzel bi pač eno od teh) : PP-19 bizon, stery aug A3 ,hk 416 , P90, katera se najbolj splača, kateri model in prozivajalec pa pri kateri airsoft trgovini č je možno v slo ?

Sicer pa vsaka čast shoelacu njegov M4 je kot da bi ga iz MW2 vzel, če bere kdaj tale topic bi vprašal če bi se dalo M16 A1 v kaj podobnega predelat ker je kopito in prednji del puške predolg in grd.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Mene zanima če kdo ve kje prodajajo optiko za airsoft puške pa da je zmrna cena. Rad bi nabavil kakšen eotech ali pa red dot za mojo mp5. Aja pa še to, mogoče so posti stari skoraj pol leta ampak vseeno shoelace M4 je za pussye raje si nabavi HK416.

Optiko ti prodajajo skoraj v vsaki airsoft štacuni. Ti pa močno priporočam red dot, ker se obnesejo odlično pa še dragi niso tak fejst. Ne si pa kupit takega za 10€, ker tisto so pa drek. Js sem za svojega odštel 38€ in ga imam že 1 leto pa dela v nulo. Edino baterija se je vmes spraznala pa sem mogu novo kupit.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Jaz mam Cymo ak-47 in sem do zdej res zadovoln. Iz škatle direkt čez 400 fpsju ti ni treba nič nadgradit. Sama puška je izdelana zelo kvalitetno za kitajca in dela odlično.

Jaz pravim da ga čez Cymo ni, saj dokler mi bo delala :D. V uporabi jo imam pa že ene dve leti. Model cm.42 les kovina.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.