Skoči na vsebino

Diablo III


zyzyx

Priporočene objave

Nekateri so veseli tudi ob tem MaDrung (hodiš, mlatiš in si vesel). Vendar v Diablu gre še za kaj več (pa tudi za to, da hodiš, mlatiš in si vesel).

Predvsem navdušujoči so poklici v igri, katerih je v Diablo 2, 5 (Amazon, Necromancer, Barbarian, Sorceress, in Paladin) z dodatkom Lord of Destruction pa odklenete še 2 dodatna poklica (Druid, Assassin) s katerima lahko preigrate pravtako Diablo 2 kampanjo (ki je primerno dolga) ter seveda Lord of Destruction kampanjo. Vsak poklic ima svoje skille, orožja, armorji pa so po večini skupni razen tistih, ki zahtevajo visok Strength (ta atribut pa je seveda nujen za Barbariana - dual weapons, heavy armor). O igri bi lahko razpravljal na dolgo in široko kot kekken o Street Fighterju a nebom.

Igra je legenda med RPGji in vsemi igrami nasploh. Slinjenje na Diablo 3 se je že začelo ! :thumbup:

Glede datuma izida še ni nič uradnega, na 1up pa predvidevajo izzid na 30.9.2009. Tudi sam predvidevam izzid na ta datum, če še ne pozneje. Kdo ima igro v rokah je vsem znano, tako, da zajebat ne morejo oz. ne smejo.

followmeontwitter.png
Link to comment

Diablo ima pač svoj čar, ki ga ima malokera igra. Igralno je malo plitek ter ponavljajoč, a še vedno je mene tako vlekel da ga nisem se mogu ustavit igrati. Dober sistem skillanja lika (jaz sem imel npr. dva Druida ki sta se igrala popolnoma drugače), odlično vzdušje (čeprav je meni bilo še boljše v enki kot v dvojki) ter kul šefiči in šefi so pridodali svoje k odličnosti te igre. A še vedno je daleč najboljša lastnost igre, ki te vleče igrat še pa še, bildanje lika ter zbiranje redkih itemov, da si postajal badass ter spreminjal sovrage v pašteto (v bistvu je ravno tisto preprosto klikotanje po miški, medtem ko je lik delal dar-mar bilo eno glavnih gonil igre).

Komaj čakam na Diablo III, tole bo nova droga. To da Blizz ne bo zajebal, pa je itak samoumevno. :bowdown:

Link to comment
  • N7

joj. ne poznam večjega fanatika na diablo kot je moj foter.

kekec stari bo po mojem pognal korenine za kišto, ko pride ta špil ven.

ah kje so ti cajti... ko je mene foter še z moje kište metal in mi ni dal miru nit kot sem mel bejbo v sob. psihič, vam povem.

dons ma svojo kišto. jest konzolo. pa jest tud že svojga mulca. jabolko ne pade daleč od drevesa? mwah...

*ah*

:razzy:

ozi_SLO.png

Link to comment

Ja. Žal Blizzard nima nekega posebnega interesa za konzole. Če bi dobili podporo miški pa tipkovnici pa ne bi bilo ovir. Vseeno špil ne bo prepožrešen (beri: low-poly modeli). Če se vam je zahotelo Diablovske akcije na konzolah, lahko probate Baldur's Gate: Dark Alliance, malo starejšo a kr dobro "Diablovščino".

Link to comment
  • 3 years later...

Da, obudim temo.

Datum izida: začetek 2012

“Soon” Was Too Soon—Diablo III to Arrive in Early 2012

Zelo verjetno je, da bo igra kasneje izšla tudi na konzolah.

Diablo 3 "feels better" with a game pad

Blizzard "serious" about console Diablo 3

Diablo III heading to consoles?

V igri bo tudi dražba za pravi denar s PayPal podporo.

Diablo III has real money auction house

Diablo III auctions "a design decision"

Pred kratkim se je začela zaprta beta.

The Diablo III Beta Is Now Live

Za tiste, ki še nis(m)o bili povabljeni pa je na voljo Skill Calculator, da se lahko ta čas pripravimo :).

Poklici v igri: Barbarian, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor, Wizard

Poklici 'privržencev', ki ti bodo v igri pomagali: Enchantress, Scoundrel, Templar

20110516screen001.jpg

20110729screen003.jpg

20110729screen004.jpg

20110729screen008.jpg

20110729screen009.jpg

20110729screen011.jpg

20110729screen013.jpg

20110729screen014.jpg

20110729screen016.jpg

20110729screen017.jpg

20110729screen018.jpg

20110729screen019.jpg

20110729screen021.jpg

20110729screen022.jpg

20110729screen023.jpg

20110729screen025.jpg

>http://www.youtube.com/watch?v=Q17FDfU7-ds

>http://www.youtube.com/watch?v=9z-g0M3BzDc

>http://www.youtube.com/watch?v=MSc0agGNJkw

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.