Skoči na vsebino

[vodič] Universal Unbricker v3 z uporabo OFW Fat/Slim


taddy1449

Priporočene objave

ste pa vsi skupaj looli...

Joj, kot da se ni nihce slisal za bolho:
in da so že vse prodal

te linke,ki sih jih dal od bolhe,sem že vse pozval.Pri dvema je zmanjkalo,eden pa je na morju.

objavleno 22.7

Sicer bom naredil doma p.baterijo(saj samo en konektor na čipu odlotaš in pol nazaj).

sem že davno povedal da bom doma naredil to baterijo.

in pa tvoj odgovor

Ja ti kr klikn x in ti bo instaliralo 3.60m33....Ja potem se bo ugasnilo.Prižgi ga, sam ne ga pržgt normalno, prižgi ga z ac adapterejm - polnilcem in pol k boš pršu v xmb dej not baterijo, pejt u un program in dej baterijo v normalno stanje(piše v vodiču vse kako to delaš). Pol dej pa še memory stick nazaj v normalno stanje tko da jo reformatiraš na psp-ju...pol pa pejt upgrejdat če hočeš sej maš v vodiču kako....

sploh ni pravilen.Jaz nemorem doma narejeno p.baterijo softwersko odklenit.Jaz jo moram ročno odklenit(zalotat konektor nazaj na čip.

tko da...

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Pa Sejmon je spraševal za normalno baterijo in ne za pandoro......

Poleg tega ta 2 linka prva k si dal to je datel tool baterija, ki sem jo omenil v vodiču in se je ne da uporabljati kot normalno in je sam za odklep(pa valda bom vedu kašn vodič delam)...

in pa tvoj odgovor

Citiram:

Ja ti kr klikn x in ti bo instaliralo 3.60m33....Ja potem se bo ugasnilo.Prižgi ga, sam ne ga pržgt normalno, prižgi ga z ac adapterejm - polnilcem in pol k boš pršu v xmb dej not baterijo, pejt u un program in dej baterijo v normalno stanje(piše v vodiču vse kako to delaš). Pol dej pa še memory stick nazaj v normalno stanje tko da jo reformatiraš na psp-ju...pol pa pejt upgrejdat če hočeš sej maš v vodiču kako....

sploh ni pravilen.Jaz nemorem doma narejeno p.baterijo softwersko odklenit.Jaz jo moram ročno odklenit(zalotat konektor nazaj na čip.

tko da...

JOJ!PA PREBER KAJ JST PIŠEM!!ČE Z ODGOVORI NISI ZADOVOLN NE SPRAŠUJ ČE KAO VEČ VEŠ!

Glej dva načina pandore sta:

1.Da imaš še en psp s custom firmware in na njem narediš pandoro in magic memory stick in pol to vtakneš u druzga k hočš da instaliraš cfw in ti ga instalira

2.Da nimaš še enega psp-ja s custom firmware in na psp-ju z ofw narediš samo magic memory stick in potem kupiš datel tool baterijo(tista 2 primera na bolhi sta verjetno t prava) ali pa hardmodaš baterijo kar ti očitno delaš... hardomadat sem v vodiču odsvetval in napisal da delate to na svojo odgovornost in evo zdej si sfuku baterijo...

normalno baterijo mogoče prodajajo v Sony trgovini ali big bangu...

Če nočeš zapravljati denarja za datel tool baterijo, ti predlagam 1. način pandore...sigurno poznaš kšnega k ma cfw(sepravi mu delajo potegnene igrce z neta) in naj ti posodi in slediš temule VODIČU

PS:priznam pa da sem se se zmotil, ko sem napisal da ti instalira 3.60m33;nimam slima in si me zmedel s tistim angleškim besedilom...

Na slimu kot tudi na phatu ti instalira 3.71m33, poleg tega pa se nebi obremenjeval kateri cfw ti insalira, sam da je in si ga magari potem upgrejdaš na najnovejšega...

Link to comment

Fak ej...:

Prve dva linka sm dal uno baterijo, ker mu je človeku očitno ni ratal doma nardit..(ti pa tud nisi povedal, da si ze gledal tm)

Pa uno TOOL baterijo se da uporablat tud kot navadno baterijo:

"Our special TOOL version of the PSP rechargeable battery works in exactly the same way as a standard Sony PSP battery, but has the ability to put your PSP into Service Mode."

Če s enebi dal, najbrs tud nebi pisal gor kok je močna, ker bi blo totalno brez poante (1800mAh)

@sejmon:

tisto ni idini način, kako dobit pandorino baterijo, je tud način z pomočjo softvera (če mas seen psp, ki je ze modan) in tisto baterijo se da vrnt nazaj v normalno stanje...taddy ni mogel vedet, kaj ti delas.

Link to comment
Fak ej...:

Prve dva linka sm dal uno baterijo, ker mu je človeku očitno ni ratal doma nardit..(ti pa tud nisi povedal, da si ze gledal tm)

Pa uno TOOL baterijo se da uporablat tud kot navadno baterijo:

"Our special TOOL version of the PSP rechargeable battery works in exactly the same way as a standard Sony PSP battery, but has the ability to put your PSP into Service Mode."

Če s enebi dal, najbrs tud nebi pisal gor kok je močna, ker bi blo totalno brez poante (1800mAh)

@sejmon:

tisto ni idini način, kako dobit pandorino baterijo, je tud način z pomočjo softvera (če mas seen psp, ki je ze modan) in tisto baterijo se da vrnt nazaj v normalno stanje...taddy ni mogel vedet, kaj ti delas.

Ja pa a veš kako se jo normalno uporablja?Morš vedno dat not AC Adapter in šele pol pržgeš psp in pol lah daš not baterijo in izključiš ac adapter kar je glupo...Če pa to ni res mi pa potem pojasni tole:

Datel tool baterijo in magic memory sticik vtakneš v psp ki ga hočeš odklenit in potem se ti pojavi pandora menu in instaliraš cfw....

No in ko to narediš je končano....ko hočeš prižgati psp(vtaknjeno maš datel tool baterijo)se ti bo zopet pojavil pandora menu

no...a boš reku naj da drugo memory stick noter ja pa ja se ti sploh ne prižge...

Aja da nism mogel vedet kaj dela?Če je jo je hardmodu(in jo očitno je) se jo seveda da spet nzaj v normalno stanje, tako da jo unmoda...v tistmu angl.voidiču ki sem ga poslal piše kako....

Link to comment

Če bi imel še en PSP s CFW,bi valda preko tega delal,ampak res nobenega ne poznam,ki bi si lastil PSP s CFW.

Zato sem se odločil,da bom naredil p.baterijo doma,ampak sem jo sfukal...jebi ga.

Torej vse skupaj sem pustil in poslal enemu tipu za 10€...saj še zdajle prav nevem vodiča,kako pol dalje s pandorino baterijo,ki je narejena doma,...jebi ga.Te opcije ne priporočam nobenemu.

Poleg tega,PSP sploh moj ni...:sweat: .

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

V xmb menuju klikn select in prikazal se ti bo menujček...UMD ISO MODE naštimi na Sony NP9660 ali pa na M33 driver, lahk pa potem naštimaš še CPU CLOCK XMB na 333/166 pa CPU CLOCK GAME na 333/166

pa ti bo delal.... :D

V primeru, ko boš kliknu select , da se ti ne bo prikazal meujček pojdi v recovery mode(psp popolnoma ugasneš in ga nato prižgeš s tem, da hkrati držiš R tipko);pojdi pod configuration in naštimi UMD mode na m33 driver - NO UMD ali pa na Sony NP9660 -NO UMD- in naštimi še Use VshMenu na Enabled, tako da ko boš kliknil v xmb menuju select se ti bo prikazal menujček o katerem sem prej govoril...

PS:a pol si dal enmu za odklent?

Link to comment

Ja,vse delajo.Spobal že več kot 15 iger.Razen pri tej se ustavi.

In pa pri GTA LCS.Pri loading screenu se resetira PSP.Problem je tudi pri nekaterimi uporabniki.Format je .cso..Razširil sem nazaj v .iso ampak isto.

Zdaj pa vlečem direkt .iso dol.Brez (prej) ripano.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Lahko uničiš PSP. Simple as that. Zato pa je povsod napisano "na lastno odgovornost".

Kar pa ni napisano v tem vodiču (in niti v drugem) in kar ta program za downgradanje ne dela je "dumpanje" NANDa na MS. To je dejansko backup biosa PSPja, če kaj zajebeš lahko restoraš original NAND pa imaš vsaj delujoč PSP z OFW (in lahko začneš znova). No, majhna verjetnost, da se PSPjev flash0 poškoduje je, vendar je ta last resort option še vedno boljši kot 170eur vreden podstavek za vrtno mizo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.