Skoči na vsebino

[vodič] Kako spraviti filme na tvoj PSP?


totalg33k

Priporočene objave

Potrebuješ:

-PSP

-USB kabel za Pe. Es. Pe-ja

-Program 3GP-Converter

-PC (Na Mac sistemih ne dela)

-Memory Stick Pro DUO (Več kot 32mb)

Pa kar začnimo!

1. Priklopi tvoj PSP na USB Kabel imaš mapo PSP poleg mape PSP naredi še mapo MP_ROOT v njej pa še naredi mapo 100MNV01 (e:/MP_ROOT/100MNV01) e:/ = PSP lahko je tudi drugače.

2. No sedaj potrebujemo 3GP Converter ki ga dobimo od zgoraj ga potegneš dol in zaženi setup.exe

380613xuid.jpg

3. Ne prestraši se čudnih Japonskih znakov saj je program napisan v Japonskem jeziku vendar lahko spodaj nastaviš v 'English'.

4. Izberi »Customized: MP4 for PSP (Direct,renamed) nato potrdi.

490613m6zd.jpg

5. Sedaj ko imaš program odpret klikni na gumb select in določi kje se naj shranijo te konvertirane datoteke.

6. V drsnem meniju izbereš želeno kvaliteto MP4 videa. Vse datoteke bodo v QVGA (320×240).

7. Z kvaliteto se lahko poigraš sam in spremeniš kako ti paše.

560613fpw8.jpg

8. Sedaj povleci daoteko ki jo želiš spremeniti v MP4 format. Jaz sem za primer vzel reklamo 'Bamboocha' potem je to spremenjeno v M4V69999.MP4

9. Sedaj na PSP-ju vzpostaviš USB povezavo.

10. Prekopiraš datoteke iz PC-ja v e:/MP_ROOT/100MNV01/ (potegni samo MP4 datoteko ne rabiš .thm datoteke.)

4506136zva.jpg

11. Prekineš USB povezavo in na PSPju klikneš na O in film se bo začel odvijat.

090613rp9v.jpg

Pohvale sprejemam na ZS :D

Avtor: totalg33k Slike: totalg33k

nintendowiifandk2.png

pspgamernice25gucm4.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 55
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

  • vrhovni
prosim nekoga da zbriše tole temo, ker je prasec praktično kopiral mojo, samo drug program je uporabil...

je moja za n00be boljša, preverjeno

P.S.: lahko pa združite obe, samo mora biti moja naslovna

hvala

ajde modi brište mojo temo :fiufiu:

Dafak? Edina podobnost, ki jo vidim, je v tem, da gre oboje za convertanje videa za uporabo na PSPju? Drug program, drugi teksti, druge slike, kaj mi tukaj ni jasno? :rockbrow:

Link to comment
  • vrhovni
Andrul na žalost sem jaz sam pisal pa nisem "kopiral" tako kot pravi lukiddd pa jaz sem bolj podrobno napisal :rock:. Vprašaj lukiddda kaj ga moti.

Sej je letelo predvsem nanjga, tebe sem citiral zraven zato, ker mi ni bilo jasno zakaj hočeš, da pobrišemo tvoj topic, čeprav je bil čisto drugačen od lukiddovega. In mi še vedno ni.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 9 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

Mimoidoči priporoča:

Sm vidu d ve nek na temu forumu blo povrasevanje po tem kko video spravit v tapravo končnico (za predvajanje na PSP-ju) brez povečave megabajtov....

Za konvertanje avi datoteke ne uporabljaj une video psp 9 al kaj pac je, ampak Allok Video to PSP Converter.

Velekost fajla ti na 6-ti stopnji kvalitete (program omogoca 9 različnih stopenj kvalitete konverta....nizja stopnja zavzame manj placa in je kvaliteta dobljenega videa manjsa, visja stopnja je pa obratno) converta celo za kr dosti procentov zmanjsa, ce ti pa to ni dovolj je pa teh stopenj 9 in das loh se na nizjo al pa na visjo ce te originalna velikost .avi fajla ne moti....

Torrent za allok-ove programčiče je na dnu posta....med vsemi programi pac izberete tistega za psp....so pa usi HUDIČEVO uporabni....kr res lepo in simpl delajo (dovolj hitro brez kompliciranja).

Torrent link:

xxx

ce kdo kaj ni razumev z veseljem sestavim vodic :D....zasede res veliko manj prostora kot original....

Hvala za vaso pozornost

:roll:

Link to comment

sej nism reku d registreri program.... :mirror: Tm zloadas instalacijo za poiskusno verzijo.... (razn ce das dol tud kluc, sam kokr se jst spomnm nism reku d morte to tud zloadad....) :bringiton:

Pa ko ze mas mojo pozornost: a slicajno ves kaka je najvecja resolucija psp ekrana? vem d je 11cm premera, sam resolucije pa neznam iz tega vn dobit.... :headscratch:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.