Skoči na vsebino

[Uradna tema]Windows 7


Priporočene objave

  • Odgovorov 89
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Windows Vista-Style Taskbar. I wasn’t initially a fan of the Windows 7 taskbar when it was first introduced in early Windows 7 builds, but as the design was refined in the run up to the beta, I was converted and now actively prefer the new look, particularly when I’ve got lots of windows open simultaneously. For those who really would prefer a look more reminiscent of Windows Vista, the good news is that it’s easy to customize the look of the taskbar to more closely mirror the old version:

image_20.png

The Windows 7 Taskbar can be configured for a Windows Vista compatibility view.

To achieve this look, right-click on the taskbar and choose the properties dialog. Select the “small icons” checkbox and under the “taskbar buttons” setting, choose “combine when taskbar is full”. It’s not pixel-perfect in accuracy, but it’s close from a functionality point of view.

In your face NoWii.

Zadnje čase si tako pameten. Ti kdo brihtol v hrano meša?

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

??

Očitno je tvoja anglescina na podnu.

Piše: "Windows Vista-Stil Orodna vrstica. Ko so predstavili zgodnje verzije Windows7, nisem bil takoj fan nove orodne vrstice. Ampak ko se je dezajn spremenil do bete, sem spremenil svoje mnenje in imam rajši nov izgled. Še posebej, kadar imam istočasno odprtih več oken. Za tiste, ki imajo rajsi izgled prejsnega windows vista, je dobra novica, da se da spremeniti izgled orodne vrstece, da je bolj podobna starejši verziji." In nato navodila kak to nardit.

-Pac sam se en mnenje povprecnega uporabnika, ki za posameznika ni pomembno. Vsak proba sam. Poleg tega, pa model potrjuje moje argumente od prej..

-Sam izgled orodne vrstice nima veliko veze z preglednostjo. meni je bolj pomembna pregledonst v start menuju, nadzorni plošči itd.

Sm mislu d sva že končala s tem :uke:

Link to comment

Moja angleščina je čist ok, samo furjasto berem in sem spregledal Windows 7 builds. what´s wrong with that?

Edit: še tole pol pa res končam :)

Če praviš, da ti je tisto pregledno potem si en čudak, skozi ti kaže kaj si na novo instaleral in control panel je še slabši kot pri visti....

Ok zdej pa res končam....

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Ma ja, ta boot je bl skepticen..pomoje res ful odvisn od hardwara.

Mislm d je men tud XP prej prisel v pozravno okno, kot prej vista. Sam pol ko sem utipkal geslo pa prisel na namizje, je pa pri XPju strašno dolgo za čakat, da se use pošlihta. To se pri men še tok bl pozna, ker se wlan kluček zadni vključi. In pol učasih čakam tud po 10min, da dobim internet :chicken:

Dons bom formatiral na win7, vam povem kko je :). Upam da mi bo prjel wlan kluček, na krenmu forumu je en napisu d njemu ni delalo..

Link to comment

Jap. Jest sm kr zadovoljen no :)

Sicer marsikater program še nedela, ampak tisti tanajpomembnejši delujejo. Za večino ostalih pa tudi preko googla najdes kak način kago inštalirat v okolje win7, ali beta različico programa, ki podpira win7..

Drgač je pa lep in hiter :). Napake pa ubistvu nisem dobil še nobene..vsaj ne da bi si zapomnil.

Če bo šlo tko naprej.. :bowdown:

Link to comment
Če bo šlo tko naprej.. :bowdown:

Bo šla tut cena naprej kar pa spet ni dobr. Predvidevam da bomo morali za osnovni paket odšteti približno 180€. Kaj pa recesija pa te fore, zgleda da recesija ne vpliva na microsoft :D

Sure about that? :fiufiu:

V bistvu tako kot je Nowii povedal, vsi glavni programi oz. večino stvari dela. Igre delujejo vse(do zdaj mi še nobena ni delala). Če pa kakšna stvar ne dela, pa imaš google. Vedno se najde kakšna rešitev.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.