Skoči na vsebino

[Uradna tema]Windows 7


Priporočene objave

Probal povečat hitrost ventilatorja na graficni?

Ne, nisem spreminjal hitrost ventilatorja na grafični kartici. Pa tudi če bi, bi morala zadeva normalno delati.

Sicer je pa ocitno, da se to tok pogosto samo teb dogaja, drgač viste sploh noben mel nebi..

Upam da te je to prepričalo da nisem sam s tem problemom: KLIK!

Zadeva se sprva zdi, kot da gre za napako nVidije, vendar močno dvomim. Pravzaprav nihče natančno ne ve zakaj sploh pride do te napake in kako jo odpravit. Je pa dejstvo, da se pojavi samo pri Visti in nikjer drugje.

LoL ne bom lagal, če ti rečem da menjam OS na en mesec. Ves postopek traja ok. 1 ali 1.50 ure (OS patchi driverji

skratka vse) in ne 300 let :D

Čisto odvisno od tega kako formatiraš disk, koliko vozačev potrebuješ, koliko se poglabljaš v nastavitve,...

Pa kako za vraga se ti da 1× na mesec menjavat OS? :amazed:

Jah imam svoje dneve, ko se razpizdim pa to naredim. Itak naredim quick format pa že SP2 je gor pa pol sam še trojko vržem pa je pa par securyti updatov driverje mam pa vse na enem cedeju (tisto ko zraven dobiš) pol pa že zlovdaš posebej za grafično če je treba....

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
  • Odgovorov 89
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

@matej:

Uh, res bolj pogost problem..čudno da nisem se slisal zanj..

Pa kriva je tud ocitno vista. Ok, zgleda da se loh skrega z kakim hardwarom..nevem..

@anc:

Oo, da se ti da usak mesc formatirat..men celoten postopek res uzame dolgo. Backup nardim v pol ure (večino mam itak na zunanjem disku), pol d se mi win nalozi kake 2 ure (prblizn). Pol gonilniki pa programi še kake dve ure vsaj (tipkovnca, miska, matična, grafa, msn, ekran, slusalke, kamera, deamon tools, winamp, wifi kluček, dalinc, mozilla, kodeki,...+) in pol sele loh zacnem normalno komp uporablat..traja.

@madfan:

To maš ličenčne kluče, ne rabiš pol nobenega fixa? Ljudje, prvi je moj, da ga neu kdo pajsnu :)

EDIT: če odgovarjaš na tazaden post nerabiš citerat no!

EDIT2: Dele sm gledu poste nazaj, idini k je kej pametenga na temo napisal je bil madfan, mogl bi vs (oziroma ns) bit sram :chicken:

Link to comment
Ej, zakaj bi hoto vsak mesec PC formatirat. Jaz tega ne razumem, pred kakim letom sem nabavo nov računalnik in ga še niti 1x nisem formatiral. Itak je bedarija ko vse podatke na disku izgubiš, pol pa daš še enkrat isto sranje gor.

Ne ne, da vam mal razložim...

Razpizdi me že če je kaki theme instaleran pa, da mi pol povno unih mapc pusti, ki se jih da zbrisat ampak se mi pač ne da. Kaj imam pa za zgubiti? Na prenosnem disku imam kopijo vse muzike slik in zaznamkov igre pa že pol posebej naložim. Od chat programov pa samo xfire pa wlm. Kaj več še rabim?

Pol ko se mi pa zahoče kaj zapečt pa vržem še nerota gor :)

Vidim, da mi ne verjamete ane? Priznam, da ga imam kdaj tudi po 2 meseca ali po 3. Ampak med počitnicami me je nekaj jebalo in sem mogel 3x naložit v enemu tednu. Enkrat sem pa tudi 2x na dan. :D

Ali pa delam dual boot pa me razpizdi ubuntu pa polej ruknem samo xp čez ker se karnel drugače ne zbriše :) Če kdo rabi pomoč pri instalaciji nej kar pove :)

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Prejle probov pa modil ni dovoli upgrade iz xp pol sem pa nanovo install naredu :(

But im back to XP.

+izjemno hitri zagon in solidno delovanje

-izjemno grd in nepregleden izgled ne da se niti na xp/vista skin ruknit win 7 pa je totalno nepregleden in start nima classic wiew, vista skin so dali stran zaradi tega da folk nebi rekel da je isti šit (newbies :D)

XP forever resnično

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Ej, zakaj bi hoto vsak mesec PC formatirat. Jaz tega ne razumem, pred kakim letom sem nabavo nov računalnik in ga še niti 1x nisem formatiral. Itak je bedarija ko vse podatke na disku izgubiš, pol pa daš še enkrat isto sranje gor.

Ne ne, da vam mal razložim...

Razpizdi me že če je kaki theme instaleran pa, da mi pol povno unih mapc pusti, ki se jih da zbrisat ampak se mi pač ne da. Kaj imam pa za zgubiti? Na prenosnem disku imam kopijo vse muzike slik in zaznamkov igre pa že pol posebej naložim. Od chat programov pa samo xfire pa wlm. Kaj več še rabim?

Pol ko se mi pa zahoče kaj zapečt pa vržem še nerota gor :)

Vidim, da mi ne verjamete ane? Priznam, da ga imam kdaj tudi po 2 meseca ali po 3. Ampak med počitnicami me je nekaj jebalo in sem mogel 3x naložit v enemu tednu. Enkrat sem pa tudi 2x na dan. :D

Ali pa delam dual boot pa me razpizdi ubuntu pa polej ruknem samo xp čez ker se karnel drugače ne zbriše :) Če kdo rabi pomoč pri instalaciji nej kar pove :)

Zakaj pa potem inštaliraš te teme? Eni res ne znate normalno za računalnik skrbet.

Link to comment
Ej, zakaj bi hoto vsak mesec PC formatirat. Jaz tega ne razumem, pred kakim letom sem nabavo nov računalnik in ga še niti 1x nisem formatiral. Itak je bedarija ko vse podatke na disku izgubiš, pol pa daš še enkrat isto sranje gor.

Ne ne, da vam mal razložim...

Razpizdi me že če je kaki theme instaleran pa, da mi pol povno unih mapc pusti, ki se jih da zbrisat ampak se mi pač ne da. Kaj imam pa za zgubiti? Na prenosnem disku imam kopijo vse muzike slik in zaznamkov igre pa že pol posebej naložim. Od chat programov pa samo xfire pa wlm. Kaj več še rabim?

Pol ko se mi pa zahoče kaj zapečt pa vržem še nerota gor :)

Vidim, da mi ne verjamete ane? Priznam, da ga imam kdaj tudi po 2 meseca ali po 3. Ampak med počitnicami me je nekaj jebalo in sem mogel 3x naložit v enemu tednu. Enkrat sem pa tudi 2x na dan. :D

Ali pa delam dual boot pa me razpizdi ubuntu pa polej ruknem samo xp čez ker se karnel drugače ne zbriše :) Če kdo rabi pomoč pri instalaciji nej kar pove :)

Zakaj pa potem inštaliraš te teme? Eni res ne znate normalno za računalnik skrbet.

Za računalnik znam skrbeti pomoje bol kot ti, teme pa so bile le primer...

Zakaj jih pa ne bi sej je moj PC in z njim delam kar hočem in kolikokrat hočet, trdi disk se pa ita k ne bo znucu.

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Torej... back on topic!

Je že kdo kaj sprobal delovanje iger? Boljši performance kot pri Visti? :crossfingers: Je že dodan direct x 11 ali so zaenkrat še na 10?

Kaj se vam zdijo prednosti in kaj slabosti pri Win 7?

Kako hitro se zadeva zboota?

Off:Rekel bi da ima veze eksperimentiranje (pač rad probavam boote, tipple dual...)

Boota se izredno hitro, ima izredno grd izgled, jaz bi v paintu naredel preglednejšega!

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.