Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

sorry dudes for leaving u alone in da field!!!

sm prevec v NGBlack padu pa cist iz HALa vn padu!

zdej mi je pa se strela xbox skurla, da ne morm it na live!

niti hard difficulty karme ne morm prjavt na ngb ranking!!!

sej bo kmal 360 pa bo!...i hope.

kdar sm su gor, vs valda ni blo!!! it kinda sux0rz being all alone in the pre game lobby. :crybaby:

later!

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

No kdaj bomo začeli ga nažigat prek Xlinka?(again). No od OKLEPNJAKa sem fasal sporošilo da bi se zdaj nekdaj začelo znova igrat Halo2 prek Xlinka, je tak ? Jaz pret 21.majem ne morem, potem pa anytime, anywhere. Pa pliss napište tu svoje XTage za Xlink da vas dodamo pod frende in da se lakho tudi na Xlinku zmenmo. Pa nicke iz špila ven še.

XTag: XIANG

Nick in da Game: RIDDICK

Lp

EDIT: No jaz si še morem prvo zagotoviti Halo2 ker ga več nimam. Pa žal še tudi nisem igral nikol prek Live-a oz. Xlinka Halo2, zato bom moram biti prvo krščem. Vsaki me poči z pokalco v ass pa bo, ok ? No sem igral splitscreen z sosedoma, Buge aus KSi in pa njegovim bratom, in mojim bruderom (dEPy). No soseda sta mi bla... no kaj že...ohhh, what's that word..aha, nič. Moj bruder pa je bil kar dober( Dual Sneedler al kaj že je, je mel najrajši) jaz pa Dual SMG's. Pa moram rečt da mi je bil kar huda konkurenca, samo sem ga že namazal. No se dobimo enkrat, ok ?

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Naslednji tedn, v petek grem po disk, upam da bo kdo za kaki event potem zvečer, mvhahaha :)

Kekken, macro, bigdaddy, gremo malo američane ownat :D

Seveda sn za kaki custom tudi, glede na to, da ma veliko slovencev ze live, mislim, da to ne bi smel bit problem. Upam pa dat tiča v ogenj, da je še to vedno najbolši live naslov. :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Naslednji tedn, v petek grem po disk, upam da bo kdo za kaki event potem zvečer, mvhahaha :)

Kekken, macro, bigdaddy, gremo malo američane ownat :D

Seveda sn za kaki custom tudi, glede na to, da ma veliko slovencev ze live, mislim, da to ne bi smel bit problem. Upam pa dat tiča v ogenj, da je še to vedno najbolši live naslov. :bowdown: :bowdown:

Damn straight! :rock:

Jaz imam Live izklopljen, ampak bi lahko šel obnovit račun. Nasploh pa se mi v zadnje čase kar šopa Halo. V bistvu imamo to nedeljo v planu pri meni mega-Halo2-razpaljotko s štirimi konzolami in osmimi igralci. How much Pwnage is that? :ninja:

http://pretep.konzole-slovenija.com/for ... 2#pid10242

Tako da, ej, samo recite, ko boste ready, da si še account vključim, pa bo. :bringiton:

Link to comment

Ma, včeraj je bilo še kar kul, če seveda s shtango ne bi igrala na najbolj crap gorenje televizorju, ki je na koncu, ko smo se šli sniperje, začel crkavat.

In uleti Macro pred mano, ga enkrat zadanem, nakar televizija crkne, Mirče, Mirče užgi ga, tip zalima televizor, in že se prikaže slika, jaz pa seveda ležim mrtev na tleh. Da jumbo cotrolerja ne omenjam, macro je pa itak ownal vse. Fak, naslednjič nas mora bit več.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.