Skoči na vsebino

E3: Nintendova konferenca


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Joj tisti komentarji za DS so pa bili kr nekaj ... Do you know than people in [random town] can order their famous [random food] with their DS? ... Yes, they really do! :disbelief:

Pa kr nekaj da kao delajo na tem, da bi ti DS svetoval glede prtljage, prehrane in še česa, ko bi šel kam z letalom ... Če delajo na tem, to pomeni da bo to še v tem stoletju na voljo? ... dvomim :roll:

Link to comment

@bz0: :D:lol:

nintendo wins E3 xD

letošnji E3 je bil sprva veliko razočaranje

ampak potem ko je myamoto v intervijuju potrdil da delajo na novi zeldi,mariotu in pikminih. :drool:

poleg tega smo končno dobili še voice chat in wii motion plus ki omogoča 1:1

kontrole :bowdown:

*gives nintendo a cookie*

Link to comment
@bz0: :D:lol:

nintendo wins E3 xD

letošnji E3 je bil sprva veliko razočaranje

ampak potem ko je myamoto v intervijuju potrdil da delajo na novi zeldi,mariotu in pikminih. :drool:

poleg tega smo končno dobili še voice chat in wii motion plus ki omogoča 1:1

kontrole :bowdown:

*gives nintendo a cookie*

O my gush! Kdaj je pa to potrdil?! :hyper:

Pa to je super :drool: .

Link to comment

ampak potem ko je myamoto v intervijuju potrdil da delajo na novi zeldi,mariotu in pikminih. :drool:

O my gush! Kdaj je pa to potrdil?! :hyper:

Pa to je super :drool: .

In tega do sedaj kao nista vedela, lol. Česa drugega ni za pričakovati, novi deli Maria in Zelde so itak nenehno v razvoju. :roll:

Problem je, ker so to praktično edine igre, ki so nekaj vredne. Ena velika žalost je tale Wii. Res sem pričakoval mnogo, mnogo več.

Link to comment
twilight princess je meni osebno ena najbolših iger kar sem jih igral ampak

dejstvo je da je igra enaka na GCju in da si wii zasluži čisto svojo zeldo(wii motion plus, anyone?)

No to je pa druga pesem. Se strinjam da bi bila nova zelda fajn, glede M+ pa se mi zdi da bi zelo povečal težavnost in nintendov moto "games for evryone"( :crazy: ) nebi deloval.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.