Skoči na vsebino

plazma vs LCD


Priporočene objave

Okay, najprej zdravo. prvi post.

Potem, se opravičujem, verjetno kje takšna tema že je, ali pa sem jo narobe postavil. Iskanje ni ravno našlo kaj takega...

Zdej pa tema dejanska.

Zanima me, kakšne so razlike med LCDji in plazmami in kateri je bolj konzola friendly?

ali pa projektorji?

Kupujem nov način proizvajanja slike in me zanima kako in kaj zadeve stojijo, ker nimam pojma :)

hvala ^^

Link to comment

Ja, vbistvu me bolj zanimajo stvari, ki jih v trgovini ne vidim, gretje, doba in podobno ...

Pri enem kolegu je slika na plazmi, tv kanali, takšna zelo slaba, veliki piksli, pač tisti kvadratki... A je to normalno, a je zaradi tv signala al česa drugega?

Link to comment
Ja, vbistvu me bolj zanimajo stvari, ki jih v trgovini ne vidim, gretje, doba in podobno ...

Pri enem kolegu je slika na plazmi, tv kanali, takšna zelo slaba, veliki piksli, pač tisti kvadratki... A je to normalno, a je zaradi tv signala al česa drugega?

Kolega sam tok: V tej temi je tolko bullshita, da se boš ob izbiru še zajebal... raje si sam kej preberi na netu...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.