Skoči na vsebino

Glasba


Katero Zvrst Glasbe Poslusate  

72 glasov

  1. 1. Katero Zvrst Glasbe Poslusate



Priporočene objave

hmmm... :headscratch::)

-Linkin Park

--Siddharta :rock:

---Eminem

----Phil Colins (Genesis)

-----kdaj pa kdaj tudi kaki techno ;)

------in še najnovejši POP (samo angleški)

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Odgovorov 95
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Aja.. pa Metallica.. HA. One? Nothing else matters? Unforgiven? Unforgiven II? Metal? Mhm. Da ne omenjam Whiskey in the Jar!

[/quote:23hvpfn2]

Tweety si mal pozabla zakaj je Metallica sploh prišla na sceno :Kill 'Em All, Ride The Lightning, Master Of Puppets,...And Justice For All, vse ostalo je Popallica!

In kaj je narobe z One :rockbrow:

Drugače pa za prave dece in babe z brki je pa to prava stvar

hec :lol::lol:
Link to comment

Aja.. pa Metallica.. HA. One? Nothing else matters? Unforgiven? Unforgiven II? Metal? Mhm. Da ne omenjam Whiskey in the Jar!

Tweety si mal pozabla zakaj je Metallica sploh prišla na sceno :Kill 'Em All, Ride The Lightning, Master Of Puppets,...And Justice For All, vse ostalo je Popallica!

In kaj je narobe z One :rockbrow:

Drugače pa za prave dece in babe z brki je pa to prava stvar

hec :lol::lol:
[/quote:2a9r5mh0]

Mah sej vids da zna samo par pesmi nastet, pomojm se ne ve kaksn genre so metallica, kaj sele da bi poslusala kaksn njihov album.

Link to comment
  • vrhovni

Našteje ti komade, zaradi katerih je Metallica lih tako, če ne še bolj, skomercializirana k tvoji predragi Cradle of Filth in ti skleneš, da so to edini komadi, ki jih pozna? Argumentacija ni tvoja močna točka, a, LOL. Saj si dokazal, da se res nima smisla ubadati s tvojo razsvetljeno metalsko glavo. :lol:

Link to comment
Mah sej vids da zna samo par pesmi nastet, pomojm se ne ve kaksn genre so metallica, kaj sele da bi poslusala kaksn njihov album.

Ja... ubistvu je res.. Nimam pojma o Metallici, kaj šele o metalu! Hvala, ker si me razsvetil, o, blažen Point-man, hvaljeni gospod, vsevedni in najboljši. Očitno se t,i in čisto samo ti, spoznaš na metal in BOHNEDEJ, da bi še kdo (kaj šele, da bi bila to BABA) vedel kaj o metalu. Sej pravim... važno, da si ti CAR in TRUE metalc. :roll:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
Našteje ti komade, zaradi katerih je Metallica lih tako, če ne še bolj, skomercializirana k tvoji predragi Cradle of Filth in ti skleneš, da so to edini komadi, ki jih pozna? Argumentacija ni tvoja močna točka, a, LOL. Saj si dokazal, da se res nima smisla ubadati s tvojo razsvetljeno metalsko glavo. :lol:

Ne gre se za to keri bendi so bolj mainstrea, gre se kaj v danasnji sceni predstavljajo, ko recimo norwegian bm bandi res vrjamejo v to umetnost ki jo pocnejo, ki z njihovo idologijo res hocejo en message povedat, jim to kvarijo bandi kot so cof ki recimo so samo na sceni zaradi denarja ter upodablajo satana kot ces neko cool teen stvarco, in to bandom ki res vrjamejo v njihovo ideologijo in pocetje skodi.

Link to comment
  • vrhovni
kvarijo bandi kot so cof ki recimo so samo na sceni zaradi denarja ter upodablajo satana kot ces neko cool teen stvarco, in to bandom ki res vrjamejo v njihovo ideologijo in pocetje skodi.

Aja, ker Metallica pa zadnjih 15 let dela glasbo zaradi glasbe in ne zaradi denarja? Ne me smejat, no - Napster says hello. In če kaj, potem tvoji 'sellout' bandi ostalim bandom kvečjemu pomagajo, ker s svojo večjo razpoznavnostjo in bolj mainstream kanali promocije z določeno zvrstjo glasbe seznanijo precej večji krog poslušalcev, kot ga lahko nek garažni in po tvoje 'true' band.

Najlazje je pokazati s prstom na nekoga in recti da ta clovek ne zna argumeterati, ces da si ti kot hisnik mnogo boljsi.

Ker ma res mnogo veze pri stvari, da sem tukaj hišnik, ja. Sorry, ampak če ti nekdo predstavi lepo število komadov Metallice, ki so res tipičen primer spremembe svoje glasbe zaradi širjenja publike, tvoj odgovor na to je pa:

Mah sej vids da zna samo par pesmi nastet, pomojm se ne ve kaksn genre so metallica, kaj sele da bi poslusala kaksn njihov album.

.. potem ja, imaš res brilijantne argumente za svoje trditve. :doh:

Pa z moje strani zaključujem to debato, ker je že tako zaradi tvojega podjebavanja drugih uporabnikov zaradi njihovih glasbenih preferenc dovolj off-topica. Lahko koga drugega prepričuješ s svojim 'I rock, you suck' glasbenim okusom.

Link to comment
kvarijo bandi kot so cof ki recimo so samo na sceni zaradi denarja ter upodablajo satana kot ces neko cool teen stvarco, in to bandom ki res vrjamejo v njihovo ideologijo in pocetje skodi.

Aja, ker Metallica pa zadnjih 15 let dela glasbo zaradi glasbe in ne zaradi denarja? Ne me smejat, no - Napster says hello. In če kaj, potem tvoji 'sellout' bandi ostalim bandom kvečjemu pomagajo, ker s svojo večjo razpoznavnostjo in bolj mainstream kanali promocije z določeno zvrstjo glasbe seznanijo precej večji krog poslušalcev, kot ga lahko nek garažni in po tvoje 'true' band.

Najlazje je pokazati s prstom na nekoga in recti da ta clovek ne zna argumeterati, ces da si ti kot hisnik mnogo boljsi.

Ker ma res mnogo veze pri stvari, da sem tukaj hišnik, ja. Sorry, ampak če ti nekdo predstavi lepo število komadov Metallice, ki so res tipičen primer spremembe svoje glasbe zaradi širjenja publike, tvoj odgovor na to je pa:

Mah sej vids da zna samo par pesmi nastet, pomojm se ne ve kaksn genre so metallica, kaj sele da bi poslusala kaksn njihov album.

.. potem ja, imaš res brilijantne argumente za svoje trditve. :doh:

Pa z moje strani zaključujem to debato, ker je že tako zaradi tvojega podjebavanja drugih uporabnikov zaradi njihovih glasbenih preferenc dovolj off-topica. Lahko koga drugega prepričuješ s svojim 'I rock, you suck' glasbenim okusom.[/quote:1s5m15ct]

No seo pravicujm da sem ti rekel hisnik, ker zgleda da te je to uzalilo. Za metallico se mi ne gre kaj dosti saj ne predstavljajo neke ideologije ki jo ljude lahko sostujejo za to sem quote samo dimmu borgir in cof, in ne metallico, saj so mainstream saj ste pokazali svoja mnenja etc pustimo to. Nisem nek i rock you suck ker ce bi diskuserali rap priznam da bi na neak nacin poteptaval 50 centa, soulja boja in zagovarjal pa lupe fiascota, immortal technique etc

Link to comment

Pa kak metal folk no : / Vse zvrsti loh preživim sam unga dretja ne.Drgač pa poslušam skor vse razn metala.Vse kar je kvalitetno narjeno.Trenutno poslušam Kanye West-a,drugač pa vse kar ima dobr "beat" :)

NO offense metalci to je sam moje OSEBNO mnenje :a_a::a_a:

Bodoči lastnik xbox 360 :)

Link to comment

Adoman: probaj se ti tako "dret"... zakaj si to sploh moral napisati... joj:/... zaradi tega se pol začnejo flame wari... anyway... jaz tudi nisem samo metalhead čeprav pri meni prevladuje metal... mam dneve ko si zavrtim kak rap (immortal technique,samo boris, mccm, n'toko etc) al pa kaki punk (berlinski psi, niet, pankrti, bad religion,...) naj vsak posluša kaj hoče:)

Link to comment
tema je šla totalno u kurac. Kar se je hotelo začeti kot debata o glasbenih okusih na KSI se je sprevrglo v glasbeni elitizem in trollanje. Modi, zaklep!

WTF?!?

Sej so se pogovarjal o muski KSi-jevcev. Tisto, kar pa ni primerno, se pa ponavadi zbriše, ne pa zakleni...

Hmmm: Ful me je presenetl, d je narodnozabavna prehitela pop. Še posebej zato, ker pr ns na radiih 50% sam pop vrtijo.

P.S.: Ne toleriram rapa in death oz black metala (tm kjer majo popačene glasove). Don't kill me, heh :? ?

Link to comment

daj mulo umiri se. kaj sem ti hudega storil?

oprosti ker ne dosegam tvojih standardov dobro argumentiranih postov kot je ta, da je metal nekvalitetno dretje. kaj ne smem meti osebnega mnenja kot ga imaš ti. meni je ta muzika pač gay, in ne za dede.

EDIT: naj ti povem še tako da bo tvoja prepotentna tinejđerska pamet razumela. jaz se v tvojo glasbo ne razumem kaj prida, zato takšna bebava primerjava, tako kot se ti v glasbo nasplošno ne (ker si še prezelen).

ratt-logo.gif
Link to comment

Chill girls. Fora je da ma Kayne West par fixnih beatov in važno je da nikol ne gledaš videospotov ker ti lahko čist pokvari navdušenje/uživancijo, če se pa spuščaš še dlje in bereš kako se ima a tip za polmesijo tepa itak scat prtisne.

Jz sem še največ dobre muske najdu na myspaceu, če koga zanima nor beat (počekirite za komad Backyard Betty, Rick Rubin in Touch Me ostalo je bolj kot ne hip hop)

Spank Rock http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... id=8685358

pa tale bejba, rojena na Šri Lanki, fotru ki je bil včasih vodja Tamilskih tgrov drugač pa baba žvi v UK

M.I.A. Bamboo Bangra http://www.myspace.com/mia

Drugač če se človeku da najdeš res na myspaceu dost undergound scene, še posebi kak indie in drum&bass da dol padeš

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
daj mulo umiri se. kaj sem ti hudega storil?

oprosti ker ne dosegam tvojih standardov dobro argumentiranih postov kot je ta, da je metal nekvalitetno dretje. kaj ne smem meti osebnega mnenja kot ga imaš ti. meni je ta muzika pač gay, in ne za dede.

EDIT: naj ti povem še tako da bo tvoja prepotentna tinejđerska pamet razumela. jaz se v tvojo glasbo ne razumem kaj prida, zato takšna bebava primerjava, tako kot se ti v glasbo nasplošno ne (ker si še prezelen).

NO dej ka smo tak resni umir se ne mislim se kregat :lol:Drgač pa Shoelace dobr okus za glasbo :)

Bodoči lastnik xbox 360 :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.