Skoči na vsebino

Glasba


Katero Zvrst Glasbe Poslusate  

72 glasov

  1. 1. Katero Zvrst Glasbe Poslusate



Priporočene objave

  • Odgovorov 95
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

hm zanimiva spletna stran ki bi naj bla vodena od Burzuma je to www.burzum.org...

TUKAJ najdete vse o njem... kako je začel glasbo delat, zakaj, kako je kitarist od mayhem umrl, ali je burzum satanist ali ne, ali je racist ali ne... (na internetu in različnih tr00 underground black metal revij ki jih on našteje so intervjuji in druge stvari fejkane, ali pa so odgovarjali namesto njega) priporočam res branje saj je napisano zanimivo in njegovo mišljenje se mi dopadne. Sem si mislil da bom delil z vami, ko je tako dosti metalcev tukaj:)

Link to comment
ne vem zakaj se slinijo ljudje nad takimi avti kot je ta astra zgoraj objavljena. kot prvo, ni zdravo za ušesa, kot drugo, pa so v 99% primerih poudarki na nizkotoncih, kar samo buta. sploh pa to nikakor ni merilo za hi-fi.

to imaš pa prav. nikoli nisem štekal folka s tako periferijo, doma pa nimajo v bistvu kje poslušat glasbo, glavno da se jih sliši na cesti.

ratt-logo.gif
Link to comment

Amm nisem zasledil en kup zvrsti ki mankajo v anketi? :lol:

Uglavnem poslušam electronico, eletro house, electro break.

Aja še glede tega, da ne razumete kako ma folk taka ozvočenja v avtih. Za druge ne vem, vem pa zase, da imam zarad partijev muziko poštimano v avtu. Grem k reki soči s kolegi, odprem zadaj kofano in muzika šopa, pivičke padajo, čevapi dišijo, začne se densat... :beer:

re.jpg
Link to comment

Jah sej po moje je tud nekak tak... Ni glih tole ozvočenje v avtu zato, da bi sedel v garaži in opero poslušal. Avto zgoraj je najbrž namenjen razstavam in/ali poslušanju muzike res na glas, pri čemer pa jaz tud ne bi glih sedel na sopotnikovem sedežu. Pač kupiš avtoradio z daljincem, pa je problem rešen.

Glede ankete pa tak... V njej so zarad omejenih možnosti naštete samo bolj razširjene zvrsti glasbe. Pač, če najdeš svoj stil kje vmes ga označiš, če ne pač pustiš pri miru. Zato pa potem vsak napiše, kaj posluša, ker drugače bi lahk meli še 3x tolk možnosti za obkljukat.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Amm nisem zasledil en kup zvrsti ki mankajo v anketi? :lol:

Uglavnem poslušam electronico, eletro house, electro break.

Aja še glede tega, da ne razumete kako ma folk taka ozvočenja v avtih. Za druge ne vem, vem pa zase, da imam zarad partijev muziko poštimano v avtu. Grem k reki soči s kolegi, odprem zadaj kofano in muzika šopa, pivičke padajo, čevapi dišijo, začne se densat... :beer:

Ma ja nevem kir 10 letnik je tole skup spacau? Ki je kak indie, jazz, kubanska, drum&bass itd? Itk d smrdljivi metalci vodjo ko pa sploh zbrat nmorš svoje zvrsti :razzy:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Frend, ma enega izmed najbolje ozvocenih avtov v slo, hodis po tekmovanjih (dejansko so tekmovanja za to) in pobiras nagrade...bil je tudi že cetrti (to e blo lani, mejbi se je ze kej zamenal), to počne iz čistega hobija, ne nabija moshe, kakorkoli. Je pač ljubitelj čistega zvoka.

Link to comment
Iron Maiden ceprav mainstream so se zmer true in loyal do muzike, in niso sellouti. Prvi sterje albumi od metallice so bili masterful, ceprav zdej suckajo, ne postavlajo sceno ampak so pac zanic.

Razlika je da une 2 skupine sellata out in postavlajo ces nek cool kid satan ftw image.

No, še dobro, da so Maidni ratali svetovno znani šele z Numer of the Beast komadom.. ampak oni pa res niso komercialni.

Aja.. pa Metallica.. HA. One? Nothing else matters? Unforgiven? Unforgiven II? Metal? Mhm. Da ne omenjam Whiskey in the Jar!

Sploh pa babe nimajo pojma o metalu, kar lepo v kuhno prosim. (j/k, samo v vsaki sali je kancek resnice)

Pa še dobro, da govoriš o drugih "babah", dec.[/quote:114rwji0]

alo baba zdej pa nehi. en bend ni komercjalen sam zato ker se vlk posluša. tut zarat pojavljanosti v medijih (na pamet mi pade un bivši od kade moss) amy winehouse (dej no, sploh ni tak dobra koker pravjo) in naši tepčki (murko, werner...)

mejdni so +r00. njihova zvrst pa je NWOBHM, tak da si nebi kdo namišlu kak death metal pa take fore. in če še ne veš, kak so šele z DRUGIM albumom ratal slavni? album Iron Maiden (tapru) se je prodal v zelo veliko kosih, ampak niso velik nastopal in se promoviral ker je on prvi pevec (ej nespomnem se zdle imena ampak mam na koncu jezika :D) bil zasvojen z alkotom. pol k je bruce uletel je blo konc postopanja, MAIDEN ROCKS.

tak da nea pametuj.

so pa javnosti kul samo z run to the hills in pa the number of the beast, kaki Fear of the dark je že preveč za une pozerje.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • vrhovni

Slavni lukidd, z Iron Maiden majico na vseh slikah, pa se ne spomneš niti imena Paula di'Anno (pa ni bil 'on prvi pevec', ampak tretji, tako btw), niti očitno ne veš, da obstaja med Iron Maiden in NOTB še plata Killers. Ta prav se je našu za pametovanje o Maidnih, LOL.

Za 'skomercializirane' bande ima pa itak vsak papak svojo interpretacijo, tako da lahko nehate glumit o teh zadevah.

Link to comment
alo baba zdej pa nehi. en bend ni komercjalen sam zato ker se vlk posluša. tut zarat pojavljanosti v medijih (na pamet mi pade un bivši od kade moss) amy winehouse (dej no, sploh ni tak dobra koker pravjo) in naši tepčki (murko, werner...)

mejdni so +r00. njihova zvrst pa je NWOBHM, tak da si nebi kdo namišlu kak death metal pa take fore. in če še ne veš, kak so šele z DRUGIM albumom ratal slavni? album Iron Maiden (tapru) se je prodal v zelo veliko kosih, ampak niso velik nastopal in se promoviral ker je on prvi pevec (ej nespomnem se zdle imena ampak mam na koncu jezika :D) bil zasvojen z alkotom. pol k je bruce uletel je blo konc postopanja, MAIDEN ROCKS.

tak da nea pametuj.

so pa javnosti kul samo z run to the hills in pa the number of the beast, kaki Fear of the dark je že preveč za une pozerje.

Alo DEC, nea deli se pametnega, če še sam nea veš o čem govoriš. Nimam se za največjo fanico Maidnov, pa očitno vem o njih veliko več ko ti.

Pa kaj je sploh narobe, če rečem, da so maidni skomercializirani?? Zarad tega so men še zmeri kul. Isto je z Metallico. Ampak očitno je vaš moški/deški ego prizadet, ko vam ena ženska reče, da poslušate skomercializiran metal...

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

anduril:

čuj sorči te. paul je bil pevec ki je pel na plati iron maiden, kar so pa prej mel me pa BK. mislim da sta bla prejšna pevca denis pa še eden, samo nea vem točno. z tema pevcema niso inkol izdal albuma, tak da se to ubistvo nea šteje čuj te. in reče se THE number of THE beast.

kar se pa tiče killers:

sem spustil da, ampak točno vem da se je bruce joinu mejdnim leta 1980. killerse sem pač pozabil, shit happens.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

jes se držim bolj na hardcore/metalcore strani (As I Lay Dying, august burns red, bring me the horizon, as blood runs black, unearth, chimaira, evergreen terrace ipd. ^^) mi pa sedejo tut kaki black dahlia murder pa metallico, megadeth, slayer, destruction in podobne malo starejše thrasherje (=

v mojih ušesih pa imajo psoebno mesto tudi blind guardiani pa helloweeni čeprav nism ravno fen power metala (=

poleti pa zapaše tut kak punk rock kokr so ffspringi ^^

Link to comment

alo baba zdej pa nehi. en bend ni komercjalen sam zato ker se vlk posluša.

Res je. Komercialen bend se še uspešno prodaja... (ON)Maidni to niso(OFF)

Drugac pa res dober komad od metallice je, seek and destroy :ninja:

haha highfive =) komi čakam na death magnetic ker kar sm poslušu posnetke se vračajo nazaj <3

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.