Skoči na vsebino

PSP 3000 - boljši zaslon in z vgrajenim mikrofonom


lukidd

Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Nisem mislil, ampak sem prebral uradno pojasnilo ;)

In a recent interview with Gamespot, John Koller talked much about the recently unveiled PSP-3000: the improved screen, microphone, bundled releases, and more. In that interview, he revealed that the battery life of the new PSP model will indeed be decreased by about 20 to 30 minutes.

BessieSABU.png

Link to comment

Nova informacija o trajanju baterije:

I’d like to make a correction and clarify that the new PSP will have equivalent battery life to the current PSP, about 4 to 6 hours for games and about 4 to 5 hours for UMD videos. While the enhanced screen of the new PSP draws a little more power, our engineers in Japan worked to reduce the power consumption of the overall system including its components, so you won’t have to worry about losing any time when enjoying the more vibrant visuals displayed with the new PSP.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

To si pa falil, zadeva 100% ni fake, je ze najavljen iz strani sonija in povsod..

Pa mikrofon ni edina prenova. Dobis se boljsi ekran, pa pomoje d bojo tud ga se za kksn procent shujsal.

Kar se pa tice cene, pa nebi komenteral. Pravijo da bo ista. In ponavadu se ob novih relisih cena le zniza. Povečal je pa pomoje nebojo, ker se to enostavno ne dela...si ze kdaj slisal, da bi kako stvar umaknili iz prodaje in postavili novejso na police, ki bi bila 50% drazja? no way..

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

PSP 3000 je že zunaj... :thumbup: :bowdown:

Cena konzole + 1 igre = 199€

Včeraj sem videl na lastne oči v BB in ga malce stestiral pred prodajalcem ker sem ga zaprosil če ga lahko probam. Prvo kar sem lahko opazil je da je zaslon hud... :rock: ...zelo dober kontrast ima in me je zelo navdušil...

Če nebo ju3 prišlo kaj vmes grem po njega 99% :thumbup:

lp, Luka

Link to comment

A se bo dal ta interlacing problem odpravit z novim FW oz. kako drugače? Se to dogaja pri vseh videih?

@Maticek

baje ma ma ta novi psp nek drugačni sloj, ki je bolj odporen na prstne odtise. :lol:

drugače koliko vidim so dodali še to da podpira psp povezavo z 480i zaslonom in ne samo 480p kot prejšnji slim..

ma še neke majhne spremembe gumbov (home v PS logo) in napisa SONY. ;)

Točno o tem pa tukaj: http://www.gamespot.com/features/6196930/index.html

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.