Skoči na vsebino

Rekordi v igrah


Priporočene objave

V tej temi prosim da napišite vaše rekorde v vseh igralnih konzolah (xbox,xbox 360,ps2,ps1,PC,PSP,DS (Lite)....)

Kako hito ste obrnili (dokončali) igro,kako dolgo neprestano...

:rock:

Moji rekordi:

-Obrno NFS:U v enem dnevu :bowdown:

-Špilo GTA-SA od 9h pa do 23h =14h :ihih: (Sam na wc sem šel,jedo :bowdown: )

nintendowiifandk2.png

pspgamernice25gucm4.jpg

Link to comment

Rekordi:

1. Obrnil Time Spliters 2 v 1h 13min (igral bol tko že 2. skos in sem samo šel skoro nič streljal).

2.NinjaGaiden 120h igranja, total gameplay (Afi ne piši ti ker vem da boš me presegel za kakih 500)

Če se zmislim še kakega rekorda takoj napišem :eviltongue: .

EDIT: A tema ne spada v razno ? :crossfingers:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni

Obrnu Super Mario Land z 99imi lajfi in ne da bi enkrat umrl. In na originalnem GB Tetrisu prišel do okrog 165 podrtih vrstic - šele čez par let pa izvedel, da je velika večina sveta Tetris igrala na točke, ne podrte vrstice. The world = a bunch of wussies. :lol:

EDIT: A tema ne spada v razno ? :crossfingers:

Ne. Multiplatform = za topice, povezane s špili, a ne samo za eno konzolo, Razno = za topice nepovezane s špili.

Link to comment

ubrnil Ninja Gaiden Black na "very hard difficulty". :tepen:

completal 46mission-ov, od teh 11 na "master ninja difficulty"

bigalski je "skregan" z mano, ker sm boljsi oz. bil boljsi(moram checknt) od njega na "ninja dog difficulty" leader boardu!!! :crazy: LOL!!! cepec.

bom postnu moj ranking l8ter.

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

evo. my latest NGB ranking:

dog: 7 out of 2877 :bringiton:

normal: 52 out of 8278

hard: 226 out of 1907

very hard: 109 out of 720

master ninja: not quite there yet. :mirror:

mission: 814 out of 7594 (imam se 4 missione za narest, da bom mel vseh 50)

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

omFg!!!

moj "total play time" pr ninja gaiden je bil ukol 800nekineki ur. prou.

moj "total play time" pr ninja gaiden BLACK...sej splJoh ne vem ce bi...are u ready? 987 ur!!! tAdAm :tard:

scary! glede na to, da sm cel tedn(skor) v lj.: job, vaje, polivke/čajanke :beer: , je to prou neverjetno.

je pa res, da sam to igram in vcasih stisnem pauzo, ko grem na comp. alpa v lj.(ponesrec/nujno/na hitr) in se pol nabere kksna ura alpa 6(auto-off) while NOT actually playing!

sam vseen. :o

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
evo. my latest NGB ranking:

...

master ninja: not quite there yet. :mirror:

mission: 814 out of 7594 (imam se 4 missione za narest, da bom mel vseh 50)

??? Sorry, ne bi te rad žalil, itak respect tvojim skoraj tisoč uram igranja. Samo mi je nekoč, ko še mene ni bilo tukaj okoli, Kekken rekel, da je na KSi en hud šef, ki obvlada NGB. Sem vedno mislil, da je pri NGB misijah fora v točkah, ki jih itak na Master Ninja dobimo daleč največ, če seveda obvladamo; da je samo po sebi umevno, da se ima (skoraj) vse misije na Master Ninja obrnjene, ostale pa na Very Hard ali vsaj Hard. Jaz sem pred več kot enim letom igral nekje okoli 150 ur, pa sem v tem času obrnil kampanjo na vse težavnosti (je bilo hecno obrniti na Master Ninja, takoj zatem pa na Ninja Dog; sicer pa Master Ninja sploh ni tako težek, kot zgleda na prvi pogled, je kar krotek, ko pridemo skozi prvo stopnjo). Od misij se pa ne spomnim ravno, bom danes pogledal, ko pridem domov, pa bom jutri kaj več napisal. Mislim pa, da sem jih obrnil 46, med njimi uno Eternal zadevo (mislim, da na Hard ali Very Hard?) in kakšne 20 ali 30 na Master Ninja. Je bilo še precej rezerve, bi lahko še dosti izboljšal rezultat, če bi več igral. Samo sem vseeno mislil, da so moji rezultati dokaj neimpresivni, zdaj pa vidim, s čim si se ti hvalil lani, po nekje pol leta in kakšnih 800 urah igranja. Kaj lahko poveš kakšne mission rezultate (karma točke), prevsem total score? Bom jaz danes pogledal, ko pridem domov, če bom imel čas, pa bom jutri objavil svoje rezultate. Še enkrat pa poudarjam, da bi ti lahko bili veliko boljši, vendar sem mission mode bolj malo igral. Tiste neobrnjene misije so vse iz double šefi chapterja, ki mi je bil prav tečen in ga sploh nisem probal, kar mi je zdaj žal, ker pomoje bi v kake 100 do 200 urah lahko celotno Mission Mode zadevo čisto poownal. Dejansko je NGB čisto preveč overrated, kar se težavnosti tiče, sploh ni tako hud. Je sicer praktično najboljša igra vseh časov, ne pa tudi najtežja (kljub svoji svinjski težavnosti je dokaj krotka, ko zadevo naštudiramo, samo vedno moramo biti pri stvari, če ne umremo v eni ali dveh sekundah). Ima, da je Sigma vsaj tako superdobra in težka, kot je bil NGB!

Jutri bom editiral in napisal še rezultate.

Ko smo že ravno v temi o hecnih igričarskih dosežkih: pred mnogo leti, ko sem bil star 8 ali 9 let, sem originalni Tetris (iz leta 1984 ali nekaj takega) za PC obrnil do minus točk. Torej, moj rekord pri Tetrisu je okoli -20000 točk.

Edit: sem včeraj res malo NGB zakurblal po dolgem času in si prepisal rezultate. Pa jih bom raje napisal kar v XBOX -> Ninja Gaiden Black temo, ker se ravno tam zdaj dogajajo neke hude debate. Itak niso ti rezultati taki, da bi se z njimi hvalil, so mišljeni bolj tako za primerjavo.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.