Skoči na vsebino

Halo 3 Live player's list - VPIS na seznam !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 69
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

nebom jokal ampak včeraj z moje strani bruka. samo se bom pobral, se bom potrudo.proti vam in z vami ni šans. samo me killate ali mi pa vse pokilate. samo je pa bilo napeto .sicer pa moji skili in exp vse pove tak da ne mi zamerit ko se lovim z vašo taktirko .kot pravim se bom potrudo. :doh:

dary kam si pa ti spizdo? :annoyed:

dprulles.gif
Link to comment
nebom jokal ampak včeraj z moje strani bruka. samo se bom pobral, se bom potrudo.proti vam in z vami ni šans. samo me killate ali mi pa vse pokilate. samo je pa bilo napeto .sicer pa moji skili in exp vse pove tak da ne mi zamerit ko se lovim z vašo taktirko .kot pravim se bom potrudo. :doh:

dary kam si pa ti spizdo? :annoyed:

Strinjam se popolnoma s tabo. Vsa čast vam :car::car::car: . Upam samo da me bo sploh še kdo vzel v kak tim ker sem tak shiti igralec.

Je pa res da sem užival vsako minuto igranja z vami. :D:beer:

Samotar pa me mrzi. Klali ste me vsi po vrsti, a občutek sem imel da Samotar išče prav mene. Vsak drug moj death je bil napravljen od njega.

A te lahko podkupim z laškim da se me pri tvojih kilih drugič izogibaš ? :beer:

Link to comment

Way to go, fotri in kul tema, samotar. :thumbup:

Haha, ej, svetsko je bilo včeraj. že res, da nismo vsi bili sami profiji, ampak ekipe so bile razporejene kar dobro in pokalo je prav lepo. Tudi big-teami so bili uživantski.

Sicer pa, imamo za komentarje po seansah "H3 good games thread". USE IT!!! :eye::eye::eye::D:objem:

Sem pa vesel, da ste spet malo v H3 zagrizli. Drugič moramo še kak multi-team draft usekat, ki je tudi bilo smeha. :beer:

Samotar: v prihodnjih dneh bom verjetno za kak cajt visel v single-playerju (practiceu?) v SC4, pa me lahko kar tam na chat rukneš. ;)

edit:

haha, se odkrili Halotech signaturje. Lepo, meni so zakon. Samo nimam kaj radikalnega pokazati. Če bi bil lv.50, potem bi bi jo lepil povsod. :evil:

Link to comment

Samotar jaz ne igram več, tak, da me ni na liveu za dobit, ne bo še me kaka 2 mesca sigurno, ker moram še neke šolske zadeve zrihtat predvsem to, pa še morje pa tak, pa lulike še je treba malo lovit, you know how hard life can be.

Je pa ql tema, to smo rabili en taki pregled kdo vse igra.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.