Skoči na vsebino

Halo 3 Live player's list - VPIS na seznam !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 69
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 4 meseci ...

Po moje, da je "resno" bolj stvar splošnega odnosa do iger, kot pa namena s konkretno igro.

Po moje, da Andurila lahko smatramo za resnega igralca, tudi če ima namen Halo igrati par dni in ga je do sedaj igral par dni.

Definicija v Halu pa bi verjetno bila ta, da se trudiš zmagati in trudiš za team, kar pomeni aktivno sodelovanje in podreditev ciljem skupine ter navodilom vodje/skupnim planom in pa seveda izogibanje ego-zajebantskim akcijam, kadar gre na nož. Nič novega in nič posebnega za oldschoolerja FPSjev, tako da ajde, po moje, da tebi ne bo problem. Ampak današnjo mladino je treba tu pa tam za uha, ker tu pa tam čisto pozabijo, da vsi v teamu hočemo zmagat pa kar nekaj po svoje odbluzijo v konsistenten -15, kar ni glih bajno, če se s časom ne izboljšuje.

---

Tehnikalije aside, sem vesel, da si se pridružil Liveu. Ko sem te dodal, sem glih imel PS3 doma in lahko stvar spremljal in upravljal le z browserja. Nato dobil nazaj X360 z ušivim 13-gigabajtnim diskom, kjer ima nedotakljivo mesto že Street Fighter 4, zraven pa je bil GOW2, ki ga je igral kolega. Škoda ga je bilo zbrisati, brez da ga preigram, zato sem zdaj prefural kampanijo (in priznam, zelo uživantsko v coopu), ampak sedaj je spet po starem - Halo 3 time. Igra na disku, mape spet zdownloadane. Keksa in riderja vidim, kako se logirata v H3 pogosto, dodajmo lurkajočega Nitra, Andurila in Apolla, ki bo ziher iz GoWa kaj priskočil na pomoč, če bo treba, magari še kakega Fotra, pa bo kak epic squad/socialc/custom padel. :rock:

Link to comment

ja resno sm pač mislu tko da prlezš do ene 30-35 levela in se mal daješ za team

drgač pa josip morš pridt igrt, s keksm ownawa mlg u nulo - mava eno zakon strategijo (jo boš zvedu če prideš u halo XD)

aja pa zlo me zanima kod bo mu, ajde tm do 10 aprila mythic mape (jst 90% posto, dans al p jutr naročim pointse)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Haha, a da imata kaj novega? Jaz sem se prav čudil, ko sem vaju videl tolikokrat igrati in tolikokrat nekaj v custom gameih (verjetno prakticirat)... Moo, bogve kaj sta si izmislila. :car:

Bom vsekakor zalaufal te dni H3, pa da vidimo. :drool:

Mape si jaz ubodem ASAP. Celo SF4 dodatnim oblekicam sem se odpovedal zanje (kupil jih bom, ko bodo cenejše), da mi ne zmanjka točk. :innocent:

Link to comment

OMFG, videl, kaj sta si ta dva piščanca izmislila. In ja, zakrknjeni veterani, you're not gonna like it. At all!!! :lol::lol:

Ne samo res, človek najprej pomisli na neko uber-obskurno strategijo, ki te samo z nje poznavanjem nabilda za vsaj +5 levelov in greš z njo pwnat ninđe. Nato uletim v custom game s temi dvemi norci in še enkrat se mi potrdi "žalostna resnica" Hala 3, zaradi katere pa ga v končni fazi vsi imamo radi. It's all 'bout teh mad skillzorz.

:doh: :doh: :doh: :car::rock:

Fak, keri norci. Svaka vam čast! :bowdown: and... :crazy:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Te dodam, da smo na vezi, če se kaj premakne. Je pa res, da je v zadnje čase H3 kar bogi. Keks in RIder sta bila glavna šefa, nekje odkar so nove mape pa še nju ni, tako da je kar bogo. Bomo videli. :)

ma ja keksa pol kr ni blo nekak več sploh na live, jst sori totalno zbailu z mapam :thumbdown: :( zj se p itak sam še gearsi špilajo, aja pa če že glih nau halo turnirja u tržiču plis prneste halo 3

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.