Skoči na vsebino

Call of Duty 4 prosim pomoč!!! [PC]


mik3y

Priporočene objave

Ali mi lahko kdo pomaga: Inštaliral sem si original Call of Duty 4 z original kodo, in takoj je šla igrati. Ko pa sem čez nekaj časa spet hotel iti v igrico, pa se mi je pokazalo naslednje sporočilo:

Zagon tega programa ni uspel, ker komponente BINKW32.DDL ni bilo mogoče najti. To težavo lahko odpravite s ponovno namestitvijo programa.

Rešil sem veliko misij in če bi še enkrat inštaliral bi moral iti vse znova in bojim se, da bi se mi to sporočilo spet prikazalo.

Zelo hvaležen bi bil tistemu, ki bi mi pomagal.

Lepa hvala,

Leoneee

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Jah datoteke so pokvarjene...Poskusi Re-inštalirati drugače pa Uninstall in Install...Sej te vpraša če pustiš shranjene igre pa to pa dej klikni da ti pusti in bi moral iti naprej od misije, v kateri si drugače bil...

Možno je da imaš viruse in so poškodovali datoteke...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ko sprobam že v vsako mapo dat, se mi vedno napiše:

Vnosne točke procedure _BinkRegisterFrameBuffersV8 ni bilo mogoče najti v DLL knjižici BINKW32.DLL.

jaz pri inštaliranju igric nimam nikoli sreče!!

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.