Skoči na vsebino

SuperPass2 težave


dani8oy

Priporočene objave

Nabavil sem SuperPass2 s programatorjem.

SuperPass2 je pred uporabo potrebno sprogramirati (nadgraditi firmware) na originalno igro, ki jo imam.

Programator se priključi na paralelni port na PC-ju. Nato je potrebno zagnati SuperPass software ter izbrati ustrezno igro. Naceloma zelo enostavno.

Tezava je v tem, ker se PC ne vzpostavi povezave s SuperPass-om preko tega paralelnega porta. Preizkusil sem vse mozne variente pa mi ne uspe.

Ali ima kdo izkušnje s tem oz. je kdo morda že ndagrajeval firmware SuperPass2-a? Če ja, potem bi prosil za pomoč :)

V bistvu bi SuperPass2 uporabil samo za flashanje DS Lite-a...

LP

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Vem, da sem pozen, ampak malo natančnejša navodila:

1. Vstavi SuperPass2 v reprogramator, tega v LPT port na PCju in še USB kabel (ki služi za napajanje). Na SPju premakni stikalo navzdol.

2. Zaženi program in izberi igro. Stisni "Program!" in moralo bi uspeti.

3. Obstaja črv v programu in zaradi nekega neznanega razloga na nekaterih PCjih ne dela. Sam sem moral zadevo prestaviti na sestrin abak, oz. ko se taisto počel na laptopu, izklopiti vse USB naprave iz huba, ker zadeva rabi toliko elektrike, kot je možno.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.