Skoči na vsebino

Call of Duty: World at War [X360]


mlaky

Priporočene objave

Call of Duty se vrača z novim nadaljevanjem, ki bo nosilo ime Call of Duty: World at War. Igra se vrača nazaj v drugo svetovno vojno in sicer na Pacifiško bojišče.

Razvijalec: Treyarch

Izid: Jesen 2008(verjetno november)

BoxArt:

cod5.jpg

In še link do trailerja in Co-op gameplaya:

Trailer

Co-op gameplay

O igri še ni veliko znanega. Ve se to da se v multiplayer vračajo vozila, da se bo kot orožje pojavil Flamethrower :) in da bodo razvijalci prikazali kampanjo zelo kruto in temačno.

UPDATE: igra bo izšla 11. novembra, še prej bodo izdali BETO. Vrača se sistem perkov kot je bilo v 4-ki, nazaj so tudi nagrade za 3, 5 in 7 killov. Sicer za 3 bo mapo preletelo recon letalo a.k.a. UAV, za 5 artiljerni napad, za 7 pa bodo po mapi tekali psi :lol: . Seveda bo iz 3-ke spet tu multiplayer način WAR. Glede kampanje pa je novega to da bo v dveh delih. Prvi del boš igral ameriškega vojaka, ki bo prodiral na Japonsko, v drugem delu pa ruskega vojaka, ki bo napredoval proti Berlinu

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • Odgovorov 228
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Vozila v multiplayeru, ne hvala, kar naj majo ta špil.

Zakaj, saj zna biti zanimivo, v B:BC si ne predstavljam, da bi bil brez tanka. Posledično mora biti mapa velika, da pridejo vozila do pravega izraza oz. uporabnosti. V COD4 si pa res ne predstavljem kako bi zgledalo na tistih majhih mapah, da bi se okoli godil z kakšnim Hummerjom.

Link to comment

Reče lahko samo nekdo, ki ni do onemoglosti igral prvega dela. :)

Na splosno so MPji v zadnjem casu (mogoce celo letih) mocno nazadovali, nobenega izziva vec, v glavnem igre za mase, iz CoD 4 (perki?!) je to vec kot razvidno.

Verjetno tisti, ki v casih CoDa in CSja niste igrali vecigralstva popolnoma drugace gledate na MP igre. Ze podatek, da se takrat 11 letni otroki niso dotaknli spila in da si loh povsem mirno igral, pove nekaj. Je pa tudi res, da si ne predstavljam, kako bi recimo gameplay iz prvega CoD-a portali na konzola, ker bi bilo z gamepadom popolnoma brezvezno igrat.

Link to comment

Sej pa jaz nočem nobenih izzivov v multiplayerju. Igram za zabavo, da špilam s kolegi itd. Res se mi pa ni nekemu "klanu" za pridružit, kjer sploh ne poznam nobenega in pol met vsake tolko cajta neke "treninge" al kak že pa ware pa ne vem kaj. Pa da bi se sekiral, ker smo pač zgubli pa to.. Daj no. Že res, da te včasih kje kaj razpizdi, ampak na to pozabiš čez par minut pa igraš dalje. CS pa to je pa itak samo geekanje, že zato, ker je na PCju.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Glede na to da je odprl temo Call Of Duty: World At War mislim da bi se mogli pogovarjat o tej igri ne pa Counter Strike za pc frike pa tiste ko ne prenesejo konzol in sedanjih MP so drugi forumi za to...OFFTOPIC

Ja meni osebno ni všeč spet 2 svetovna vojna dovol je bilo tega od Medal Of Honor-ov do Brothers In Arms-ov do COD1-3 enostavno ni več to kaj je blo, razen vozil in flamethrowera ter co-op ne zgleda bogve kaj...been there done that...upam da bojo končali sedaj z to nostalgijo in začeli delat igre z aktualno vojno MODERN WARFARE je prihodnost MP5>Bolt Rifle poleg tega pa je podobno kot MOH Pacific Assault

http://www.youtube.com/watch?v=pd6MrPZ_PCI MOHPA

http://www.youtube.com/watch?v=v69kEvqsTtY CODWAW

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

CS ni vec za "geeke" ze dooolgo casa, tko kokr ni CoD vec za geeke, ampak za motorično nesposobne. Sicer ne vem zakaj bi clovk mogu bit geek ce ima rad izziv in ne spray and prey pa tud ne vem. Ce hocs zabavo, igrej Uno s prjatli preko live. :)

Itak pa ce hocs zabavo in druzenje, ti cisti neg33kz0r, gres to delat vn. :)

Tale nov cod bo pa pomoje cist fajn SP za zabit cajt, MP bom pa pustu primer.

DejchSLO.png
Link to comment
Sicer ne vem zakaj bi clovk mogu bit geek ce ima rad izziv in ne spray and prey pa tud ne vem

Pod to se podpišem, igra je lahko zelo kompetitivna in jo igraš za fun in na koncu ugotoviš, da v njej neizmerno bolj uživaš, danes je problem, da tudi sam design špilov ni več kompetitiven - (v halo3 je tolko random stuffa, ki te tolkokrat stane zmage, da je prav tečno - mlg settingi so boljši). Danes je še samo čim več playerov in neka bedna vozila. Imo so najboljši gejmi še vedno do 5 na 5 in to je to.

Link to comment

men so pa vse igre iz CoD serije odlične,

vsaka po svoje nekaj na novo odkriva,

seveda je treba razumet da delajo za mase in konec koncev je tudi to dobro a tak folk kot sem jaz ki igra za fun :D

močno upam da bojo pri tej CoD: WaW možno uporabiti tisto japonsko katano :D in da boš z metalcem ognja lahko popucal celo bajto/prostor naenkrat.

Glede vozil je pa tko če je uigran team je super

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Kurc nevem kaj tuk jamrate in pluvate čez COD4, men je bil multiplayer sigurno eden najbolših in sem dejansko dobre pol leta geekal samo to. Zadeva je bila namreč nekaj vmes med komercialno make$$$ uspešnico in kompetitivno hardcore zadevo, ni bila pa nič od naštetega v celoti in perki? Men so se zdel zanimivi in so sigurno veliko dodali k raznolikosti, experimentiranju in zabavi čeprav smo res vsi pizdili ko so ama vsi noobi uporabljal Jugge in Martyje kar je bilo imho gay.

Pač men je bil multiplayer dober in je bil odličen nadomestek za zame usran Gaylo 3 o katerem bi se pa res dalo debatirat kako so ga skomercializirali oz pač iz hc sprmenil v noobfriendly. Se spomnem še H2, ko si lahko z smgji delu killtaculare če si znal, v H3 pa handlaš snajpo in ti vleti en nub z nekim pisanim orožjem prtisne RT in je to to, ti pa lahk sam v jok.

O raznih codih 1 in CSjih pa sploh debatiral neb, nevem od kje da mulčki ne igrajo tistga, ravno ta mularija je sfukala sceno z raznimi aimboti, wallhacki itd. Ko sem še jz pred leti igral CSS je bila stalna praksa da je vsaj 5 ljudi v sobi imelo tak ali drugač hack. COD1 in 2 sta pa itak lol (na pcju), najbols da se zredim za 40 kil, si butnem gor geek špegle in si grem pimpat pc in izklapljat cimvec textur v spilu da bom dosegu 200-300 fpsjev in da bom pol car no-lifer ker sm zownu cel team ljudi ki na izi igrajo na fotrovem/maminem racunalniku.

Naj rečem še sam to, COD4 neb igral verjetno več kot en mesec če neb bilo S&Dja, ki je simply eden naj fps modov ever ampak po pol leta se tud tega naveličaš. Razni TDMji mi pa sploh ne sedejo več ne v UT3, ne H3, ne BFBC in ne v COD4, ker so pa res totalno za mase, ne vidim več pointa da laufam brezglavo naokol brez kakršngakol team efforta in nabijam neke frage...mogoč tud zato nisem maral Quejka in ostalih smrdarij.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Aja pa ontopic :lol: Personaly jz mislim da bo tale tanov COD smrdel, če bo kej zanimiv bo kak coop za 1x preigrta pa achievmente grabat drugač pa multiplayer bodo ziher kopiral iz COD4 ki je tak hit, tko da jovo na novo same shit se mi res ne da nabijat. Ravno imam že poln k. 4ke zej pa da bi 5ko se veselil nabijat pa no go.

OFP2 the power has, say I!!!!!!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Aja pa ontopic :lol: Personaly jz mislim da bo tale tanov COD smrdel, če bo kej zanimiv bo kak coop za 1x preigrta pa achievmente grabat drugač pa multiplayer bodo ziher kopiral iz COD4 ki je tak hit, tko da jovo na novo same shit se mi res ne da nabijat. Ravno imam že poln k. 4ke zej pa da bi 5ko se veselil nabijat pa no go.

OFP2 the power has, say I!!!!!!

shoelace, ne zameri amapak katera igra tebi ne smrdi? :)

DarySLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.