Skoči na vsebino

Call of Duty: World at War [X360]


mlaky

Priporočene objave

Počasi fantje ... po mojem bomo v roku par dni dobili vsi. Jaz sem member od lanske CoD4 bete, pa nisem še nič dobil, eni pa ki so se registrirali kakšen teden nazaj pa že imajo. Je bolj naključno kot ne. Pa ne pozabite prenest svojega CharlieOscarDelta računa na CoDHQ (kjer so vsa navodila). Baje izboljša možnosti.

P.S.: Mlaky, imaš na svojem profilu sploh označeno 'Xbox 360' pod seznamom konzol?

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Odgovorov 228
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

torej igral sem tole beto in morem reči da sem zelo zadovoljen. praktično je isto kot 4-ka ki je seveda super špil. zdi se mi da je vse še toliko bolj gladko.

orožja imajo odličen zvok, nasploh zvok je fenomenalen. po novem imaš na voljo 4 perke en je za vozila. vrača se gametype ctf. malo sem bil skeptičen glede nagrade pri 7-ih killih, vendar ko sem jih sam sprobal sem bil presenečen. psi so pomemben strateški del igre. če jim slediš te pripeljejo do sovražnikov nakar jih napadejo in medtem ko se oni borijo s psi jim ti lepo filaš headshote:D. spet je tu create a class sistem vse skupaj jih je 10 vendar le za tiste, ki bodo šli v prestige mode. mape so v primerjavi s 4-ko velikanske. lobby sistem je enak 4-ki z malo več preglednosti, mape se spet izbirajo random.

če še ma kdo kako vprašanje naj kr vpraša

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
kaj pa merki , verjetno rdeče dot ni :D

pa kolk map je v beti in kateri je podobna (cod4 mislim) mislim stil igranja

so merki tako okroglo steklo s križem na sredi. v beti si 3 mape in do zdaj sem igral samo 1 ki je japonska mapa sicer na neki obali in ponoči

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
Aham dušilc na MP 40.To meni ni lih...Drugače pa zgleda da so samo malo preoblikovali merke in to, pomoje da pa bo camouflage se vedno.
Se načeloma strinjam, ampak tiholazenje je postalo tako pomemben del taktike v CoD4, da bi ukinitev bila velik korak nazaj. So pa v tistem času obstajali Steni z dušilci, pa nekaj pušk tudi. :)

P.S.: Prišel je drugi val povabil in - not sem! :hyper:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Eh jaz nisem dobil...Drugače pa vem da na nekaterih puškah so bili dušilci sam če bom vidu enga k ma Thompsonko in dušilec pol pa res...Aja, a so te beta kode tudi za PC?
Hehe, Thompson + dušilec + Free-For-All jaz prakticiram in je super. :razzy:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
In kak je kej beta je kej drugačna 5ka od 4ke? Razen seveda razlik v orožij, perkov ter ostalih drobnarij? Jz bom tole 5ko kr lepo spustu multiplayer pa počaku na 6ko od IW.

razlike so, ampak podobnosti so tudi velike. Se mi zdi da je večina animacij identičnih s štirko - animacija smrti mislim, da je povsem enaka.

Drugače pa se čuti, da ne gre za preoblečeno štirico. Filing je bolj lesen, metanje granat, trzanje ob reloadu in podobno... mogoče pa se mi le zdi...

Podobni perki kot v štirici (stopping power, steady aim...) le še četrtega imaš, ki je za vozila. Na vsaki mapi je tudi kakšno vozilo v katerega se lahko zadegaš in greš na pucački juriš. Nisem probal nobeno vozilo tako da ne morem komentirat kako se vozijo.

Gameplay pa je v bistu eno in isto z nekaj spremembami. Če dobro igraš dobijaš momentume - kot neke začasne sposobnosti, recimo dvakrat hitreje capturaš zastavo. Za tri killa dobiš recon plane. za 5 je artillery, za 7 pa pse. Do psov mi ni ratalo prit v 15 min igranja, ampak zgleda kar jebeno, zdi se kot da se jih spawna malo morje in je zelo težko preživet če te napade nekaj štirinožcev.

Kar se tiče orožij spet ne morem kaj dosti komentirat, igral sem le light soldierja s thompsonko, ki je na daljavo nenatančna ko sto mater.

Mape so kar obsežne. ne vem če bi rekel, da so veliko večje od štirice, itak zdej je zanimivo gledat kako se folk zgublja po mapah (vključno z mano), so pa bolj raznolike, se mi zdi.

Link to comment

Attention CallofDuty.com Member!

Because of your commitment to be a part of our community, you've been selected to participate in the Call of Duty: World at War Xbox 360™ Multiplayer Beta*! Please click the link below to activate and receive your Xbox 360 MP Beta Token. You will have until October 19th to click the code below and claim your token before it expires!

XXXXXXXXXXXXX

Remember, we want to hear from you! Please come back to CallofDuty.com and give us your feedback, what you like and what you'd change to make Call of Duty: World at War the best experience possible!

* The PC Beta is coming up next! Stay close to CallofDuty.com and check your email for details soon to come!

Prvi ki mi pošlje ZS dobi ključ za beta verzijo COD 5.

V ZS mi pošlji svoj email naslov na katerega ti bom forwardiral prejeti email.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.