Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...
  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ok... ker nevem kaj kupit oziroma se ne spoznam preveč na prenosnike sem se obrnil na vas. Odločam se med naslednjimi prenosniki:

http://www.mimovrste.com/artikel/275013 ... 9#pictures

http://www.mimovrste.com/artikel/275013 ... a#pictures

http://www.mimovrste.com/artikel/275014 ... r#pictures

Kak so kaj kvalitetne firme glede prenosnikov? Če ma kdo kaki drug predlog naj kar pove :). samo cena se naj giblje okrog 500 €

LP

BuffaloMih.png
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Jaz pa nabavljam nov prenosni računalnik. Kupil bi rad nekaj okrog 1k €. Nagledal sem si Alienwarovega, ampak eni pravijo da je to metanje denarja stran.

Ta comp je tu!

ampak se mi zdi noro met 8gb ddr3 :crazy: , zato bi rad znal, če bi si lahko napisal kake komponente bi mel pa bi mi ga pol sestavili. Kje pa bi se to dalo naredit?

Ohišje mi je najbolj všeč Alienwarovo, mel pa bi neki intel core 2 extreme, quad ali i7 (?), grafično sem prej mel gf 8600gt, zaj pa bi probal ATI- jevo (katero)?

Za kaj drugega pa PROSIM za majčkeno svetovanje, ker se ne spoznam tako zelo potankosti na računalnike :)

hvala in

LP

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Jaz bi se tudi strinjal da če kupuješ predvsem za igranje kupiš PC...za 1k€ dobiš lep gamerski kompjuter.

Hudi prenosniki so (kot je že DSmadfan napisal) težki, veliki, vroči (zašvicaš ful ko dolg špilaš), kurjo ogromn štroma...poslednica je hitro prazna baterija...prenosnik 17" je krava in za prenašanje prevelik in pretežek. Jaz za šiht sem raj 15'4 vzel ko sem precej mobilen. Tud za v šolo nost bi raj mel 15'4".

Prenosnik za šolo ti bo služu čisto ok že za 5oo€ dalje...

But that's just my view :ninja:

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
Zanima me ali je bolje kupiti prenosnik s 15,6 ali s 17,3 colskim monitorjem? Ogledana prenosnika sta drugače po komponentah skoraj enaka, razlika v ceni pa je 20€.

LP in že vnaprej hvala za odgovore.

Odvisno za kaj ga boš rabil :)

moj pogleda na te zadeve...

15" če si malo bol mobilen, veliko prenašaš prenosnik

17" če bo prenosnik več ali manj doma na mizi

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
Zanima me ali je bolje kupiti prenosnik s 15,6 ali s 17,3 colskim monitorjem? Ogledana prenosnika sta drugače po komponentah skoraj enaka, razlika v ceni pa je 20€.

LP in že vnaprej hvala za odgovore.

Odvisno za kaj ga boš rabil :)

moj pogleda na te zadeve...

15" če si malo bol mobilen, veliko prenašaš prenosnik

17" če bo prenosnik več ali manj doma na mizi

Se bi kar strinjal s tem. Če boš prenosnik uporabljal za delo vzemi 17". Če pa ga boš imel bolj za kakšna potovanja pa vzemi 15.6".

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
  • 1 year later...

lp če kdo kopuje proffesionalno kišto naj mi javi ponujam sledeče.pred 1.5 dal 1200€samo za kišto.grafična je zal bila prodana ati hd 5770 1gb.

Torej prodam komplet kišto z lc660w napajalnikom z procesorjem intel i5 740 4x2.67ghz z matično ploščo asus p7p55-m ter 4gb ddr3 rami patriot z diski ki imajo skupni prostor 1030gb.dual layer pekač.računalnik je brezhiben ter lahko igraste najnovejše igre.slike posšljem samo resnim.garancije je šla pred 1 mescem ven.nikoli navito deluje brezhibno.slike pošljem le resnim.Sveže nameščeni windows 7 ultimate x64 bolj hiter sistem.Graficna je tudi zraven ati hd 2600 PRO.

Matična plošča: ASUS P7P55-M 1156

Procesor: Intel® Core™ i5-750 Processor

(8M Cache, 2.67 GHz)

Ram: patriot 4Gb DDR3 1333Mhz (2x2Gb)

Diski: 1030gb do 7200 64MB SATA2 WD Green

Optična enota: DVD-RW NEC dual layer pekač

Ohišje: Ohišje ATX Midi-Tower 660W LC power

cena 300€

email:robi.kajtna@gmail.com

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.