Skoči na vsebino

Kupujem PC (in vse v zvezi z njim)!


NoWii

Priporočene objave

  • Odgovorov 441
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Jaz ti predlagam LG, ker ima LG najboljše ekrane(Vsaj meni). Ima tudi med temi tremi največji kontrakst, in večji zalosn ter manjši odzivni čas kot tretji...Tako da tretjega odkljukaj(Moje mnene)...Prelagam drugega..:nevem odloči se!

Pozabil si dodat v cenovnem rangu nekje do 300€, ker potem pa tu vstopijo druge ferme.

1234567896376444.jpg
Link to comment
Ja mislm jih met predvsem za igrice ker za muzko mam itak slušalke tko da bojo največ časammuziko predvajal

Jaeni so mi pravli, ki imajo 5.1 zvočnike..:Tisti surrond system. In pravijo da je dober, ker pri 2.1 slišiš hojo, ne čustiš pa iz kere smeri...Pravijo da je pri 5.1 drugače kerje tist surrond system pa to...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pa pizda to je pa že šit greš v štacuno in zgrabš ene navadne zvočnike n so največ 50€ greš pol pa kupš še ene mal mn gnile sušalke za 30€ k jih boš itak skoz mel gor zato ker boš špilu online in se boš dru na mikrofon nooob.

Ok? Ok.

Jaz sem tudi, ko sem PC kupoval bil tak, (ja bi to aja raj to sam na forumu pa priporočajo to :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: )

Lej mal bot bol sproščen pismu vsaj uživi v nakupu ane.

Poglej babe ona gre v štacuno pa gleda uno cuno pol leta pol pa reče da ji ni všeč da ji rit nardi, ampak ona mudel gre še naprej gledat pa je še naprej happy. Štekaš?

Relakserej se :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D :ihih: :fiufiu:

EDIT: Boljša verzija http://www.youtube.com/watch?v=CgRXAyBH ... re=related

1234567896376444.jpg
Link to comment

Spravljam se k nabavi novega PCja in res nimam pojma o pojmu razen tega da WoW igrajo geeki. Zato sem prosil kolega če mi poišče kakšne komponente da dobim za nekaj dobrega za malo denarja in me zanima kaj si vi PC experti mislite o tej zadevi:

Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz 1333MHz S775 6MB 45nm Box - 140.27e

Asus P5Q P45 S775 FSB 1600MHz PCIe ATX - 89.68e

OCZ technology-OCZ DDR2 4GB Kit, PC2-6400 800MHZ, XTC hladilnik - 74.73e

500GB Samsung HD502IJ SATA300 7200rpm 16MB - 52.64e

NEC-DVD +/- RW NEC, AD-5200A-0B, BULK, 20x, Črn - 20.41

LC Power-Napajalnik LC 420W, LC6420, 120mm fan, V2.0 (24pin), črn - 31.75

512MB Sapphire Radeon HD4870 2xDVI/TVO Retail PCIe - 213.5

SKupaj: 538.41e (+30e poštnina, -ohišje)

Povejte mi sam a se splača za to ceno vzet al lahk že kak boljši sestavljen PC dobiš kje? Te komponente so večinoma iz Nemčije (geizhals.eu in drivecity.de) ter sestavi.si.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Kar se mene tiče je super, tudi cena je dobra...

Idino procesor bi jast quada uzel (eden redkih sem btw)...

Pa ohisja nimaš njiker, da te opomnim :):

In tukaj je moja ideja glede slednjega:

http://www.elektronika.si/product_info. ... 085160d219

Sam glede na to da bi rad bolj poceni ces prisel...:

http://www.elektronika.si/product_info. ... 085160d219

In če si sebolj reven kot mislim, this shuld do the trick:

http://www.elektronika.si/product_info. ... 085160d219

Link to comment
Spravljam se k nabavi novega PCja in res nimam pojma o pojmu razen tega da WoW igrajo geeki. Zato sem prosil kolega če mi poišče kakšne komponente da dobim za nekaj dobrega za malo denarja in me zanima kaj si vi PC experti mislite o tej zadevi:

Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz 1333MHz S775 6MB 45nm Box - 140.27e

Asus P5Q P45 S775 FSB 1600MHz PCIe ATX - 89.68e

OCZ technology-OCZ DDR2 4GB Kit, PC2-6400 800MHZ, XTC hladilnik - 74.73e

500GB Samsung HD502IJ SATA300 7200rpm 16MB - 52.64e

NEC-DVD +/- RW NEC, AD-5200A-0B, BULK, 20x, Črn - 20.41

LC Power-Napajalnik LC 420W, LC6420, 120mm fan, V2.0 (24pin), črn - 31.75

512MB Sapphire Radeon HD4870 2xDVI/TVO Retail PCIe - 213.5

SKupaj: 538.41e (+30e poštnina, -ohišje)

Povejte mi sam a se splača za to ceno vzet al lahk že kak boljši sestavljen PC dobiš kje? Te komponente so večinoma iz Nemčije (geizhals.eu in drivecity.de) ter sestavi.si.

Eno dobro ohišje še pa si zmagal :thumbup:

PS: Procesor naj bo kar dvojedrni ;)

Link to comment

Gre se zato, da nočem direkt šibat v Bigbang in vzet taprvo mašino za 800evrov če pa lahko malo pobrskam in po komponentah dobim PC za 200-300 ojrov ceneje.

Quad procesorja za 100-200 ojrov ne mislim jemat, ker je dcore baje boljši, čez par let bom pa itak lahko menju če bo potrebno. Vem, da ni ohišja, ker ga ne mislim naročvat iz tujine in ne rabim ogabnih geekish towerjov z nekimi LED diodami in nevem čem ker ne rabim in ker se mi zdi to gay, ohišje sem itak že našel eno lep osleek črno od HPja skoraj za đabe v Celju.

No sej hvala za response, zanimal me je če je cena kul in verjetno bom še ta teden naroču dele.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Spravljam se k nabavi novega PCja in res nimam pojma o pojmu razen tega da WoW igrajo geeki. Zato sem prosil kolega če mi poišče kakšne komponente da dobim za nekaj dobrega za malo denarja in me zanima kaj si vi PC experti mislite o tej zadevi:

Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz 1333MHz S775 6MB 45nm Box - 140.27e

Asus P5Q P45 S775 FSB 1600MHz PCIe ATX - 89.68e

OCZ technology-OCZ DDR2 4GB Kit, PC2-6400 800MHZ, XTC hladilnik - 74.73e

500GB Samsung HD502IJ SATA300 7200rpm 16MB - 52.64e

NEC-DVD +/- RW NEC, AD-5200A-0B, BULK, 20x, Črn - 20.41

LC Power-Napajalnik LC 420W, LC6420, 120mm fan, V2.0 (24pin), črn - 31.75

512MB Sapphire Radeon HD4870 2xDVI/TVO Retail PCIe - 213.5

SKupaj: 538.41e (+30e poštnina, -ohišje)

Povejte mi sam a se splača za to ceno vzet al lahk že kak boljši sestavljen PC dobiš kje? Te komponente so večinoma iz Nemčije (geizhals.eu in drivecity.de) ter sestavi.si.

Procesor vzami Q6600 ista cena bolša stvar, mislm, sej so 4 in več jedra prihodnost

1234567896376444.jpg
Link to comment

Glej z vsemi ki sem se pogovarjal so mi rekl naj se izogibam tem cheap quadom, če bi že hotel quad procesor bi vzel krepko dražjega, pri katerem je res opazna razlika, da o tem kako nepodprt je sploh ne govorimo, še dual cori so se šele v zadnji hmesecih prebili komaj v špile ipd., za tisto programje ki ga bom pa jz uporabljal pa itak rabim samo čimveč RAMa in dobro grafično, ne rabim pa high-end PCja za važenje ter limanje screenov in videov kako mi lavfa Crysis na very high.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Heh lol, pol pa kr :beer:

Hmm, so to kritiko na quada si me pa malo prepričal...sem zacel razmisljat o tem, d bi rajs pustu duo procesor, pa greficno zanmenjal na 4870 :bleh:

Prislo bi me 20€ drazje...

Se splača? Torej here's the fight: HD4870 & INTEL Duo E8400 vs HD4850 & INTEL Quad Q6700?

Tadruga me pride 20€ ceneje, kar je zelo lepo v mojem financnem polozaju...

Link to comment

Nevem no kar se tiče quada je fora da ti cenejši delujejo na nižji frekvenci kot pa kakšen dual core. Kolega se že več let ukvarja z računalniki in mu verjamem, men je ubistvu zadosti že dejstvo da si je sam pred kratkim raje nabavil dual core. Zdej če si pa v glavnem kupuješ PC samo zaradi špilovja potem pa sploh zgrešiš ker malokatera igra podpira quad procesorje, če se ne motim, so Age of Conanu šele pred kratkim dodali podporo za dual core?

Jz sem tud sam gledal ti dve grafični, nevem koliko pride 4850 tam kjer ti gledaš ampak na drive city je tko:

512MB MSI Radeon R4850-T2D512 DDR3 128.93 ojrov http://www.drivecity.de/product_info.ph ... -DDR3.html

512MB Sapphire Radeon HD4870 2xDVI/TVO Retail PCIe 213.5 ojrov http://www.drivecity.de/product_info.ph ... -PCIe.html

Nevem kako cene varirajo pri nas ampak jz sem našel stvari tud do 30-40% cenejše kot pri nas, pač kakšne special akcije, ampak je treba vedet da te pride poštnina 30e (če naročiš kakšen LCD ali pa ohišje pa še več) tko da se ti splača vzet več stvari naenx no vsaj jz bom.

Drugače pa če si še kdo drug kupuje nov PC se mi zdi da so tule dokaj vredu cene sestavljenih PCjev:

http://www.slana-com.si/

Nevem no jz rabim močnejšo grafo že zarad 3dmaxa tko da malo več reskiram, da bi pa dal 300-400e mi je pa že 2 much dat za tiste dvojne SLI grafe.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Nevem no kar se tiče quada je fora da ti cenejši delujejo na nižji frekvenci kot pa kakšen dual core. Kolega se že več let ukvarja z računalniki in mu verjamem, men je ubistvu zadosti že dejstvo da si je sam pred kratkim raje nabavil dual core. Zdej če si pa v glavnem kupuješ PC samo zaradi špilovja potem pa sploh zgrešiš ker malokatera igra podpira quad procesorje, če se ne motim, so Age of Conanu šele pred kratkim dodali podporo za dual core?

Jz sem tud sam gledal ti dve grafični, nevem koliko pride 4850 tam kjer ti gledaš ampak na drive city je tko:

512MB MSI Radeon R4850-T2D512 DDR3 128.93 ojrov http://www.drivecity.de/product_info.ph ... -DDR3.html

512MB Sapphire Radeon HD4870 2xDVI/TVO Retail PCIe 213.5 ojrov http://www.drivecity.de/product_info.ph ... -PCIe.html

Nevem kako cene varirajo pri nas ampak jz sem našel stvari tud do 30-40% cenejše kot pri nas, pač kakšne special akcije, ampak je treba vedet da te pride poštnina 30e (če naročiš kakšen LCD ali pa ohišje pa še več) tko da se ti splača vzet več stvari naenx no vsaj jz bom.

Drugače pa če si še kdo drug kupuje nov PC se mi zdi da so tule dokaj vredu cene sestavljenih PCjev:

http://www.slana-com.si/

Nevem no jz rabim močnejšo grafo že zarad 3dmaxa tko da malo več reskiram, da bi pa dal 300-400e mi je pa že 2 much dat za tiste dvojne SLI grafe.

Jaz igram vse špile na Quadu, ima pa nasploh veliko kesha za to ceno.

1234567896376444.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.