Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

  • vrhovni

Tu notri sprašujte raznorazna vprašanja, kot so 'kateri program je najboljši za urjenje ninja-opic', 'meh cunt(n)strike dun wanna woek no moar, haelp!!!' in 'rabim nov firmware za moj all-in-one-usb-dildo'.

Kdor bo za takšne malenkosti odpiral nove topice, se mu ne bo več lepo godilo. grumpy.gif

Link to comment

Ma dej nowii umiri se, in ne probavaj se kregat z mano, ker se meni ne da. Drgac pa sem mislu povedat da glede na to da ima razmetano namizje(kr neki programi, neke glupe igre itd) in da je na kompu tisoc in vec mb krame je povsem mozno , da je nehote dobil kak bug.Ker meni nic ne steka, ker pac gledam kaj pobiram in gledam na katere strani hodim in katerim zaupam. :D

Drgac pa tale je doba, ce zamenas na xp bo delal.. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Ma dej nowii umiri se, in ne probavaj se kregat z mano, ker se meni ne da. Drgac pa sem mislu povedat da glede na to da ima razmetano namizje(kr neki programi, neke glupe igre itd) in da je na kompu tisoc in vec mb krame je povsem mozno , da je nehote dobil kak bug.Ker meni nic ne steka, ker pac gledam kaj pobiram in gledam na katere strani hodim in katerim zaupam. :D

Drgac pa tale je doba, ce zamenas na xp bo delal.. ;)

Bug težko dobiš v igro če imaš na PCju veliko krame, bug je samo v igri kot neke vrste ˝prirojena napaka˝. Da, lahko pa dobiš virus.

1234567896376444.jpg
Link to comment

Velikokrat sem to že uprašal, ampak zanima me kateri program je najboljši za editanje videotov in to...Rabil bi nekaj čisto simpel, ampak da lahko z njim editiraš film, vmeš pa se dodaš slike kot v PhotoStory

Torej da bi bilo naprimer 20s in nato sika...In se tako potem ponavlja!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Opeter a ni mogoče kakšnega free triala odtega programa, ker meni 60$ dolarjev ni poceni :wtf:

Sony Vegas Pro (ki je nekje na tem nivoju, sploh z neomejenim številom trackov) stane od 549 $ naprej...

lahko pa se seveda odločiš za cenejše variacija ala Vegas Movie Studio (ne priporočam, ker je število video trackov max. 4, kot tudi pri ostalih, ala Vegas Movie Studio Platinum in Platinum Pro)...

primerjave med verzijami najdeš tukaj:

http://www.sonycreativesoftware.com/moviestudio/compare

ali pa Adobe Premiere Elements... še vedno ni na nivoju Serif Movie Plus. Slednji se lahko namreč BP primerja z Adobe Premiere Pro in Sony Vega Pro, predvsem mislim na neomejeno število trackov, kar je le prednost pri takšnih programih.

Ali pa si lahko ogledaš še Uleadove izdleke (Media Studio Pro se žal več ne razvija), ali pa Pinnaclove izdelke.

Amapk za 60 $ ti za tvoja denar nudi največ prav Movie Plus.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.